Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26977 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ Spotkanie?

Oskar

31.12.2008 10:10

No, niestety pozostaje nam ''spotykanie się'' na tym forum, niektórzy (Jak ja) mieszkają nie w środku ;-) a na górze ;-) Polski. Poza tym kilku forumowiczów mieszka za granicą.

minutka

31.12.2008 10:04

Przyznaję, Marcinie, że kiedyś też myślałam o spotkaniu forumowiczów. Do głowy przyszła mi Warszawa na miejsce spotkania i nie tylko dlatego, że w niej mieszkam, lecz również dlatego że chyba z nią mamy w Polsce najlepsze połączenia. Nie wiem, czy spotkanie byłoby realne. Myślę, że byłoby trudno zebrac się samym forumowiczom z Warszawy i okolic.
Sama chętnie spotkałabym się z niektórymi face to face, ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie dysponujemy zbyt dużą ilością czasu albo mamy nienormowany czas pracy i mogłoby się okazac, że nawet po uzgodnieniu terminu w ostatniej chwili ktoś musiałby zrezygnowac z różnych powodów.
Chyba nie pozostaje nam nic innego jak "spotykanie się" na forum. Pozdrawiam

Oskar

29.12.2008 09:58

Witam, podobna inicjatywa była na forum Hypera, jednak zważywszy na to, że takie spotkanie odbyłoby się w Warszawie, nie każdy mógłby przyjechać. Poza tym, ja nie mógłbym i tak przyjechać, bo mieszkam 50 km. od Gdańska, a z Gdańska do Warszawy nie ma 5 km. :-)

migotka333

29.12.2008 08:50

Kiedyś był poruszony wątek na temat dołączania fotek do opisów każdego forumowicza, ale nie wiem jak sie skończył.
Co do spotkania, to chyba dzieli nas za dużo kilometrów, aby się spotkać.

MarcinO

28.12.2008 22:57

przepraszam jeśli kopiuję temat, ale nie miałem siły przejrzeć całego forum. Czy kuchnia.tv ma w planach może jakieś spotkanie forumowiczów? albo może sami forumowicze się zmobilizują. Chętnie bym poznał i powymieniał się uwagami z wieloma ludźmi, których na razie znam tylko z nicków.

Ktoś popiera i ma jakiś pomysł jak można by zorganizować?