Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Szykuj się o depilacji laserowej pod okiem speca >

Przy atopowym zapaleniu skóry można?http://notariusz-guckler.pl/

justdobosz21, 17.10.2017 | czytaj dalej

Witam >

Witam miło tych zarejestrowanych i niezarejestrowanych.

jagodka8, 17.10.2017 | czytaj dalej

Czy grzyby mają wartości odżywcze? >

Większości można się spotkać z opiniami, że nie mają, ale ostatnio widziałam...

Katitcu, 17.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29947
najnowszy wpis: 17.10.2017 17:30

Mamy 27171 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Sklepy DUKA

Michał_11

24.01.2017 19:36

Hej,
Mikołaj mi przyniósł kartę upominkową do DUKA na 1000zł.
Chętnie odsprzedam.
Jakby ktoś był chętny,to zapraszam.

Pozdrawiam,
Michał

agas1973

30.06.2015 21:50

Też lubie sklep Duka , ta ich skandynawska stylistyka sztćców czy zastawy to jak najbardziej w moim guscie , sklep uwielbiam DUKA

bonniee

20.12.2014 10:00

sklep.dajar.pl fajny sklep, dużo rzeczy dla kuchni i dla domu ogólnie. Ja dużo rzeczy tam kupiłam w tym roku kupiłam siostrze też garnki i jets mega zadowolona.

lee

06.03.2009 16:59

aha, można je też kupic w internecie: www.duka.com

lee

06.03.2009 16:56

używam akurat tych noży japońskich, nazywają się Kobe, kupiłam cały zestaw w sklepie Duka w Pasażu Grunwaldzkim, mają już prawie rok i cały czas są ostre, nie trzeba ich ostrzyć, i nie ma żadnych plamek ani rdzy na nich; wcześniej miałam też jakieś firmowe noże ze stali nierdzewnej, ale po kilku miesiącach zardzewiały:(

Chenia

04.05.2007 21:27

We Wrocławiu są sklepy DUKA w Galerii Grunwaldzkiej i w Arkadach Wrocławskich, ale jeszcze nie byłam :-)

gozdawa

03.05.2007 10:28

szukalem przez wiele dni sloczkow na przyprawy , te byly za drogie ,te mialy zamkniecie nie te, odwiedzilem alegro i inne aukcje i wreszcie znalazlem!!! Firma Rolnik wypuscila chrzan wlasnie w takich sloiczkach kupilem podac 50 szt tego chrzanu ( chrzan udalo mi sie rozdac ) ale mam ladne sloczki na przyprawy ( kwadratowe 150 ml korek szklany z uszczelka ) Polecam tego typu sloiczki na przyprawy ,sa wspaniale. W reklamie zamowilem nalepki z folii samoprzylepnej i teraz to wyglada ok. W niektorych sklepach internetowych ( www.mniammniam.pl ) maja takie same sloiczki ale z korkiem drewnianym i kosztuja o 1 zl wiecej ( bez chrzanu ) Ja swoje sloczki ( z chrzanem ) kupilem po 2.99zl za szt. Pozostaje kwestia jak wyeksponowac swoje przyprawy w taki sposob aby byly w zasiegu reki i aby nie pomylic przypraw ( niektore sa bardzo podobne faktura i zapachem ).Wykonalem sam poleczki z drewna sosnowego ( mona je kupic w Gastoramie )Zona sie smieje ze teraz to wyglada jak sklep z przyprawami i puszkami.Wlasnie puszki: je wykorzystuje do artykulow sypkich.Takie puszki ( z blachy nierdzewnej z pokrywka z szybka ) mozna je kupic takze w sklepie internetowym www.tadar.com.pl Polecam -solidna firma. Jezeli ktos jest zainteresowany moimi rozwiazaniami zapraszam do dyskusji

gozdawa

03.05.2007 10:11

a czy mozecie podac adres sklepu we Wroclawiu ?

Chenia

20.04.2007 18:29

Często pojawia się informacja, że coś fajnego można tam kupić zostałam zachęcona do odwiedzenia sklepu we Wrocławiu

Kluska

01.04.2007 21:44

myśle, że sklepy Duka mają bardzo dobre zaopatrzenie typowo do kuchni. Bardzo duzy wybór przyrządów kuchennych oraz dekoracji, przyznaję że jest w czym wybierac a i ceny nie są wygórowane, chociaz oczywiscie znajdą sie noże japońskie po paręset złotych za sztukę, ale kto chce taki nóż tylko do krojenia??