Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Zdrowe koktajle >

Jarmużem ;)

Martaa, 21.08.2017 | czytaj dalej

internet a babcia >

Myślę, że da radę ;)

Martaa, 21.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

To musi być naprawdę smaczne. Muszę wypróbować.

olgamala, 21.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29732
najnowszy wpis: 21.08.2017 09:41

Mamy 26980 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Restauracja ze smacznym jedzeniem

marcelina12

02.03.2016 14:08

Ja poszukuje dobrych restauracji na śląsku. Ostatnio byłam w restauracja Mysłowice . Jedzenie dosyć tradycyjne ale bardzo ładnie podane. Myślę nawet o zorganizowaniu tam swojego wesela. czy ktoś z was był już w tym miejscu? :)

Marta38

29.10.2015 15:32

To ja polecę bardzo klimatyczne miejsce w Gliwicach. Miałam okazję wpaść ostatnio do lokalu B-Man. Nie spodziewałam się tak dobrej restauracji w galerii handlowej. Mają przepyszne jedzenie z całego świata. Mnie urzekły szczególnie apetyczna zupa z cukinii i stek z polędwicy wołowej. Jeśli będziecie przejeżdżać przez Aglomerację Śląską, to koniecznie wpadnijcie do B-Mana :)

domikr

28.09.2015 13:19

Jeśli szukacie miejsca, gdzie można dobrze zjeść we Wrocławiu to polecam restaurację Okrasa (http://restauracjaokrasa.pl) . Zawsze gdy jestem w tym mieście jem tam pyszny posiłek i nigdy nie byłam rozczarowana. Miejsce jest bardzo klimatyczne :) Pozdrawiam.

zdrowitka

22.09.2015 16:06

Skoro już sobie polecamy tutaj dobre restauracje to ja również dorzucę coś od siebie. Naprawdę pyszna kuchnia jest obecnie w Besuto.Jest to japońska restauracja w Warszawie.Odpowiada mi tam praktycznie wszystko. Od wystroju po róznorodność potraw a kończąc na cenach. Polecam zorientować się w lokalu kiedy mają sushi night. Można wtedy zapłacić raz i jeść sushi do woli.

dziewczynaszamana

20.08.2015 23:45

Chciałabym się podzielić z wami opinią o OK WineBar we Wrocławiu. Jeżeli ktoś będzie kiedyś w tym mieście to gorąco polecam ;) kolacja na tarasie z widokiem na Odrę to po prostu coś wspaniałego, oczywiście w doborowym towarzystwie znajomych i kieliszka przepysznego wina. Kucharz doskonale obchodzi się z mięsami każdego rodzaju a dania są idealnie skomponowane. Miejsce z duszą, polecam każdego kto ma ochotę na wyjątkowe smaki.

12.08.2015 13:49

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji "Kuchnia+ poleca" - na stronie http://www.kuchniaplus.pl/ksite/poleca/ możecie
zgłaszać swoje ulubione lokale i przyznawać im plusy, a także dowiedzieć się, jakie restauracje w całej Polsce polecili inni
użytkownicy. Zapraszamy! Pozdrawiam. Admin

ewiczka

10.08.2015 16:36

To ja z kolei moge bardzo polecic Syty Obiad w Bydgooszczy. Ja tam glownie biore na dostawe, jest darmowa do mni, no i w sumie u mnie przewaza to, ze moge zaplacic sobie karta u dostawcy, bo raczej nie wszyscy maja ze soba to do kart, a u nich zawsze jest.
Co do samego jedzenia, nie mam co marudzic, mi tam wszystko smakuje bardzo

smakosz92

27.07.2015 10:01

Jestem smakoszem ryb, dlatego gdy jestem w Nowym Sączu to odwiedzam restaurację Mekong. Tak przyrządzanych ryb nie jadłem nigdzie indziej. A gdy jest ze mną moja rodzicielka, to zamawia owoce morza.

rEwelka

23.03.2015 21:11

Ze swojej strony mogę polecić restauracje "pod Papugami" we Wrocławiu,
można tam zjeść wykwintne dania główne z cielęciny, wołowiny, wieprzowiny, drobiu i ryb, sałatki, makarony, przekąski, desery, a także od niedawna dania wegetariańskie. Mam mnóstwo ulubionych potraw przyrządzanych w tej restauracji ale najbardziej uwielbiam lekkie i pełne fantazji desery. W przystępnej cenie mogę zaoferować sobie nie co luksusu. Klimat tego miejsca również jest nie powtarzalny, a tłumy gości najlepiej obrazują jak dobrze można zjeść w tej restauracji :)

KowalskyPeter

28.06.2014 19:21

Jak będę następnym razem w Krakowie to chętnie wpadnę :)

restauracje kraków

01.05.2014 12:07

Z przyjemnością chciałabym Wam polecić www.lanczownia.com.pl, ponieważ jest to wyjątkowa restauracja, która oferuje bardzo smaczne posiłki ze świeżych produktów. Wszystko przygotowywane jest ze szczególną starannością by zapewnić zadowolenie klienta. Muszę przyznać, źe będąc tam po raz pierwszy, byłam bardzo sceptycznie nastawiona, jednak po spróbowaniu dan, okazało się, że kuchnia jaka tam się znajduje, rzeczywiście zna się na rzeczy.
Będąc tam po raz kolejny, zamierzałam zamówić cale danie obiadowe, a mianowicie menu dnia, które obejmowało zupę (botwinkę) oraz przepyszne drugie danie z kurczaka. Niestety nie powtórzę jego nazwy ponieważ zapomniałam, ale było pyszne.

post edytowany 1 raz, ostatnio 01.05.2014 12:09