Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Jadalnio-kuchnia i stół >

KrystynkA, powiem Ci, że drewno też może być luksusem i też może...

Jagoda39, 16.08.2017 | czytaj dalej

dieta bezglutenowa >

Czy nie jeść glutenu, to powinien być wniosek alergologa, albo dietetyka. Ja...

maniotek, 14.08.2017 | czytaj dalej

Marki sprzetu kuchennego >

ciekawe rzeczy można znaleźć też na www.galerialucznik.pl nie wiem czy znacie, ale...

basiaczek, 14.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1944, wpisów: 29721
najnowszy wpis: 16.08.2017 00:38

Mamy 26973 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ PROGRAMY NAJMNIEJ LUBIANE :-(

rzviro

11.09.2014 00:11

Do mojego "zestawu" zapomniałem dodać Davidka. Gościa z żółtaczką ( taką ma cerę ) chyba należałoby oddalić od kulinariów ??? A został od nowa odsłonięty...... Po co ??? A fajne programy albo zaginęły albo są emitowane w DURNYCH ( nocnych - wyłącznie! ) godzinach !!!!!!!!! Czy szefostwo ( od emisji programów ) k+ to są durnie czy też robią to celowo ?

rzviro

05.08.2014 21:50

myszsza napisała 05.08.2014 21:29:
rzviro: oto moja własna lista:
1. Przykaza, ktoś tego niechluja odkopał i emituje,
2. Brygida, nie ma pojęcia o gotowaniu, długie pomalowane pazury i dodawanie pomidorów na początku duszenia warzyw,
3. Martha, za całokształt
4. Gieno Mientkewicz, za wygląd i nazwisko,
5. Ricardo
Do zestawu dorzucę wcześniejsze koszmarne "atelier...." oraz koszery, Maryle, Sikonie, Kuronie, z.z.u.p.y, a.b.c.d i Adamy po pracy. Tych programów nie jestem w stanie oglądać ze względu na sposób prowadzenia. Robią jakieśtam żarełko, a się zachowują jakby padali z głodu - brak życia w tych istotach. Chociaż niekiedy szkoda, bo niektóre przepisy mogłyby być jadalne.... Aaaaaaaa! Zapomniałbym ( na razie na szczęście go nie ma ) o gościu od chwastów polnych ( Łuczaj ). To tyle mojego.....

myszsza

05.08.2014 21:29

rzviro: oto moja własna lista:
1. Przykaza, ktoś tego niechluja odkopał i emituje,
2. Brygida, nie ma pojęcia o gotowaniu, długie pomalowane pazury i dodawanie pomidorów na początku duszenia warzyw,
3. Martha, za całokształt
4. Gieno Mientkewicz, za wygląd i nazwisko,
5. Ricardo

rzviro

04.08.2014 23:46

Od ostatnich wpisów w tym temacie minęło ponad dwa i pół roku i....... żadnych zmian. Nie dość, że nasi "ulubieńcy" są dalej nonstop, to inne, fajne programy ( przynajmniej dla mnie ):Para w kuchni, Słodki drań, Szefowie kuchni "lecą" WYŁĄCZNIE NOCĄ!!! Czy tak ciężko zmienić pory nadawania niektórych programów ( ale nie o godzinę, tylko co najmniej o sześć - dziesięć )??? Oczywiście dla władców nc+ głos ludu nie ma znaczenia - ważne,żeby zapłacili za możliwość oglądania......

post edytowany 1 raz, ostatnio 04.08.2014 23:48

Yuzuki

20.01.2012 12:14

Zdecydowanie Martha. Jak tylko ją widzę, przełączam na coś innego. Może nawet zaprezentuje coś fajnego, ale styl prowadzenia tego programu mnie dobija. Amerykański do bólu.
Atelier Smaku- dania wcale mnie nie zachęcają do wypróbowania, oraz państwo prowadzący mnie drażnią. I fryzura prowadzącej... nie wiem kto ją strzygł, ale za to powinien iść do więzienia. x)

GosiaJG

19.01.2012 23:21

To prawda, "Atelier smaku" jest nieoglądalne. Ale przynajmniej niewiele go, w przeciwieństwie do "Marthy" z nagranym śmiechem, jak w sitcomie.
Zabrzmię teraz jak z "Rejsu", ale - żaden polski program kulinarny nie przykuł, niestety, mojej uwagi na tyle, bym chciała zobaczyć cały odcinek.

Pozdrawiam, G.

dycha

19.01.2012 21:48

oooo Atelier Smaku.... porażka... jak oni prowadzą ten program :/ beznajdziejnie i w dodatku zwróccie uwage jak mówią jeden pod drugim, najpierw ona zdanie, potem on...:/ sztucznie, nie lubie tego programu i ich, a jej fryzura to katastrofa, on wygląda jak Adam Małysz a Adasi lubie :)

Wypłosz

19.01.2012 17:17

Zgadzam się z większością przedmówców. Pełno Marthy Stewart, właściwie co chwilę. Nie trawię również programu Atelier Smaku, Koszer Macher i amerykańskich show z walką szefów kuchni.
Dla mnie plusem byłoby więcej Jamiego Olivera w ramówce. ;)

post edytowany 1 raz, ostatnio 19.01.2012 17:19

GosiaJG

19.01.2012 08:21

Witam,

dlaczego w kuchni.tv tak dużo jest pani Marthy Stewart? Przecież te programy wyglądają jak telesprzedaż, ilekroć się natknę na fragment odcinka, pani sprzedaje dywany albo blachy do pieczenia etc. Ewentualnie robi kartki świąteczne z zaproszonymi gośćmi. Czy naprawdę nie można zastąpić tych programów czymś ciekawszym - najlepiej programami produkcji brytyjskiej, inne się do nich nie umywają.

Pozdrawiam, G.

ollenka

23.06.2011 18:59

Na Boga, co za nędza w postaci Mirka i Joli w kuchni! Drętwi, sztywni, słabo mamroczący, przepisy nie wiem skąd wyjęte. Muszą mieć bardzo solidne plecy w tv, skoro mimo potężnej miernoty nadal w TV Kuchnia trwają. Litości dla widza, przecież toto nawet do market tv sie nie nadaje!

tasmaklejaca

22.06.2011 14:05

Zdecydowanie Jak Piotr przykazał za mało akcji (za teksty "Beato, przygotuj mi to i tamto i jeszcze coś", podczas gdy on sam jedynie miesza te składniki - ba, w końcu jako restaurator nie będzie się bawił w te wszystkie przygotowania!), a ogromną, irytującą gestykulacje i zbyt wysokie przekonanie o własnej wartości. To samo tyczy się Jamiego Oliviera - jakbym nie próbowała, nie jestem w stanie strawić tego, jak przyrządza dania - nieestetycznie, chaotycznie, jednym słowem robi straszny syf (chociaż to, zdaje się, mieści się w założeniu programu) i macha rękoma na wszystkie strony. Poza tym niżej wspomniani Ugotowani. Racja, pani Brygida niesamowicie przesadza, tzn każdą czynność hiperbolizuje, dodatkowo ma bardzo cienkie, ekspresyjne i wiecznie podniesione brwi, co wygląda wręcz komicznie przy np. krojeniu ziemniaków :). Jednak mimo wszystko pani Brygida jest w porządku.

anulka7

20.06.2011 22:40

no to dla mnie gordon to jest pikus przy koszer mocher hehe,do tego alterie oczywiscie niewypal straszny,spalony(dobija mnie w szczegonosci komentator,martha tez nudna jak flaki z olejem,na slodko mi sie nie podoba bo wyglada jak nagrywane z 20 lat temu,i jeszcze jest kilka innych na ktorych przelaczam kuchnie ale juz nie pamietam w tym momencie

zou

17.04.2011 12:29

Niestety muszę też po jakimś czsie zmienić swoje zdanie i dodać tu Atelier Smaku- formuła się wyczerpała. Poszli w dziwactwa niejadalne i pretensjonalnie udziwinione. Niepotrzebnie! Nie, nie, nie. Mam ze 20 książek wegetariańskich i tam jest cudo. U Jamiego Olivera - zwykłe jarskie dania sa boskie, kolorowe piekne a u nich, jakby...ich świat. Tylko tyle i aż tyle, tyle że to nie inpiruje i jest...za dużo ich w nich, a za mało piękna potraw, składników, sposobów na przyrządanie, i magii wegetarianizmu- jak wyczaroważ coś pysznego, złozonego z własciwych skłądników , uzupełniającego detę w równowagę, a nie jak przetopić plantę! NIEEEE....

zou

17.04.2011 12:25

Przykaza, Bitwa,

Ela LISA

14.07.2009 08:07

Zgadzam sie,ani Atelier Smaku,ani Adam po pracy, nie sa warte ogladania.Zwlaszcza Adam - to nie ma nic wspolnego ze zwyklym - chociaz niezwyklym, domowym gotowaniem. Taka sciema dla bezmyslnych.

krisek25

13.07.2009 22:34

dla mnie kompletną pomyłką jest pani egzaltowana i w każdym momencie przeginająca pani BRYGIDA - kto dał pieniądze na takie dziadostwo, "jak robić sałatkę warzywną ..... "OMG !

stara sie być taka eteryczna i elokwentna a jej nie idzie.... i to machanie rękami - przepraszam ale dla mnie i mojej żony to jest najgorszy program .

rogue

20.06.2009 15:39

1. Seria konkursow z Tesco (przepraszam, zapomnialem tytulu) - skoro hipermarket ma swoj zespol marketingowo-kulinarny to po co w ogole wpuszczac ludzi z zewnatrz? Prowadzacy i eksperci wcale nie chca nowych produktow, chca zeby oferowane potrawy byly takie jakby zrobil w/w zespol. Po co wiec zawracac ludziom glowe?

2. Atelier Smaku - raczej braku smaku. Albo propagowanie wegetarianizmu jako normalnej alternatywy albo sekciarstwo. Wyszlo to drugie.

3. Szef w domu (tez nie pamietam dokladnego tytulu): przepisy- a wlasciwie ich brak- ciekawe. Prowadzacy bardzo fajny. Ogolnie ciekawy program...
Ale z domowa kuchnia nie ma to nic wspolnego. 30.000 egzotycznych skladnikow w spizarni, setka w lodowce. Dodatkowo wyglada to jak portfolio stylistow jedzenia. Gdyby program nazywal sie "niebanalne gotowanie" albo cos w tym stylu bylby na liscie moich ulubionych. Ale ta sciema z gotowaniem 'domowym' za bardzo mnie irytuje.

Ela LISA

06.06.2009 20:11

Zawsze z niego wychodzi cham.

snoozy

06.06.2009 19:43

Nawet w programie Kolacja z Przyjaciółmi opierniczał innych.Dno

Ela LISA

05.06.2009 17:28

No nie wiem Migotko 333 ,jego chamstwo jednak wychodzi.Ogladalam ten program.Straszliwe brudy w restauracji Indyjskiej,karaluchy,szczury,zaplesniale jedzenie i zgnile miecho.

migotka333

05.06.2009 16:27

z Gordonem Ramsayem tak właśnie jest, że w programie Hell's Kitchen został (czy sam się) przedstawiony jak cham, bezlitosny i bezkompromisowy.
A ja go widziałam w innym programie i był już ok. Ratował knajpy w Stanach. Książki jakie wydaje też są ok. Nawet jego żona wydała książkę z tematyki kulinarnej.

snoozy

04.06.2009 21:02

Dodaje MINIMALNEGOLISTE-tragedia

snoozy

31.05.2009 11:19

Dodaje Kocioł w Kuchni-Na litośc co to jest?

Ela LISA

31.05.2009 10:05

Adam po pracy - dretwota,nie lubie go.Za caloksztalt.
Cala kolekcja Gordona Ramsaya - wstretny typ.
Martha - zajmuje tylko czas antenowy - taka szmira po publike.
Atelier Smaku, prowadzacy KOSZMARNI. - caly program do niczego.
Brygida - lubie mila i ciepla osobe - program z duzymi wpadkami.
Szefowie Kuchni - najgorsi z mozliwych, tego nie da sie ogladac.Odstraszacz.

KATARZYNKA

20.05.2009 20:15

snoozy napisał 19.05.2009 19:59:
Myśle,ze po naszych wpisach powstanie jeden program pt
"TERAZ BRYGIDA PRZYKAŻE PIOTROWI JAK NIE ROBIC ATELIER SMAKU" i to będzie hit!!!!
Ubaw by był "po pachy". :-D

migotka333

20.05.2009 09:45

pomysł super :-D

snoozy

19.05.2009 19:59

Myśle,ze po naszych wpisach powstanie jeden program pt
"TERAZ BRYGIDA PRZYKAŻE PIOTROWI JAK NIE ROBIC ATELIER SMAKU" i to będzie hit!!!!

KATARZYNKA

19.05.2009 10:39

Dokładnie tak Pawełku. Chociaż nie wiem co Cię dokładnie "dobiło", bo już AS nie oglądam, to chyba rozumiem. Mam wrażenie, że jedząc ich potrawy czułabym się jak na bardzo restrykcyjnej diecie, która wysysa z człowieka chęci do życia.

Wiem, że nie miało tutaj być "opinii", ale nie mogłam się powstrzymać. Po prostu ten jeden raz musisz mi wybaczyć. :-)

snoozy

18.05.2009 22:11

Niestety musze dodac jeszcze jeden program
ATELIER SMAKU-oststni odcinek był chyba gwoździem do trumny tego programu.Treśc tragiczna, dania- bez pomysłu, nic nowego.Zresztą mam wrażenie,ze przygotowywane dania sa tylko małym dodatkiem do tego programu.Jakbym zaczynał swój wegetarianizm od tego programu to chyba bym zrezygnował

KATARZYNKA

17.05.2009 14:43

Ja skupię się na trzech. W przeciwnym razie za dużo wplątało by się produkcji polskich, niestety.

1. ESENCJA SMAKU EMERILA - moje uszy nie są w stanie znieść jego głosu ( o innych dzwiękach nie wspomnę).

2. ATELIER SMAKU - lubię gotować potrawy bezmięsne (chociaż jaroszem nie jestem), ale tutaj nie można znaleźć żadnej inspiracji. A robienie wspomnianego smalcu wegetariańskiego, wg. mnie mija się z celem - bo czyż kuchnia wegetariańska nie powinna promować zdrowego odżywiania się? Zamiast tego mamy proponowanie ludziom żywienie się tłuszczem, w dodatku utwardzonym.

3. MINIMALISTA - facet mający niskie pojęcie o gotowaniu, nawet rzeczy prostych, uczy innych jak gotować (próbował nawet smażyć na źle rozgrzanym tłuszczu). Guru, tak? Absurd.

snoozy

17.05.2009 14:15

Dokładnie masz racje Marcin.To maja byc nasz odczucia bez komantarzy.Też o to prosze

MarcinO

17.05.2009 13:36

1. Jak Piotr Przykazał - nic mi się nie podoba w tym programie
2. Martha i Tyler Florence - Amerykańskie zblazowanie w najczystszej postaci
3. Atelier Smaku - nie wiem skąd wzięli się Prowadzący, ale totalnie inna galaktyka niż ja. Poza tym jestem typowym mięsożercą więc robienie smalcu wegetariańskiego mnie przeraża i obraża:)
4. Minimalista - w reklamówce jest podane, że on jest guru dla Amerykanów jeśli chodzi o gotowanie. To może dlatego mają takie problemy zdrowotne...?
5. Dietosfera - Jarzynka i Witek doprowadzają mnie do szewskiej pasji, a filmiki amatorskie uczestników wydają się być mocno wyreżyserowane. Sztuczność. Jak się czyta opis tego programu na portalu kuchnia.tv i obejrzy się później odcinek, to coś tu nie widzę przełożenia z tekstu na obraz.

Smutne jest, że w tej piątce znalazły się aż 3 polskie produkcje:( Z góry proszę o niekrytykowanie osób, które będą tu opisywać poszczególne programy. Ten wątek będzie obrazował jak forumowicze postrzegają różne produkcje i bezsensowne byłoby wdawanie się w polemikę, bo do tego służą inne pokoje i wątki.

snoozy

17.05.2009 11:57

Skoro mamy programy, które lubimy oglacac to eż są takie, których nie trawimy

1. WSZYSTKO CO DOTYCZY BURDAINA-nie potrafie znieśc tego faceta.Jego gwiazdorstwo zaczeło mnie przytłaczac, a tak dobrze się zapowiadał
2. CAŁA KOLEKCJA GORDONA RAMSAY'A-patrz wyżej plus bluzgi ponad przeciętnośc
3. ESENCJA SMAKU EMERILA-jak wyżej plus darcie sie podczas gotowania
4.PRZYKAZA-za brak profesjonalizmu i wielkie mniemanie o sobie
5. MARTHA-za tak totalne skomercializowanie siebie i obarczanie wszystkimi niepowodzeniami innych

To jest moja piątka koszmaru KuchniTV