Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26977 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Kącik zdrowia

FORUM kuchnia+ pro V juicer zakupy Mango

mariette

20.05.2016 12:31

Nie kupuj nic przez Mango:) no weź...Sprawdź sobie te wyciskarki do soków
U mnie już drugi rok się spisuje, a gwaranacja jest na 10 lat.

czaja

13.10.2009 21:13

teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na wypłatę, choć to raczej nie pora na soki owocowe:/

jacek1f

08.10.2009 15:03

ja polecam nieustajaco, naprawdę! Mam od laaaat... i nie wyobrazam soebi pomaranczy na sok, cytryn na lemonaide, granata, i innych bez tego.

Oczywiscie elektryczne tez sa fajne, pewnie mozna znalezc niezly model, ale to zabieram w plecak, torbe, autko, skuter i ma wlasne soki:-)

czaja

08.10.2009 14:53

teraz to za 99zł można kupić, rozumiem Jacku1f że polecasz tak? bo ja własnie zastanawiam się co kupić, aby zacząć pić soki nie z kartonu

jacek1f

13.08.2009 23:03

przepraszam, ale moze mozimy o czym innym, bo z pomarancza i mandarynka i wszelkimi cytrusami to nie ma lepszej rzeczy do wyciskania - mowie o tej co ja mam od lat:
kladziesz polowke przecieciem na stozek i albo sama reka albo przykrywka wyciskasz i krecisz -tu nie ma nic zeby nie wyszlo....

Jablka, truskawki, maliny, wisnie, kiwi, mango - pakuje ile wlezie a nwet na scisk wiecej i przykrywam i krece ze 4 razy, dokladam porcje i znow, dokladam i znow -zeby bylo ciagle pelno pod przykrywka.

Winogrona probowael, ale bez rewelwacji - trzeba by chyba przekroic kazde na pol - ale po co robic samemu sok z winogron?!

Arbuz, to sam sok zestalony w miąższ, to przyznam, ze nie probowalem...

Moze za malo pakujesz tych rzeczy (oprocz cytrusow - bo to nie mozliwe - ta moja rzecz jest stworzona wprost do wszelkich cyrusow...)

Odeslij im. i juz.

laska_lp

13.08.2009 22:51

No to może faktycznie jestem słaby i parę osób, które u mnie było aby spróbować własnoręcznie jak działa wyciskarka. Każdy produkt ma swoich zwolenników, więc i ten znajdzie. Ja też zawsze uważałem, a teraz się utwierdziłem, że zakupy Mango są ..... tak jak pisze snoozy :))
Może ktoś mi poleci metody wykonywania soków z różnych owoców to może się przekonam, że dobrze wydatkowałem 200 pln. Na razie próbowałem pomarańcze, winogrona, grejpfruty, arbuz. Jedynie arbuz był OK, ale nic dziwnego sok można wycisnąć łyżeczką :)

jacek1f

10.08.2009 10:30

a dla mnie nie wszytsko jak widac - bo uzywam z zachwytem i powdzeniem te jedna rzecz - juz kilkanascie lat.
I jest super.

snoozy

09.08.2009 20:59

Dla mnie wszystko co z Mango itp to jednow wielkie g......

jacek1f

09.08.2009 18:17

nie wiem co kupiles?!
ja pwtarzam, nie ma problemu ze wszystkim - nie widzialem reklam, bo nie ogladam tv ale z winogornami - trzeba napakowac duzo i nie ma problemu -to raz - a poza tym KTO w Polsce robi sok z winogrmn przy takich cenach!!!!

Pomarancze - duzo miazszu -o to chodzi wlkasnie!!! anie o sama wode z kartonu...

I wybaacz, ale chyba mowimy o roznych rzeczach bo moze z kokosa to i sily potrzeba, ale z jablka???!!

Prooosze cie... moje wnuczki sabie radza za radoscia:-)))

laska_lp

08.08.2009 11:51

Właśnie zakupiłem taki Pro V Juicer i powiem szczerze jest zdecydowanie przereklamowany na tym filmie w Mango. W soku z pomarańcza jest masa miąższu, a nawet czasami kawałki skórki. Wyciśnięcie soku z winogron jest raczej mało efektywne. Zostaje sporo owoców w sitku z zawartością soku a w pojemniku prawie nic. Umycie sitka po wyciśnięciu soku to prawdziwe wyzwanie. Wyciśnięcie soku z jabłka sprawia trudność nawet dość silnemu facetowi a co dopiero kobiecie. Porównywałem ilości wyciśniętego soku z Pro V Jucera i wyciskarki tradycyjnej. Oczywiście w tradycyjnej wyszło więcej soku. Zdecydowanie nie polecam tego produktu zwłaszcza za 200 pln.

jacek1f

07.06.2009 13:30

Chryssi znam, bywalem i gotowalem tam:-) Po nocy...

Dopiero zrozumialem, ze Ty na wyspie ten biwak....

lacucina

06.06.2009 17:14

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Nawiasem mówiąc Kretę też uwielbiam, a w szczególności polecam wycieczkę z Ierapetry na wyspę Chrysi. Cudowne widoki i zapachy (rozgrzanych słońcem sosen) a plaża Golden Beach to pełna egzotyka tylko bez palm:)
Pozdrawiam i życzę udanych wakacji.
PS.Ja wybieram się na wyspę Mali Losny do Chorwacji.

jacek1f napisał 06.06.2009 11:54:
ooo jest - nazywa sie Just Juice
http:// www. mango. pl/kuchnia/just_juice

to to... rewelka i polecam - posluzy pol zycia dla zdrowia i smaku. Prosty pomysl ale super uzyty.

I cena normalna.

jacek1f

06.06.2009 11:54

ooo jest - nazywa sie Just Juice
http:// www. mango. pl/kuchnia/just_juice

to to... rewelka i polecam - posluzy pol zycia dla zdrowia i smaku. Prosty pomysl ale super uzyty.

I cena normalna.

jacek1f

06.06.2009 11:52

Mam od 12 lat takie cos, tylko za 79 zł, bez tych bajerow wszytskich - weszedzie woze ze soba - glownie na Krete:-) I soki od pomaranczy przez winogrona, buraki, pomidory do granatow i melona i arbuze - siwetnie wyciska.
Wszystko wyciska i sprawnie. Tyle, ze nigdy w zyciu nie dalbym za to cos ok 200 zł... zobacz czy sa normalne dawne wersje za 70-80 zl.

lacucina

06.06.2009 01:00

Witam Was,
czy ktoś z Was kupił wyciskarkę do soków z TV Mango? Jestem ciekawa opinii czy warto zainwestować 200 w to cudo.
Chciałabym zaproponować rodzince alternatywę dla soków z kartonów a wybieramy się na biwak w wakacje.
Pozdrawiam

post edytowany 1 raz, ostatnio 06.06.2009 01:01