Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26977 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Prezent

rzviro

07.10.2015 18:11

Znowu spam..........

Błaszko12

07.10.2015 13:35

Nanako napisał 15.12.2014 12:11:
Z tymi prezentami to też zdania są podzielone bo jedni uważają, że prezent typowo kuchenny nie powinien być dawany na święta bo to niby jakiś podtekst ma inni inaczej.
no ale zauważ że z tym zawsze tak jest, kazdy prezent ma podtekst , znaczy sie, do każdego można się doczepić, np, nie kupuj zegarka swojemu partnetowi bo oznacza to że liczysz czas itp, btw. tak przy okazji jak chcecie fajny prezent świąteczny to zajżyjcie sobie na http://picturesell.eu/, ja od paru lat mam z głowy wymyslanie prezentów, pozdrawiam :)

Nanako

15.12.2014 12:11

Z tymi prezentami to też zdania są podzielone bo jedni uważają, że prezent typowo kuchenny nie powinien być dawany na święta bo to niby jakiś podtekst ma inni inaczej. U nas w rodzinie jest tradycja, że robimy przed świętami zrzutkę i każdy dostaje jeden ale porządny prezent z takich kuchenny teściowie dostaną wyciskarkę do soków wolnoobrotową, którąś z tych - http://sklep.puregreen.pl/hurom natomiast którą to dopiero zadecydujemy jak dostaniemy ze sklepu odpowiedź na kilka pytań.
Swoją drogą używa ktoś takich wyciskarek i może podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie? Ja miałem jedynie okazję dwa razy w życiu pić sok i jest bez porównania inny (lepszy) niż z tych klasycznych sokowirówek, które raczej rozdrabniają owoce aniżeli wyciskają sok.

Kuchniaz_pl

10.12.2014 15:52

Najlepiej sprawdzają się papierowe foremki do pieczenia muffinek niż te sylikonowe. W papierze zdecydowanie łatwiej odchodzą od całości więc polecam.

haniaa

22.10.2014 08:05

Ja ostatnio dostałam w prezencie foremki do muffinek, także testuje nowe przepisy :)