Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

Catering na festyn w Warszawie >

Grill to bardo dobry pomysł. Szczególnie,że kazdy to lubi :) Jeśli jest...

zdrowitka, 17.08.2017 | czytaj dalej

Jadalnio-kuchnia i stół >

KrystynkA, powiem Ci, że drewno też może być luksusem i też może...

Jagoda39, 16.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1945, wpisów: 29724
najnowszy wpis: 17.08.2017 12:48

Mamy 26974 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Kącik zdrowia

FORUM kuchnia+ potrawy z grilla

Barbara35

11.06.2016 22:10

Bardzo lubię potrawy z grilla. Często gotujemy warzywa :)

makalakta

19.01.2016 16:27

też zawsze myślałam, że jak grill to tylko taki który się dymi. A teraz mam bezdymny i grilluję nawet w domu, potrawy wychodzą super i takie same jak na takim co się dymi, a sezon grillowania mamy teraz cały rok :)grill

wiki_w

17.06.2015 10:08

A co powiesz na warzywa z grilla? Np. papryka albo baklazan? sa pyszne.

Justa1988

21.04.2015 10:12

już za niedługo dziewczyny sezon grilowy. Macie jakieś fajne dodatki do mięs? np.jakieś proste sałatki...

kef212

26.03.2015 10:21

Ja wczoraj rozpoczałem sezon grillowy, co prawda niezbyt zdrowo, bo kiełbaska- czyli standardzik po zimie, ale staram się też czasem wprowadzać coś bardziej zdrowego, szczególnie jak mam weekendy ze znajomymi na działce. Często robimy ziemniaczki w przyprawach z delikatnym dodatkiem masełka, które obtaczamy w folii aluminiowej i dajemy na grilla, prócz tego grillowane warzywa, cukinie, marchewki- opcji jest dużo.

RoundHereB

09.03.2015 09:16

Czy potrawy z grilla wogóle moga być dietetyczne? Podajcie jakiś szybki i w miarę zdrowy przepis na kurczaka z grilla bądź szaszłyki, w weekend mam zamiar po raz pierwszy w tym sezonie przesiąść sie do ogródka i troszkę pogrillować :) Z góry dzięki za jakieś mini przepisy!

Słownikowa

18.02.2015 13:10

Grill na węglu to jest to. I niby wiem, że niezupełnie zdrowe, ale jakie pyszne? No i nie je się tak zawsze i codziennie, więc czemu sobie czasami nie pofolgować? Kiełbaska z grilla, mniam-mniam!

babelek089

02.02.2015 16:49

Też uważam,że jak grill to tylko na węglu, żadne gazowe elektryczne to nie to. Najlepsze żeberka w zalewie piwnej z dodatkiem musztardy i miodu. Mięso hamburgerowe domowej roboty, prawdziwie amerykańska kanapka mniam mniam no i nieodzowny składnik każdego menu na grilla karczek cienko krojony.

rzviro

18.12.2014 23:10

Prawdziwy grill to TYLKO I WYŁĄCZNIE na węgiel drzewny, cała reszta tych elektrycznych, gazowych wynalazków to namiastka grilla. Tak, jak z dziewczyną - gumowa lala jej nie zastąpi. Nie używałem ani pseudo grilla ( elektr. czy gaz ) ani gumowej lali i próbować tych zamienników nie zamierzam.......

tomeks

18.12.2014 12:53

Ja w tym roku po raz pierwszy grillowałem na grillu gazowym. Nie myślałem wcześniej, że to może być fajna zabawa- a jednak. Grill elektryczny to też fajna alternatywa, mam taki w posiadaniu i dość często używamy go na balkonie. Potrawy też bardzo smaczne. Jest na pewno zdrowszy bo nie jemy spalenizny aczkolwiek brakuju mi osobiście trochę smaku dymu.

kasia30xz

18.12.2014 11:57

Bardzo lubię potrawy z grilla, niestety nie są one zbyt zdrowe. Zastanawiam się nad zakupem takiego grilla http://www.mango.pl/produkty_tv/ nowosci_tv/ceramiczny_grill _niskokaloryczny_gourmet_maxx-1. Czy potrawy z takiego grilla będą równie smaczne jak z grilla tradycyjnego?