Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26976 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wydajemy przyjęcie

FORUM kuchnia+ Potrawy na przyjęcie

zdrowitka

07.08.2017 09:41

Mój sprawdzony zestaw
sałatka grecka
zawijane roladki szynki konserwowej
sałatka caprese ( znika bardzo szybko z półmisków)
sałatka gyros
pieczone udka
Teraz latem warto jest podać roladki z cukini:
www.przepisy.pl/przepis/roladki-z-cukinii-2
Wygladają przepięknie na talerzu ( są oczywiście również smaczne).

basiaczek

06.08.2017 17:28

też fajnym pomysłem są różnego rodzaju przekąski, jakieś kanapeczki tosty. Zamawiam właśnie opiekacz na galerialucznik.pl i takie przekąski najlepiej się sprawdzają też ;) jak jest jakieś mniejsze przyjęcie

krabowa

25.07.2017 13:26

też uważam, że jak znamy dobrą firmę cateringową to nie ma co się bawić w gotowanie. Mnie zaciekawił ten Aperitif Serwis bo jestem w wawy

gastronautka

11.07.2017 12:00

Ja na większe imprezy zawsze zaklepuję sobie Gastro Tour Serwis. Warto to zrobić wcześniej, bo cieszą się dużym powodzeniem: catering konferencyjny Kraków

banka

27.06.2017 14:57

Podstawą są moim zdaniem dobre sałatki i przekąski. Nie każdy przychodzi po to żeby się najeść.

ewiczka

26.06.2017 16:16

Ja jak mam być szczera to jak mam jakąś większą imprezę to po prostu mam sprawdzony catering w warszawie Aperitif Serwis i zawsze jestem zadowolona, mają spory wybór, a dania są naprawdę smaczne

NickyBalboa

23.06.2017 11:39

Uważam, że fajne przystawki są bardzo ważne na wszystkich przyjęciach i imprezach. Gusta są różne i lubię zadbać, żeby każdy z gości znalazł coś dla siebie - coś na słono, na słodko, chrupiąco, zdrowo i mniej zdrowo... Dla mnie najważniejsze, żeby przekąski przyrządzić szybko. Na przykład koreczki robię z warzywami ze słoika Ole Paty Mix, bo są już praktycznie gotowe do nadziewania - taka praktyczna mieszanka. Oczywiście można dodać też ser czy wędlinę. Koreczki na przyjęciu zawsze są ;)

kamyki_80

02.06.2017 12:15

Na przyjęciu zazwyczaj podaję i zimne i ciepłe potrawy, dla wyrównania. Do tego napoje takie, by przypasować wszystkim gościom. Punktem kulminacyjnym są efektowne lody lub ciasto :)