Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26976 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ poszukuje przepisu

Ameba

21.10.2014 21:52

Dopiero na tym forum dowiedziałem się,że istnieje taka osoba i ma całkiem ciekawe przepisy na chleb!

20.10.2014 20:42

Dziękujemy za przypomnienie - w tym tygodniu wstawimy przepisy Paula na stronę. Jest ich sporo - po kilka do każdego z sześciu odcinków. Wszystkie warte wypróbowania.:)

rzviro

19.10.2014 22:17

Do Adminacji strony: Od pewnego czasu emitujecie program pt.: "Chleby Paula Hollywooda". Dlaczego nie ma żadnego jego przepisu na waszej stronie? Kilka z nich chciałbym wypróbować, a ciężko to wszystko spamiętać. I drugie pytanie: Czy na każdej waszej podstronie musi straszyć ta rozdziawiona japa davidka??? Macie chyba inne programy, które możnaby reklamować, a są tam albo ładne dziewczyny albo widok potraw bądź półproduktów; wszystko jest i tak przyjemniejsze do oglądania, niż ta paskudna gęba....

Tadeuszmaly

30.05.2014 21:00

Tadeuszmaly napisał 30.05.2014 20:57:
Cześć,
Również poszukuję przepisu ale chodzi mi konkretnie o przepisy z markowej pizzerii presto :) Mógłby ktoś wstawić tutaj przepisy z menu http://prestoursynow.pl/menu.html jeśli chodzi o makarony? Chciałbym w mojej knajpce wprowadzić nowe danie spagetii ale potrzebuję przepisu dobrej marki aby przyciągnąć klientów
Poprawka : Również poszukuję przepisu ale chodzi mi konkretnie o przepisy z markowej pizzerii presto :) Mógłby ktoś wstawić tutaj przepisy z menu menu.html jeśli chodzi o makarony? Chciałbym w mojej knajpce wprowadzić nowe danie spagetii ale potrzebuję przepisu dobrej marki aby przyciągnąć klientów. zapraszam do odwiedzenia mojego sklepu internetowego http://plumeria.sklep.pl

post edytowany 6 razy, ostatnio 02.01.2015 18:39

Tadeuszmaly

30.05.2014 20:57

Cześć,
Również poszukuję przepisu ale chodzi mi konkretnie o przepisy z markowej pizzerii presto :) Mógłby ktoś wstawić tutaj przepisy z menu http://prestoursynow.pl/menu.html jeśli chodzi o makarony? Chciałbym w mojej knajpce wprowadzić nowe danie spagetii ale potrzebuję przepisu dobrej marki aby przyciągnąć klientów

Willli

07.05.2014 15:35

witam serdecznie,
nie wiem czy to dobre miejsce ale będę wdzięczny jak ktoś będzie mógł mi pomóc...
poszukuje przepisu z programu który oglądałem ok 2 lat temu i wydaje mi się, że to był program Lucinda Scala Quinn a był tam przepis na wołowinę w salsie do tego były domowe frytki...
kiedyś to robiłem i było bardzo smaczne a gdzieś posiałem przepis.
szukam już ok roku więc jak ktoś coś wie będę bardzo wdzieczny .
pozdrawiam