Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

pozyczki online >

Ja polecam [url=https://aasadlabiznesu.pl/]pożyczka przez internet[/url] skorzystałam z niej miesiąc temu, Aby otrzymać...

kosmag91, 22.08.2017 | czytaj dalej

Diety >

Zastanawiam się nad skorzystaniem z Dietmap ... Stosował ktoś tą dietę? Polecilibyście?

aneczka95, 22.08.2017 | czytaj dalej

Olej kokosowy dobry na wszystko >

Dlatego warto poczytać czym różni się nierafinowany od rafinowanego, jakie mają właściwości...

Olivia, 22.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1947, wpisów: 29735
najnowszy wpis: 22.08.2017 21:07

Mamy 26985 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Produkty poszukiwane

FORUM kuchnia+ Poszukuję najzdrowszego serka :)

myszsza

27.04.2013 17:03

Twarożek kanapkowo-sernikowy "Mój Ulbiony" z Wielunia jest pyszny i ma świetny skład: śmietanka i kultury bakterii.

Selprim_pl

27.04.2013 11:36

Jeżeli miałbym polecać zdrowy serek,to z pewnością bieluch byłby jednym z nich,często jem go na śniadanie iw smaku wg mnie jest zdecydowanie najlepszy.

www.Selprim.pl

AmbasadorSmakow

28.01.2013 15:56

Ja polecam serek Krówka Jezierzycka, Bardzo delikatny, kremowy serek. Produkowany od wielu lat według sprawdzonych receptur. Krówka należy do klastra zrzeszającego lokalnych producentów z regionu leszczyńskiego

ciasto_marchewkowe

28.01.2013 13:10

Ola_D, dziękuję za radę. Zrobiłam tak jak napisałaś, 'ser' leży na sitku, zobaczymy co z tego będzie. Stwierdziałam, że pierwszy zrobię naturalny, jak wyjdzie dobrze to będziemy kombinować z ziołami czy innymi dodatkami.
A w weekend kupiłam "Bielucha" (pierwszy raz jadłam) i byłam trochę sceptycznie nastawiona, a tu takie miłe zaskoczenie! Serek jest pyszny i ma taki zdrowy skład, że aż oczom nie wierzę. :) Baaardzo Ci Olu dziękuję, właśnie takiego produktu szukałam.

Ola_D

24.01.2013 16:56

Bardzo dobry skład ma zwykły Bieluch - tylko mleko i czyste kultury mleczarskie.

A w domu najłatwiej zrobić ser labneh - kupujesz dobry jogurt naturalny, mieszasz z solą i wykładasz na sitko wyściełane gazą, nad miską, żeby odciekł. Po 2-3 dniach masz przepyszny ser. Można solić więcej lub mniej, można dodać zioła, albo inne dodatki. Odcedzać dłużej lub krócej - w zależności czy wolisz ser bardziej miękki, czy "gęściejszy". Proste i nie zajmuje wiele miejsca.

ciasto_marchewkowe

24.01.2013 16:35

Takiego, którym mogę posmarować kanapki, naleśniki czy zjeść go z jakimiś dodatkami. Wiem wiem, domowy jest najzdrowszy, ale nie mam jak robić. Co więc w zastępstwie domowego? :)