Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Zdrowe koktajle >

Jarmużem ;)

Martaa, 21.08.2017 | czytaj dalej

internet a babcia >

Myślę, że da radę ;)

Martaa, 21.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

To musi być naprawdę smaczne. Muszę wypróbować.

olgamala, 21.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29732
najnowszy wpis: 21.08.2017 09:41

Mamy 26981 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Posmak świata

więcej >>

Gazo

26.08.2015 19:42

Można obejrzeć gdzieś jeszcze ten program?

mancol68

11.03.2012 09:22

P. Gosia fantastycznie faluje biodrami jak idzie np. turecką ulicą. Z przodu też ciasteczka. Niestety na tym koniec.

post edytowany 1 raz, ostatnio 11.03.2012 09:23

ania7403

10.03.2012 14:24

brutus_lisica napisała 05.03.2012 23:47:
i paskudna --------------akurat to pisze duzo osob na tym forum............:) i co usuniecie wszystkie komentarze ?
brutus_lisica, dawaj swoje zdjęcie, wrzuć tutaj, ocenimy, jak Ty się prezentujesz.

myszsza

07.03.2012 14:42

brutus_lisica napisała 05.03.2012 23:59:
a ja prosze o usuniecie tej paskudy bo mi psuje relax z tv kuchnia, musze przelaczac miedzy programami i sie stresuje jak przysne i mnie to " cos " obudzi glosikiemm przedszkolanki............. CHAMSTWO TO TERRORYZM JEST , znecanie sie nad widzem
Ale dlaczego chcesz mi zabronić oglądania? Po prostu zmień kanał.

garimicha

07.03.2012 13:20

brutus_lisica napisała 05.03.2012 23:59:
---ciach---
znecanie sie nad widzem
Pod tym się podpiszę jak najbardziej. Wystarczy program pani GM porównać z "Globcooker'em" Freda Chesnau. Gdzie Rzym, gdzie Krym...

Szklarka napisała 19.02.2012 20:29:
---ciach---
Programy Gosi Molskiej ---ciach--- są interesujące, kolorowe, pełne ciekawostek
Do "Globcooker'a" niestety dystans jak stąd do Plutona, pod wieloma względami. Interesujące? Na pewno nie. Kolorowe? Jak "Gala" albo "Plejada"! Pełne ciekawostek? Takie ciekawostki można znaleźć w Wikipedii.

Nie mam nic przeciwko polskim programom kulinarnym, bo przy każdym doskonale się bawię. Mam ubaw słuchając "rewelacji" prosto z wikipedii głoszonych przez jedną prowadzącą. Turlam się ze śmiechu, jak inni z kolei robią "jajecznicę z tofu" bez jajek (no bez jaj proszę!), albo "schabowego z soi" i przypomina mi się "ogonówka drobiowa wędzona" przy okazji.

Z drugiej strony, to co wyprawia Łukasz w Dzikim Obiedzie wprawia mnie w autentyczny podziw.
Mammaryla gotuje w sposób, który i ja bardzo lubię.
Zwrócenie uwagi i przypomnienie, że kuchnia polska jest kuchnią sezonową to też trafienie w 10...
i mógłbym tak wyliczać, bo rzeczywiście dobrych polskich programów kulinarnych nie brak.

Program Pani GM, niestety, do nich nie należy.

brutus_lisica

05.03.2012 23:47

i paskudna --------------akurat to pisze duzo osob na tym forum............:) i co usuniecie wszystkie komentarze ?

Pyzka

04.03.2012 10:54

brutus_lisica, nie rozumiesz - krytyka może być konkretna a jednak wyrażona w grzeczny sposób a może być po prostu chamska, nawet bardzo i ta zamieszczona tutaj niżej (ta usunięta) była właśnie z gatunku tych drugich. Każdy ma prawo wyrazić własne zdanie - napisać co i dlaczego mu się nie podoba bo nie musi mu się podobać, ale po co obrażać innych?

brutus_lisica

04.03.2012 05:19

Pyzka napisała 16.02.2012 21:33:
może nie jest to mój ulubiony program, ale ileż jadu i złości trzeba mieć w sobie żeby wypisywać takie komentarze jak brutus_lisica! wiele osób na pewno ogląda tę serię i lubi prowadzącą a przytyki do urody są obrzydliwe! każdy z nas jest taki jakim go natura stworzyła chociaż ja uważam, że Małgosi niczego nie brakuje i bardzo sympatyczna z niej osóbka
acta ?

Szklarka

19.02.2012 20:29

A ja lubię nasze polskie programy kulinarne! Programy Gosi Molskiej oglądamy z mężem z zainteresowaniem - są interesujące, kolorowe, pełne ciekawostek, a sama prowadząca bardzo sympatyczna. Uwielbiam też program Dziki Obiad i w sezonie z pewnością wykorzystam rady pana Łukasza w swojej kuchni na działce.
A co do głosu lektora, to rozumiem, że nie wszystkim może się podobać, ale polska wersja Bitwy na Noże i Widelce była całkiem zabawna. A po za tym myślę, że z oferty Kuchni.tv każdy może wybrać coś dla siebie i nie ma co narzekać na polskie programy (zwłaszcza w porównaniu do innych stacji).

Sara

19.02.2012 18:03

Najważniejsze,aby prowadząca program byłą OSOBĄ...uroda ma mniejsze znaczenie.
Niestety,nasze rodzime produkcje są zdominowane przez ludzi ,których "kamera nie lubi",nadto mizdrzących się do widza,mówiących nieciekawie,obecnych w kadrze do znudzenia.Może to efekt importu tandetnych programów z zagranicy...tu stosunek kitu do pereł wynosi 50% - 50%.W przypadku naszej "twórczosci" KIT przekracza 90%.
Ale jestem optymistą,program się rozwinie,redakcja poszuka ciekawszych redaktorów...
P.S.Koszmarny jest lektor "autopromocji",szczególnie głos.Ta osoba prowadzi również
pożal się Boże "program rozrywkowy" Ugotowani czy coś takiego.

MaxRedaktor

17.02.2012 13:30

Polecam klikanie w ikonę kosza przy konkretnej wypowiedzi.

czushka

17.02.2012 09:48

Panie/Pani Adminie,
a możeby tego "paszkwila" po prostu usunąć?
Chyba się pani Małgosi nie należy

Pyzka

16.02.2012 21:33

może nie jest to mój ulubiony program, ale ileż jadu i złości trzeba mieć w sobie żeby wypisywać takie komentarze jak brutus_lisica! wiele osób na pewno ogląda tę serię i lubi prowadzącą a przytyki do urody są obrzydliwe! każdy z nas jest taki jakim go natura stworzyła chociaż ja uważam, że Małgosi niczego nie brakuje i bardzo sympatyczna z niej osóbka

asaf

09.12.2011 15:55

Twoje programy Gosiu są świetne. Oczywiście że jesteśmy nimi zainspirowani i użyjemy pomysłów w naszych przepisach ale jak mamy to zrobić bez Twoich przypraw ? :)
pozdrawiamy z opolskiego.

jacek1f

06.12.2011 21:08

Orzo, szoda ze jestes z Gdanska :-( bo w Warszawie 3 Lankijczykow robi doskonala kuchnie w Coco de Oro na Zoliborzu....

orzol

06.12.2011 19:56

Wielkie dzięki za Posmak Świata ze Sri Lanki, cudnego miejsca na ziemi, skąd wróciłam parę miesięcy temu. Kuchnia rzeczywiście tak egzotyczna jak w tym właśnie odcinku. Z niecierpliwością czekam na kolejne trzy. Pozdrawiam panią prowadzącą. SUPER!

czushka

26.05.2011 12:08

Dziękuję za info i czekam z niecierpliwością:)

funkyfood

26.05.2011 10:25

Hej Czushko,
Po-Smak Chilijski był odcinkiem specjalnym zrealizowanym przy okazji dni kuchni chilijskiej. Nad kolejnymi Po-Smakami pracuję (powoli), ale jeszcze szczegółów nie zdradzę:)
Pozdrawiam Cię bardzo smacznie
Gosia

czushka

26.05.2011 10:02

Panie Adminie!
Może jakaś odpowiedź? Choćby malutka

czushka

17.05.2011 13:05

Witam!
Nie wiem czy ja przegapiłam całą serię czy był tylko jeden odcinek?
Ostatnio udało mi się trafić na kawałek chilijskiego odcinka i tyle.
Z tego co widziałam jest ich 6 ale nie znalazłam ich w programie. Jeśli tak to kiedy będą emitowane?
Pozdrawiam