Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Jadalnio-kuchnia i stół >

KrystynkA, powiem Ci, że drewno też może być luksusem i też może...

Jagoda39, 16.08.2017 | czytaj dalej

dieta bezglutenowa >

Czy nie jeść glutenu, to powinien być wniosek alergologa, albo dietetyka. Ja...

maniotek, 14.08.2017 | czytaj dalej

Marki sprzetu kuchennego >

ciekawe rzeczy można znaleźć też na www.galerialucznik.pl nie wiem czy znacie, ale...

basiaczek, 14.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1944, wpisów: 29721
najnowszy wpis: 16.08.2017 00:38

Mamy 26973 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Kącik zdrowia

FORUM kuchnia+ Podwójnie czekoladowa moc prezentu!

polka

09.12.2013 09:02

Fajny pomysł, chociaż wolałabym coś innego niż czekoladę. Trochę to dziwne, że kiedy my się źle odżywiamy, dzieci w biednych krajach mają co jeść ;)

głodnywesołek

13.09.2013 19:39

Na pewno skorzystam

Selprim_pl

27.04.2013 11:30

Generalnie rzecz biorąc zdrowo jest zjeść czekoladę raz na jakiś czas,moją ulubioną jest rzecz jasna ta gorzka,gdzie w pełni można delektować się jej smakiem.

www.Selprim.pl

bon vivant

13.12.2012 19:48

1 czekolada = 1 szkolny posiłek

Idea: Za każdym razem kiedy delektujesz się czekoladą, dziecko na drugim końcu świata przestaje głodować.

Austriacki producent czekolady Zotter zaangażowany jest w projekt "Yummy! Posiłki dla szkół "w Mae Sot (Tajlandia).
Projekt został powołany przez organizację " Pomoc bez granic ".
Za każdą sprzedaną tabliczkę czekolady, dziecko uchodźców birmański otrzymuje posiłek w szkole.
Kupując Organiczna czekolada Fair Trade, ręcznie robioną z dodatkiem Mango, kokosa i sezamu, POMAGASZ!

Czekolada powstała z inspiracji The Thai Sacher, czyli najpopularniejszą słodką potrawą na Tajlandii.
The Thai Sacher składa się z gotowanego ryżu z mango, mleka kokosowego i prażonego sezamu.
Czekolada doskonale oddaje smak tej pysznej tajskiej słodkości. Jest połączeniem smakowicie współgrających ze sobą warstw:
warstwy owocowej z mango z nutą cytrynową oraz warstwy orzechowej pokrytej białą kokosową czekoladą.

Zapraszam do kosztowania http://bonvivant.net.pl/