Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Witam >

Witam miło tych zarejestrowanych i niezarejestrowanych.

jagodka8, 17.10.2017 | czytaj dalej

Szykuj się o depilacji laserowej pod okiem speca >

Podobno też nie na każdy rodzaj włosów dobrze działa i potrzeba kilka...

Katitcu, 17.10.2017 | czytaj dalej

Czy grzyby mają wartości odżywcze? >

Większości można się spotkać z opiniami, że nie mają, ale ostatnio widziałam...

Katitcu, 17.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29946
najnowszy wpis: 17.10.2017 14:54

Mamy 27171 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Płytki na podłogę w kuchni

bienio

03.05.2017 21:11

Duży wybór płytek jest w sklepach Leroy Merlin www.leroymerlin.pl . Mnie najbardziej podobają się te co przypominają drewniane deski. Łatwo się je kładzie nawet debiutantom mimo że są długie, bo posiadają sfrezowania przypominające zatrzaski w panelach.

JustynaP

28.03.2017 16:36

A może warto byłoby zaryzykować i położyć drewno na podłodze zamiast płytek drewnopodobnych?

Erata

20.12.2016 15:09

Mi się bardzo podoba prowansalski styl, taki "sielski anielski". Bardzo podobają mi się płytki stylizowane na bielone deski (nie panele) jakie możesz zobaczyć na przykład tutaj: http://www.paradyz.com/plytki/tarasowe-salon -> chodzi o płytki podłogowe Como. Jeśli kiedyś będę miała własne mieszkanie, to chciałabym mieć w swojej kuchni taką podłogę. Myślę, że atutem jest bardzo naturalny wygląd, a przy tym użyteczność - jak się coś rozleje w kuchni na podłodze, to nie ma strachu o stan drewna.

All4gastro.pl

10.10.2016 14:20

Jeżeli ma być to materiał, który imituje drewno, to tutaj faktycznie płytki drewnopodobne doskonale się sprawdzą i będą się pięknie prezentować. Dodatkowo są też niezwykle praktyczne i łatwe do utrzymania w czystości.

www.All4gastro.pl

mangonel

27.09.2016 22:38

Polecam wzorzyste. Wtedy nie widać, jak szybko podłoga w kuchni się brudzi :p

jarzebinka

22.09.2016 09:52

ja mam płytki drewnopodobne na całym parterze, salon, kuchnia, przedpokój i łazienka, sprawdzają się świetnie

Prolida_pl

01.09.2016 14:23

Płytki drewnopodobne to bardzo fajne i ciekawe rozwiązanie nad którym koniecznie warto się zastanowić jeżeli chcemy mieć coś oryginalnego i nietypowego w kuchni zamiast standardowych płytek,koszt też nie jest o wiele większy.

www.Prolida.pl

MaliNA145

05.08.2016 14:15

kipson napisał 19.07.2016 11:46:
Szkoda,że nie umieściłaś tutaj zdjęcia kuchni. Wtedy o wiele łatwiej byłoby Ci doradzić konkretne płytki. Bez zdjęcia jest to jedank trochę problematyczne. Sugeruję przejrzeć sobie katalog firmy Tubądzin:
http://www.tubadzin.pl/

Firma ma wiele kolekcji płytek imitujących drewno. Jak na przykład te z kolekcji Korzilus albo shabby chic.
Też podobają mi się płytki imitujące panele. Widziałam takie w sklepie w Łodzi a pózniej pokazywała mi własnie takie same w swoim domu moja Księgowa Łódź ma dużo sklepów w których można coś wybrać fajnego i w dobrej cenie. Właściwie tak mi się spodobały płytki u mojej księgowej że nie wiem czy sama sobie nie zmienię na takie. naprawdę fajnie się prezentują:)

post edytowany 2 razy, ostatnio 05.08.2016 14:16

kipson

19.07.2016 11:46

Szkoda,że nie umieściłaś tutaj zdjęcia kuchni. Wtedy o wiele łatwiej byłoby Ci doradzić konkretne płytki. Bez zdjęcia jest to jedank trochę problematyczne. Sugeruję przejrzeć sobie katalog firmy Tubądzin:
http://www.tubadzin.pl/

Firma ma wiele kolekcji płytek imitujących drewno. Jak na przykład te z kolekcji Korzilus albo shabby chic.

zdrowitka

19.07.2016 07:00

Witam.

Chciałabym położyć płytki na podłodze w kuchni.
Jako że to nowa kuchnia, robiona od początku, to do projektu pasuje mi kolor ciemny brązowy.

Czy moglibyście polecić coś w tym kolorze?
Albo coś z imitującego drewno?