Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Jadalnio-kuchnia i stół >

KrystynkA, powiem Ci, że drewno też może być luksusem i też może...

Jagoda39, 16.08.2017 | czytaj dalej

dieta bezglutenowa >

Czy nie jeść glutenu, to powinien być wniosek alergologa, albo dietetyka. Ja...

maniotek, 14.08.2017 | czytaj dalej

Marki sprzetu kuchennego >

ciekawe rzeczy można znaleźć też na www.galerialucznik.pl nie wiem czy znacie, ale...

basiaczek, 14.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1944, wpisów: 29721
najnowszy wpis: 16.08.2017 00:38

Mamy 26973 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Oryginalne menu w restauracji

basiaczek

12.06.2017 13:31

W Restauracji Gąska jest menu oparte przede wszystkim na daniach z gęsiny. Jest też wybór placków ziemniaczanych. Możesz sobie wybrać, jakie chcesz placki (np. cz cukinią), a potem wybierasz dodatki.

lingmulf

14.05.2017 23:21

Zwykle jadam w restauracjach z wegańskim jedzeniem, ale będąc w Kruszwicy wstąpiliśmy do http://zajazdkruszwica.pl i zaskoczyła mnie bardzo tradycyjna karta, świeże warzywa i pyszne mięsa!

karo211

29.04.2017 08:51

Niestety w wielu restauracjach w menu jest dokładnie to samo. Myślę, że warto popytać okolicznych mieszkańców, albo przeprowadzić ankietę online by dowiedzieć się co najchętniej by zjedli :)

GastroSklep_pl

18.01.2017 18:03

Poniekąd takie tajemnicze propozycje z jednej strony są ciekawe oraz interesujące gości, ale też z drugiej strony wybieramy trochę danie w ciemno nie wiedząc czym nas zaskoczy. Ja jednak wolę wiedzieć nieco więcej zanim zamówię coś konkretnego :0

www.GastroSklep.pl

Mannas

10.10.2016 13:41

Mi się bardzo podoba to jak wygląda menu w Restauracji Kolorowa w Olsztynie. Nie tylko pod względem wizualnym, ale też smakowym. Warto jest odwiedzić to miejsce i jeżeli ktoś będzie przejazdem to warto jest zahaczyć o to miejsce - na pewno się nie rozczarujecie.

Camillo

26.09.2016 23:09

Podoba Wam się to, że menu tera często wyglądają tak tajemniczo? np masz pozycję: sarnina/śliwka/limona.

maslanabuleczka

08.09.2016 11:40

jedna z restauracji gdzie jest na prawde oryginalne menu , to restauracja we Wrocławiu , OkWine&Bar,jest tu kuchnia europejska, francuska, azjatycka i nowoczesna kuchnia polska> Mają szeroką kaerte win , któa jest zmieniana co 10 dni ;) pozdrawiam

sylwiawojas

25.07.2016 13:41

W jakich restauracjach spotkaliście się z oryginalnie wyglądającym menu? Jak dokładnie wyglądało?

Szukam obecnie pomysłu na stworzenie własnego menu. W mojej restauracji liczba dań nie będzie przekraczać 10, więc możliwości jest naprawdę wiele, ale chciałabym żeby takie menu było dobrze odbierane przez klientów. Bardzo podoba mi się takie na szkle jak na ostatnim zdjęciu TUTAJ, ale nie jestem jeszcze przekonana jak to naprawdę będzie wyglądać. :p