Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

jakie meble do kuchni >

Najlepiej wybrac meble na wymiar, wtedy bedzie wszystko idealnie do siebie pasowac....

piotr_e, 18.10.2017 | czytaj dalej

co sieje na dzialce >

A co z przycinaniem drzewek owocowych? Niektórzy mówią, że najlepiej na jesień...

B.Sadowska80, 18.10.2017 | czytaj dalej

Produkty bez laktozy >

Sprawdźcie koniecznie na tej stronie, bo tam mają bardzo dużo produktów i...

B.Sadowska80, 18.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29950
najnowszy wpis: 18.10.2017 23:07

Mamy 27173 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ nowoczesny kosz na śmieci EKOBINEK

myszsza

24.04.2012 19:33

Bardzo "lubię" takie reklamowe posty. Trochę mnie dziwi, że żona siadała na stołku w kuchni i wyciągała z szafki kubeł na śmieci, po co ona to robiła?
Żarty żartami, taki (acz nie ten) kubełek miałam zamontowany przez ekipę urządzającą mi kuchnię. Z klapką, która otwierała się w momencie otwierania szafki, super. Rzeczywistość jest taka, że prawie każdy ma skłonność do upychania śmieci, czego efektem jest szybkie wyrwanie drzwiczek z zawiasów. Rozmontowałam toto i bez NERW obieram warzywa na blacie na gazetę, którą po zwinięciu, wraz z zawartością wyrzucam do stacjonarnego kubełka wewnątrz szafki. Ba, nawet czasem ten kubełek wyciągam, by ścierką zgarnąć wprost do niego odpadki z blatu, gdy mam ich na tyle dużo, że nie warto bawić się w gazety.

krispbk

24.04.2012 14:09

WITAM WSZYSTKICH. CHCIAŁBYM SIĘ Z WAMI PODZIELIĆ MOIM OSTATNIM ZAKUPEM.
ŻONA CIĄGLE MIAŁA "NERWA" GDY OBIERAŁA ZIEMNIAKI LUB INNE WARZYWA .ZAWSZE MUSIAŁA SIADAĆ NA STOŁKU I WYCIĄGAĆ KUBEŁ ZE ŚMIECIAMI Z SZAFKI POD ZŁEWEM.
ZNAJOMI POLECILI NAM KOSZ ZAWIESZANNY NA DRZWICZKACH. tWIERDZILI ,ŻE JEST SUPER ,ŻE JEST WYGODNY W UŻYCIU . +
ŻONA SIĘ UPARŁA I KUPILIŚMY GO DO NASZEJ KUCHNI.POWIEM SZCZERZE MYŚLAŁEM ŻE KASA POSZŁA W BŁOTO(KOSZTOWAŁ 62ZŁ). ZAMONTOWAŁEM GO TEGO SAMEGO DNIA I NA DZIEŃ DZISIEJSZY MAM SPOKÓJ Z ŻONĄ. CO WIĘCEJ SAM UWAŻAM ŻE NIE MIELIŚMY LEPSZEGO KOSZA. ZNAJOMA MIAŁA RACJĘ . SZAFKA JEST CZESTA W ŚRODKU,KOSZ MA POKRYWĘ KTÓRA ZATRZYMUJE ZAPACHY. NA DODATEK MOGĘ ZAWIESIĆ NA NIM PRAWIE KAŻDĄ REKLAMÓWKĘ(POSIADA SPECJALNE USZY).
POLECAM TEN KOSZ KAŻDEMU.