Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Szykuj się o depilacji laserowej pod okiem speca >

Przy atopowym zapaleniu skóry można?http://notariusz-guckler.pl/

justdobosz21, 17.10.2017 | czytaj dalej

Witam >

Witam miło tych zarejestrowanych i niezarejestrowanych.

jagodka8, 17.10.2017 | czytaj dalej

Czy grzyby mają wartości odżywcze? >

Większości można się spotkać z opiniami, że nie mają, ale ostatnio widziałam...

Katitcu, 17.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29947
najnowszy wpis: 17.10.2017 17:30

Mamy 27172 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ NIECODZIENNE RARYTASY

więcej >>

Nejt

29.07.2011 10:09

Andrew to mój Idol - jeśli moge się tak wyrazić!

On nie lubi orzechów i duriana, choć wiele razy próbował, nie przekonał sie do niech tak jak ja do kiwi i zupy mlecznej. Kiwi nie lubię bo nie, a do zupy mlecznej mam uraz z zielonej szkoły _ No jedz tą zupe bo nie odejdziesz od stołu _ ;] - a pewnie zjadł bym ją ze smakiem.

Uwielbiam pieczone świńskie uszy i mózdzek z jajkami, problemy miał bym z żółcią zapewne, ale większość tego czego próbował Andrew pewnie włożył bym do ust ciekaw smaku. Ps. przybliżony smak żółci daje masowo produkowane puszkowane piwo, dolewaja jej do dodania goryczki, mi jakoś ta goryczka nie podchodzi;]

Ostatnio zastanawiałem się czego dał bym Zimmernowi spróbować najdziwniejszego z polskiej kuchni, wybrałem kilka, ale prawie wszystko już jadł ;]

- flaczki
- czernina
- mózdżek - to uwielbia ;]
- wędzona słonina bez dodatków
- PARÓWKI za 5 zł kg ;];]
- kiełbasa za 3.99 zł kg - co to jest nie mam pojecia ale chyba leżalo w śmieciach
- kiszka - pyszszne, kolega robi najlepsza jaką jadłem
- hauskejza ;] - ser domowy z kminkiem, barrrrdzo śmierdzi ale dobry
- zimne nóżki w galarecie
- najdziwniejszy napój jaki widziałem - "napój o smachu zakwasu chlebowego" ;]

Dopisujcie Wasze pomysły, może ekipa Kuchni TV zaprosiłaby Andrew do Polski - zgłaszam swą kandydaturę na przewodnika po kulinariach ;]

Jedzcie wszystko, a po stołach nie rzy....jcie.

Ela LISA

22.01.2010 10:32

Zreszta, lepiej w wielkim glodzie ,zjesc pijawke w cukrze, przysmak chinczyka, niz cos innego, np czlowieka.

creazy chef

21.01.2010 09:51

Mnie już nic nie zdziwi...,pracując na statku,miałem przyjemność pracować z Filipińczykami i Tajlandczykami,czasem pytałem ich o ich kuchnię i rarytasy to dopiero się nasłuchałem.Jeden z nich opowiadał mi że u siebie na wiosce wstaję czasem rano i idzie na staw,mokradła i szuka gniazd kaczek wraz z jajami,jak znajdzie to bierze jajeczko rozbija skorupkę od góry i wciąga jeszcze nie rozwinięty płód kaczuszki z piórkami i to jest tam przysmakiem???i mówi do mnie że nie wiem co tracę,to taki afrodyzjak,nie mówiąc o jeszczę bijącym sercu Kobry itd.Takich rzeczy jest mnóstwo my o tym nie wiemy ale trzeci świat tak właśnie żyje...,i jak długo żyje?Mniam mniam

Hestia Q-34

20.01.2010 19:05

Napewno Elu masz racje.Glod to najlepszy kucharz.Ja mam problem innego rodzaju.
Dla mnie zebranie rozlanego bialka to wyplucie jelit i watroby.Tak samo reaguje
na rozne robale.
Odwracam wzrok,kiedy widze odzielanie zoltka przez palce.Myslalam,ze z wiekiem pozbede sie tego odruchu.Nie wiem,czy kiedykolwiek zginie.

Ela LISA

20.12.2009 17:25

Jest powiedzenie, ze glodny , umarlemu z ucha wypije.Mysle Hestiu Q-34 , ze wszystko zalezy od stopnia wyglodzenia.To, co pokazuja w programie, jest dla wielu osob, czyms normalnym, i codziennym.Ludzie w glodzie, jedza siebie wzajemnie.

beatraxx18

15.12.2009 17:23

W sumie co kto lubi :D on prubuje i swoimi słowami, wyrazem twarzy przybliża nam smaki :P Ciekawy program można dowiedzieć sie o kuchni innych państw

marghe

19.10.2009 12:31

Świetny program. I już

Hestia Q-34

17.10.2009 14:05

Gdyby ktos przystawil mi pistolet do glowy i powiedzial jedz,albo strzelam
wybralabm - strzelaj.
Program ciekawy.

fire

28.06.2009 22:52

Jak dla mnie bomba, człowiek nie świnia wszystko zje, czego dobrym przykładem jest ten program, chociaż było kilka chwil, w których główny gospodarz się zawahał ;)... ja sam jadłem już różne rzeczy, ale sam nie wiem jak bym zareagował np. na balut'a, Zimmern zjadł ;)

8damian4

16.06.2009 23:53

Świetny program. Bardzo często go oglądam i skusiłem się na kilka potraw o których wcześniej nawet bym nie pomyślał ;)

Maniaczka Orientu

09.05.2009 22:46

Nie trzeba byc masochista by moc ogladac to non-stop :D ;P

snoozy

28.04.2009 18:34

Nie jestem masochistą więc ide po ogórka :-)

Maniaczka Orientu

28.04.2009 17:50

Uwazam,ze jest to jeden z niewielu programow,ktory moglabym ogladac non stop :D

Ela LISA

18.04.2009 21:42

Tak, dania sa czasami okropne. Ale, co kraj to obyczaj.Trzeba jednak miec odwage zeby tego sprobowac. Ktos kto tego wszystkiego probuje,nigdy nie zginie z glodu. Co prawda,pare razy nie dal rady. Duzy podziw.

babsy

18.04.2009 17:15

Uwielbiam Andrew Zimmerna! Od jakiegoś czasu oglądałam go na Discovery Travel & Living i bardzo się ciesze, że zawitał również do kuchni.tv. Jego programy są bardzo, bardzo ciekawe!

snoozy

17.04.2009 15:24

Program w fajnej oprawie, choc dania raczej przypominają mi karę dla auczestników reality show :-)

Ela LISA

12.04.2009 19:26

Dobry program.Zawsze chetnie go ogladam.