Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Oryginalne menu w restauracji >

A my lubimy się wybrać raz na jakiś czas do dobrej resturacji,...

zdrowitka, 17.10.2017 | czytaj dalej

365 obiadów Mariety Mareckiej 2 >

Moim zdaniem programy na kanale się poprawiły. Nie jest tak jak pisza...

Katulla, 16.10.2017 | czytaj dalej

Błąd >

Cześć. Przez straszny błąd lekarzy moje zdrowie podupadło. Kompletnie nie wiem co...

mądraala, 16.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1973, wpisów: 29940
najnowszy wpis: 17.10.2017 07:50

Mamy 27168 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Kącik zdrowia

FORUM kuchnia+ Najlepsza dieta

krystyna1122

02.02.2016 11:42

Najlepsza dieta to zdrowo jeść - patrząc na to co się je, w jakich ilościach i jak często. Nie trzeba być bardzo restrykcyjnym - trzeba po prostu mieć zdrowe nawyki :)

rzviro

23.10.2015 12:22

Każda dieta jest dobra. Najlepsza to: golonka, piwo, pizza, żeberka itp. Na mnie działa - jakoś kg mi nie przybywa :P

post edytowany 1 raz, ostatnio 23.10.2015 12:24

tereskaf

23.10.2015 11:31

Ja obecnie jestem na dwóch dietach bo jedną się nie najadam ;)

Przypalacz

28.03.2015 17:06

beowullf napisał 27.02.2015 08:57:
Po przetestowaniu setek diet , zabiegów i różnych tego typu wspomagaczy wiem coś na ten temat , że nie wartoo ponieważ zyskamy efekt na chwilę pozniej go stracimy i znowu depresja związana z Naszą wagą czy wyglądem.....
Bez przesady, oznaczałoby to, że najlepiej nie robić nic, bo i tak się nie uda. Nie zgadzam się z takim podejściem.
Przede wszystkim trzeba wiedzieć co jeść i w jakich ilościach. W necie jest wiele rzetelnych artykułów na ten temat. Po drugie należy włączyć aktywność fizyczną, która jest najdoskonalszą metodą spalania kalorii i redukcji tkanki tłuszczowej. Po trzecie można stosować wspomagacze, choć moim zdaniem wyłącznie pochodzenia naturalnego (np. sok z aloesu AloeLive Detox, który szczególnie polecany jest podczas odchudzania). Działając w powyższy sposób jestem przekonany, że można
osiągnąć zamierzony cel. To możliwe, choć nie jest łatwe.

doreminka6

16.03.2015 01:36

Moim zdaniem, jeśli o dietę chodzi, to nie ma czegoś takiego jak dieta uniwersalna, która działa na wszystkich ;) Każdy organizm reaguje inaczej, wiadomo... Jeśli ktoś chce zacząć zdrowo się odżywiać czy schudnąć powinien zaczerpnąć porady specjalisty ;) Eksperymenty mogą być niebezpieczne dla zdrowia ;)

heryklos

14.03.2015 17:49

Najlepsza dieta to pojęcie dla mnie nie istnieje, a zresztą to temat rzeka, na dodatek przecież na każdego moze działać coś wspaniale, a drugiemu wręcz odwrotnie i może zaszkodzić... no cóż najlepsza dieta to pogodzić odżywianie, a raczej umiarkowane odżywianie z ruchem najlepiej na świeżym powietrzu.

beowullf

27.02.2015 08:57

Moi drodzy nie oszukujmy się nie ma skutecznych diet typu kapuściana, kopenhaska itd... i wszytkie tego rodzaju diety nam nie pomogą , to co zrzucimy momentalnie odbije się spowrotem..... wiem to nie z teorii ,lecz własnej praktyki....

Po przetestowaniu setek diet , zabiegów i różnych tego typu wspomagaczy wiem coś na ten temat , że nie wartoo ponieważ zyskamy efekt na chwilę pozniej go stracimy i znowu depresja związana z Naszą wagą czy wyglądem.....

KrystynkaA

21.02.2015 16:05

Nigdy nie stosowałam przez dłuższy czas żadnej konkretnej diety. Na szczęście takie rygorystyczne zasady spożywania i komponowania posiłków nie są w tej chwili konieczne. Z drugiej jednak strony staram się unikać produktów wysoko przetworzonych oraz pilnować godzin posiłków (jeść regularnie).

Wioletka

08.02.2015 17:47

hmm najlepsza dieta to po prostu zrec mniej:P Ale niestety nie jest to proste:P
Odchudzam sie od 5 lat...niestety, bilans mam nadal praktycznie na zero...co schudne - to za chwile znow tyje i tak w kolko:(
Od Nowego Roku postanowilam wlaczyc do odchudzania jakis suplement diety - padlo na Therm Line Fast iii...w przeciagu miesiaca schudlam 5kg, wiec nie jest zle!:)

Pozdrawiam.

looliitkaa

01.02.2015 02:37

Ja również uważam, że nie ma idealnej diety, która działałaby na wszystkich ;) Każdy organizm jest inny i reaguje inaczej ;) Na jednych działają ćwiczenia, na innych głodówki... Myślę, że to jest raczej indywidualna kwestia organizmu, przemiany materii itp.

Eliott

15.12.2014 10:32

Zdecydowanie nie ma diety uniwersalnej, każda musi być dobrana indywidualnie. Ale dieta to nie wszystko jak wiadomo. Myślę jednak, że warto do diety włączyć różnorodne produkty z kategorii superfood,jak siemię lniane, szpinak, kokos. Oczywiście muszą być bez pestycydów i nie wszyscy mogą takie "super jedzenie" jeść, ze względu na restrykcje zdrowotne.

Kuchniaz_pl

10.12.2014 15:55

Moim zdaniem nie ma najlepszej i najzdrowszej,każda dieta niesie za sobą ryzyko oraz sporo wyrzeczeń i musimy o tym zawsze pamiętać,dlatego nasz zdrowy rozsądek jest tutaj bardzo ważny aby nie przesadzić w żadną ze stron.

dziulka

10.11.2014 11:30

Najlepsza dieta, to dieta racjonalna. Można modyfikować popularne potrawy w ich zdrowsze wersje ;) Film bardzo ciekawy i dający wiele do myślenia. fit-amina.blogspot.com --> tutaj jest link do mojego bloga z przepisami dietetycznymi zapraszam ;)

rzviro

15.09.2014 23:28

Najlepsza ( najzdrowsza ) dieta na chwilę obecną ( i normy durnej unii ) to: NIE JEŚĆ , NIE PIĆ , NIE ODDYCHAĆ . Będziecie "zdrowsi" ( za to krócej żyć ). :-)))
Przy okazji wszystkim polecam filmik pt.: "SUPER SIZE ME". Kto nie widział - polecam i..... zalecam.

post edytowany 1 raz, ostatnio 15.09.2014 23:32