Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jest co najmniej kilka opcji. Do domu spokojnie wystarczy sonda na 1.5m...

beks, 23.08.2017 | czytaj dalej

jakie meble do kuchni >

Ja zawsze uważałem meble na wymaiar za zbyt duży wydatek. Moim skromnym...

misio12312, 23.08.2017 | czytaj dalej

pozyczki online >

Ja polecam [url=https://aasadlabiznesu.pl/]pożyczka przez internet[/url] skorzystałam z niej miesiąc temu, Aby otrzymać...

kosmag91, 22.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1947, wpisów: 29737
najnowszy wpis: 23.08.2017 13:04

Mamy 26989 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wasze przepisy

FORUM kuchnia+ Mieśa to zbawienie ludzkości...

glodomorek

02.11.2007 16:27

To ja sie z toba zgodze! jak mozna zyc bez miesa? przeciez to sie nawet nie da nic ugotowac! a tak pozatym to nienawidze warzyw... :-)

jacek1f

31.10.2007 13:41

najwazniejsze, to nie przeginac w żadną stronę.
Wege mają cześciej zapędy fanatyczne, widac brak mięsa:-))) to powoduje, tę agresje nadgorliwą, ale mięsożercy tez nie powinni przesadzać.

A zakłamanie, sorry, to najgorsza rzecz.

Idę zrobić gulasz perfecto:-), czyli najwspanialsze połączenie mięsa i warzyw!

:-)

marieta5

30.10.2007 19:49

Aha.
No pewnie, no bo wegetarianie są 'be' tylko dlatego, że nie jedzą zwierząt. Wiesz, ktoś kiedyś powiedział "Nie jem mięsa, bo nie jem swoich przyjaciół". Bardzo mądre słowa. Nie jestem wegetarianką, ale jestem za humanitarnym zabjaniem zwierząt, a nie jakaś sieczka, siekiera, krew na ścianach - koszmar. Wiele razy chciałam przejść na wegetarianizm, zawsze rezygnowałam (słomiany zapał...), ale jeśli miałabym już zostać wegerarianką, to tylko 'dla' tych wszystkich ubijanych w męczarniach zwierząt. "Własnej roboty wędlina" - ubijasz zwierzęta?

heex

29.10.2007 11:38

Gdyby nie mięso kulinaria nigdy by sie nie rozwinęty. Co by było gdyby zabrakoło miesa???? Nie wyobrażam sobie. Jestem okropnym miesożercom - gdybym mógł na każdy posiłek jadłbym mieśo - a to wędlinę własnej roboty a to jakieś fajne zamarynowane mięsko - poprosu. Nie rozumiem wegetarian...