Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

pozyczki online >

Ja polecam [url=https://aasadlabiznesu.pl/]pożyczka przez internet[/url] skorzystałam z niej miesiąc temu, Aby otrzymać...

kosmag91, 22.08.2017 | czytaj dalej

Diety >

Zastanawiam się nad skorzystaniem z Dietmap ... Stosował ktoś tą dietę? Polecilibyście?

aneczka95, 22.08.2017 | czytaj dalej

Olej kokosowy dobry na wszystko >

Dlatego warto poczytać czym różni się nierafinowany od rafinowanego, jakie mają właściwości...

Olivia, 22.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1947, wpisów: 29735
najnowszy wpis: 22.08.2017 21:07

Mamy 26985 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wasze przepisy

FORUM kuchnia+ Kurczak w...

Kulinarna Mania

30.09.2010 12:52

Ja zawsze robie wg. swojego przepisu i wszystkim bardzo smakuje.
Pierś z kurczaka kroję na paseczki,nacieram musztardą Dijon, polewam odrobiną sosu Worcestershire i taką samą ilościa sosu sojowego, przyprawiam świeżo zmielonym czosnkiem i pieprzem. Odstawiam na ok 1h, w tym czasie robie ciasto jak na naleśniki, tyle, że bardziej gęste (zawsze dodaję do niego łyżeczkę proszku do pieczenia i pełnotłustego mleka, nie wody), dodaję łyżke miodu, przyprawiam: chili, czosnkiem, solą, pieprzem, ziołami prowansalskimi, curry, słodką papryką, odrobiną suszonego koperku.
Odstawiam na ok 30 min, obtaczam paseczki w cieście i wrzucam na patelnie (na dużą ilość rozgrzanego oleju). Smażę ok 3-5 min
Do ciasta można dodać sezamu, lub wiórków kokosowych, wychodzi bardzo smaczne.
Pozdrawiam :)

agataaa

18.01.2010 22:27

Witam. Poszukuję przepisu na piersi z kurczaka, które obtacza się w takim jakby cieście. Przez 12h leżą one w takiej mieszance, pamiętam tylko że była tam m.in. musztarda i miód. Kiedyś robiłam z przepisem i wszystkim bardzo smakowały, a teraz zgubiłam go i za drugim razem nie wyszły takie dobre. Bardzo prosiłabym o pomoc, bo nie mogę odżałować, że go gdzieś zapodziałam.
Pozdrawiam. :)