Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26979 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ KULINARNA MĄDROŚĆ JULII CHILD

więcej >>

Zuzanna_K

25.09.2009 17:29

Bardzo dziękuję w imieniu całej mojej rodziny za zmianę lektora w serii Julia i Jacques ! Z lekką niechęcią zasiadłam dziś by popatrzeć na kolejny odcinek serii i przeżyłam spore zaskoczenie :) Całą rodzinką w pełni rozkoszowaliśmy się dzisiaj programem. Cieszy mnie to, że w Kuchni TV opinie widzów są istotne dla ludzi zajmujących tworzeniem tej świetnej kulinarnej stacji :]
Jeszcze raz - B A R D Z O D Z I Ę K U J Ę ! ! !

Zuzanna_K

22.09.2009 18:15

Uwielbiam Julię Child i bardzo cieszyłam się, że jej programy będziemy mogli oglądać w Kuchni TV.
Programy w Kuchni TV oglądam w towarzystwie Męża i Mamy i Babci, gdyż wszyscy bardzo lubimy gotować i eksperymentować w kuchni. Jakież było nasze rozczarowanie, gdy przyjemność z oglądania Julii zepsuła nam lektorka - Pani Wołłejko.
Tego się nie da słuchać !
Przykro mi, że tak wspaniała pozycja w Kuchni TV jest zepsuta przez wyjątkowo źle dobrany głos lektorki.
Dołączam się do poprzedników - proszę o zmianę lektorki !

migotka333

21.09.2009 17:35

w niedzielę udało mi się obejrzeć :-)))
bardzo miło mi się oglądało... tylko faktycznie ta lektorka psuła atmosferę... tak jak w programie z J.Pepin-em.

escoffier-ka

20.09.2009 08:49

Fakt, dubbing beznadziejny, pani Wollejko onanizuje sie wlasnym glosem, a przy okazji tlumaczenie tez pozostawia sporo do zyczenia.
Programy same w sobie stanowia podstawe programow kulinarnych - Julia Child pierwszy raz wystapila w TV w 1963 roku.
A nasi rodzimi producenci powinni ogladac je obowiazkowo - moze wreszcie pojawil by sie program w ktorym prowadzacy cos wie o gotowaniu, ma z tego przyjemnosc i nie nudzi

bigosik

17.09.2009 16:52

A mnie podoba się ten głos.Godzinę temu wróciłam z pracy i z przyjemnością obejrzałam kolejny odcinek filmu.

kropiak

17.09.2009 13:45

Nie widzę tematu programu "Julia i Jacques gotują w domu" więc pozwalam sobie napisać tutaj. Wczoraj przypadkiem trafiłam na ten program i tym razem nie dałam się zniechęcić dubbingowi, postanowiłam obejrzeć. I nie żałuję, program bardzo sympatyczny, ślinka ciekła mi jeszcze zanim prowadzący zaczęli przygotowywać te wszystkie steki. Dodatkowy atut - ciekawa lekcja o wołowinie.
Jedyne co psuło mi przyjemność oglądania programu to nieustanne pojękiwania, przytaknięcia i pomrukiwania lektorki... Przychylam się do prośby o wersję bez lektora, za to z napisami.

marghe

15.09.2009 21:15

Z dużą przyjemnością obejrzę ten program bez dubbingu. A najchętniej z napisami :) bo głos Julii Child jest na tyle charakterystyczny, że bym go sobie posłuchała :)

jacek1f

15.09.2009 20:13

Anno Tereso, szanuję, ze podoba Ci się, ale może jednak w końcówce nie miałaś okazji zobaczyć jak głos lektorki podgrywający emocje juz mocno straszej Pani przekręca i przesterowuje samą osobe i robi się komicznie ważniejszy od niej samej....

Partiami - w kawałkach starych arxhiwalnych - przeszkadza, ale znacznie mniej, natomiast we współczesnych, "ostatnich" kawałkach, gdzie była wiekową osobą juz bardzo - niestetyprzerysowuje bardzo.

Anna Teresa

15.09.2009 20:01

Niestety za późno zorientowałam się, że będzie leciał film z "Julią..." Obejrzałam tylko końcowy kawałek. Dubbing mi nie przeszkadzał. "Julia..." bardzo mi się podobała. Tyle się można od niej nauczyć. I jest taka sympatyczna. Kto by zwracał uwagę na dubbing, kiedy Julia stawia kurczaki na baczność? Dzięki za ten film. Obejrzę przy następnej emisji w niedzielę. Już zapisałam w kalendarzu. Pozdrawiam serdecznie tego kogoś, kto dubbingował. Mnie się podobało!

Ola_D

15.09.2009 17:48

Moi Drodzy,

powiem szczerze - zależało nam szczególnie na opracowaniach programów z Julią Child, ale widzę, że przedobrzyliśmy...
A ponieważ tę telewizję robimy przede wszystkim dla Was - jesteśmy skłonni nagrać programy z Julią raz jeszcze - bo uważamy, że zasługują na jak najlepszy odbiór i zależy nam, żebyście oglądali je z największą przyjemnością, a nie musząc znosić lektorkę, która Wam się nie podoba - nawet jeśli podoba się ona nam.

Pozdrawiam,
OlaD

hmmm

15.09.2009 14:35

obawiam się, że ten dubbing może być zastosowany również w serii "Julia i Jacques gotują w domu"...

jacek1f

15.09.2009 13:00

ogladałem, i rzeczywiscie szok negatywny - glos lektorki przefajnowany - straszne.
Naprawde psuje przyjemnosc odbioru, a program i postac swietna....
Szkoda
:-(

Treska

15.09.2009 08:48

Gdy ją oglądam w czarno-białych fragmentach z lat sześćdziesiątych to nieodmiennie kojarzy mi się z Terry'm Jonesem z Monty Pythona :)

Faktycznie, "dubbing" jest koszmarny. A już zupełnie powala podkładany śmiech tej pani od głosu...

Sara

14.09.2009 20:32

Coś koszmarnego.Skąd wytrzasnęliście lektorkę?Ktoś w "Kuchni tv" ma wyjątkową rękę do wynajdywania takich "telewizyjnych osobowości" albo osobliwości jak para z "Atelier...", Piotr Przykaza,Brygida,Maryla M.Ludzie.To 40-milionowy kraj:rozejrzyjcie się.

kazimiera

14.09.2009 19:30

Mam taką samą uwagę jak moi poprzednicy. Miałam szczerą ochotę obejrzeć ten film ale " dzięki " głosowi osoby dubbingującej po dłuższej chwili oglądania/ w zasadzie słuchania/ zrezygnowałam.

kropiak

14.09.2009 12:03

Otóż to, mam dokładnie to samo pytanie. Przez lektorkę nie da się tego oglądać :(

marghe

13.09.2009 22:10

Kto wpadł na pomysł z "dubbingowaniem" Julii Child?

Cudzysłów użyty celowo..