Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26978 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ Kuchnia+ znika z sieci kablowej VECTRA !!!

Pan Pizza

11.11.2012 22:33

witam wszystkich

to prawda

szewol napisał 16.08.2012 21:41:
PAMIĘTAJCIE !!!!
Jeśli operator wprowadza zmiany w ofercie takie jak wyłączenie kanału TV lub zastąpienie go innym (wyjątkiem jest fakt, gdy sam nadawca np. zmienia nazwę jak ZigZap na TeleTOON+), abonentowi PRZYSŁUGUJE PRAWO do bezkarnego rozwiązania umowy z powodu zmiany oferty.
my zrezygnowalismy z ich usług właśnie z tego powodu. I wyraźnie w rezygnacji napisaliśmy że likwidacja programu kuchni+ do tego nas skłoniła.
Gdyby zrobiło tak kilka tysięcy ludzi moze program by ocalał ;-)

eurojakub

10.11.2012 21:40

boze dlaczego oni ta cholerna vectra srectra kasuje domo plus kuchnia plus planete plus

lusianka

27.09.2012 09:53

To kolejny powód, żeby zrezygnować z usług Vectry. Tym bardziej, że do końca września mogę rozwiązać z nimi umowę bez kar i opłat, ze względu na to, że 1 października wprowadzają nowy regulamin i cennik. Naprawdę się nad tym poważnie zastanawiam.

kamilsakalus

30.08.2012 11:13

komunikat rzecznika Vectry można przetłumaczyć na dwa sposoby:
1. Jako Vectra chcieliśmy płacić mniej za kanały tematyczne
2. Canal Plus chciał za dużo za kanały tematyczne

kamil gotuje

Arturro

28.08.2012 21:19

Inne kablówki, jak np. UPC jakoś trzymają Kuchnię,, Domo, Planete+ w ofercie i nawet rozszerzają pakiety o wersje HD. Tak więc to nie jest raczej tak, że Cyfra+ daje jakieś zaporowe ceny.

Na Facebooku gdzieś Vectra nawet zdradziła, że po prostu szukali oszczędności. Te nieszczęsne Polsaty też niestety kosztują.

Wysłałem linka z petycją do rzecznika prasowego Vectry. Oto odpowiedź jaką otrzymałem:

"Szanowni Abonenci Vectry,
Dziękujemy za zainteresowanie telewizyjną ofertą Vectry. Głos Państwa, jako naszych abonentów, jest dla nas najważniejszy, kiedy podejmujemy decyzje o włączaniu i wyłączaniu poszczególnych kanałów. Nie są to decyzje łatwe. Naszym celem jest dostarczać Państwu jak najwięcej programów, które spotkają się z szerszym zainteresowaniem. Z różnych względów, także technicznych, nie jest możliwe włączenie wszystkich dostępnych na polskim rynku propozycji programowych. Dlatego co i raz dokonujemy trudnych wyborów, zwłaszcza kiedy musimy włączając nowe programy wyłączać niektóre inne. Ale zawsze wtedy kierujemy się Państwa preferencjami. Dlatego w najbliższym czasie dołączamy do oferty programy grupy Polsat. Jednocześnie podjęliśmy trudną decyzję o wyłączeniu Planete+, Domo+ i Kuchnia+ uznając, że to optymalny wybór uwzględniający życzenia większości abonentów. Chcielibyśmy podkreślić, że zawsze staramy się, aby w naszej ofercie były kanały z każdej grupy tematycznej. Miłośnicy dokumentów mogą oglądać m.in. takie kanały jak BBC HD, Discovery Channel i programy z grupy National Geographic. W tematyce lifestyle'owej dostępne są TVN Style, Polsat Cafe i BBC Lifestyle.

Pozdrowienia"

ursi5

28.08.2012 18:48

No właśnie zdanie abonentów nie liczy się w ogóle. liczy się tylko kasa, czyli warunki finansowe podyktowane Vectrze przez cyfrę+. Cyfra chciałaby mieć swoich abonentów, bo wówczas będzie na tym więcej zarabiać, czyli, że naszymi podpisami nic nie załatwimy, bo już chyba jest sprawa przesądzona.

zojka1

28.08.2012 17:26

To co ja będę wtedy oglądać????? To jedyny kanał poświęcony gotowaniu, żywności, oglądam go prawie non stop!!! Niech nie robią głupstw i nie usuwają go z Vectry, bo naprawdę stracą wielu klientów. Czemu tak się dzieje że jeśli kanał ma dużą oglądalność wkrótce znika z oferty na rzecz miernoty? Kto ma w tym interes? Czy zdanie abonentów wogóle się nie liczy?

kamilsakalus

27.08.2012 14:31

niektórzy tu piszą, że zrezygnują z Vetry. Tylko, że to nie jest takie proste. W 99,9 procentach budynkach w Polsce infrastrukturę ma realnie jedna telewizja kablowa i nic więcej. W konsekwencji rezygnacja z jednego operatora to tak naprawdę rezygnacja z kablówki jako takiej.
Jakąś alternatywą jest wówczas platforma cyfrowa, ale to oznacza miesięczny wzrost kosztów utrzymania telewizji o 100 procent. kamilgotuje

bozena_ra

20.08.2012 17:23

W zawiadomieniu Vectry o zmianach programów jest adnotacja że można zrezygnować z umowy z ectrą

Swistak

16.08.2012 22:17

Rozmawiałem dzisiaj z kobietą u której podpisywałem umowę i była wielce zdziwiona informacją, że Vectra ma usunąć te kanały. Zapewniła mnie też, że mam prawo wypowiedzieć umowę, jeśli to zrobią. Nie jestem pewien czy kobieta jest wiarygodna, bo jej wiedza nie była powalająca. Podpisując umowę uświadomiłem ją, że od ładnych paru miesięcy Kuchnia.tv funkcjonuje jako Kuchnia+, a ona nigdy o tym nie słyszała. Ale mam nadzieję, że chociaż odnośnie tego wypowiedzenia umowy się nie myli.

szewol

16.08.2012 21:41

PAMIĘTAJCIE !!!!
Jeśli operator wprowadza zmiany w ofercie takie jak wyłączenie kanału TV lub zastąpienie go innym (wyjątkiem jest fakt, gdy sam nadawca np. zmienia nazwę jak ZigZap na TeleTOON+), abonentowi PRZYSŁUGUJE PRAWO do bezkarnego rozwiązania umowy z powodu zmiany oferty.

Swistak

14.08.2012 22:11

No to mnie zabiliście tą informacją, właśnie dziś podpisałem umowę z Vectra, specjalnie biorąc droższy pakiet, bo w nim jest Kuchnia+. Jeśli mają ją usunąć, to całe szczęście, że mam 10 dni na odstąpienie od umowy, bo pierdziele takie rozwiązanie.

Podpis pod petycją oczywiście zostawiony.

Arturro

14.08.2012 20:57

Dzięki za wpisy!!

@czushka, usunięcie kanału z oferty operatora zawsze jest zmianą warunków umowy. Jeżeli sieć mówi Ci, że tak nie jest to jego praktyka powinna być zgłoszona do UOKiK.

Tylko jak ktoś trafnie zauważył czasem zwyczajnie się nie chce szukać nowego operatora, zmieniać okablowanie w wyremontowanym domu, zakładać talerza Cyfry+. Czasem nie ma możliwości do zmiany, stąd też chciałbym, żeby kanały Kuchnia, Domo, Planete + pozostały w ofercie. Ba, chciałbym też ich odpowiedniki HD !

czushka

14.08.2012 10:22

Obawiam się, że nic z tego. Umowy są tak skonstruowane, że jeśli nie zmieni się ilość dostępnych kanałów to nie jest to zmiana warunków umowy. Jedynie skraca się okres wypowiedzenia ale karę za ewentualne wcześniejsze zerwanie umowy i tak trzeba zapłacić. Próbowałam kiedyś zrobić taka operację w Aster stąd te wiadomości. Kurde a też właśnie planowałam przenieść się do Vectry. A to niespodzianka!

Ola_D

13.08.2012 12:34

ursi5 napisała 12.08.2012 17:59:
No to już wyjątkowy pech, bo umowa na pewno podpisana na czas określony, który trzeba przeczekać.
to akurat na szczęście da się w miarę łatwo załatwić, bo w takiej sytuacji można odstąpić od umowy (druga strona zmieniła warunki).
oczywiście jest to niewątpliwie utrudnienie i zawracanie głowy - ale na szczęście JAKIEŚ wyjście jest.

ursi5

12.08.2012 17:59

No to już wyjątkowy pech, bo umowa na pewno podpisana na czas określony, który trzeba przeczekać.

jacek1f

12.08.2012 10:52

Podpisane. Akurat miesiąc temu przeszedłem z UPC do Vectry... shit!

ursi5

11.08.2012 18:00

Jestem również abonentem Vectry i wyraziłam swoje niezadowolenie bezpośrednio zwracając się do operatora, że wartościowe kanały zastępują chłamem typu polsat cafe lub odpowiednikami hd kanałów, które już istnieją. Otrzymałam odpowiedź, że oni bardzo się starają i że w ofercie na pewno znajdę dla siebie coś interesującego. Trzeba chyba przenieść się do cyfry+.

Arturro

10.08.2012 16:44

Sieć kablowa Vectra chce usunąć z dniem 01.01.2013 ze swojej oferty stację Kuchnia+, Domo+ oraz Planete+. Wielu abonentów jest mocno rozgoryczona tą decyzją. Wyraźmy swoje niezadowolenie poprzez podpis w petycji internetowej bądź poprzez bezpoednie komentarze na fan-page'u Vectry na portalu Facebook.

Jeżeli są tu abonenci Vectry to proszę o podpis w petycji, ewentualnie proszę o informowanie znajomych - wielbicieli Kuchni+.

Oto link:
PETYCJA

post edytowany 1 raz, ostatnio 10.08.2012 16:45