Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

Catering na festyn w Warszawie >

Grill to bardo dobry pomysł. Szczególnie,że kazdy to lubi :) Jeśli jest...

zdrowitka, 17.08.2017 | czytaj dalej

Jadalnio-kuchnia i stół >

KrystynkA, powiem Ci, że drewno też może być luksusem i też może...

Jagoda39, 16.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1945, wpisów: 29724
najnowszy wpis: 17.08.2017 12:48

Mamy 26974 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Jaką płytę zamontować w kuchni?

aggy

06.03.2017 15:37

Ja zainwestowałam w płytę indukcyjną i powiem Wam, że gotowanie na niej to inny komfort ;) Wcześniej mieliśmy kuchenkę gazową, ale po remoncie kuchni i wymienieniu praktycznie wszystkiego zdecdyowaliśmy się na indukcję. Nie chcieliśmy wydawać zbyt dużo, ale w ostatnich latach ceny płyt indukcyjnych i tak poszybowały w dół, więc mogliśmy sobie pozwolić na ten wydatek. Za naszą płytę daliśmy niecałe 1500 złotych, to KIH 6413-4B od Kernau ;)

jarzebinka

22.09.2016 09:56

mam gazową, 5 palników

trassb55

20.06.2016 12:50

Jeśli chodzi o rodzaj kuchni jaką w dzisiejszych czasach warto zamontować u siebie to dobrą opcją jest kuchnia z piekarnikiem zamontowanym na stałe w kuchni, teraz to podstawa, każdy uwielbia gotować, nawet jak nie ma czasu w każdej chwili może się przydać ta opcja !

DolnyProg87

11.02.2016 10:53

Ja mam zamiar po następnym remoncie w kuchni zamontować meble na wymiar i płytę indukcyjną. Właśnie szukam tańszej i widziałem w sklepach Amice.

zdrowitka

18.01.2016 07:07

Ja jakiś czas temu również kupowałam do kuchni nową płytę. Długo się zastanawialiśmy zanim zdecydowalismy się na konkretny model. W końcu wybraliśmy płytę Indukcyjną Amica. Jestem zadowolona bo jest wygodna, garnek nagrzewa się jedynie od spodu, Do płyty nic się nie przykleja ( na przykład mleko). Jest również bajeczna w czyszczeniu. Wprawdzie cena jest trochę wyższa od płyty gazowej ale są sklepy, w których możecie kupować na raty 0% jak na przykład rtv Euro agd gdzie sami kupiliśmy ( poza tym Amica była tam najtaniej).

julia36

30.12.2015 19:54

Na pewno nie polecam płyty gazowej do zabudowy Amica w kolorze stalowym. Jedyne co dobre to dzielone ruszty żeliwne (można myć w zmywarce). Pokrętła od gazu wyglądają jakby je ktoś podrapał (są czarne - zdarła się srebrna farba? - nie mam pojęcia,ale nieestetycznie to wygląda). A zaznaczam, że czyszczę ją łagodnym mleczkiem tylko (bez granulek etc.).

PizzeriaZuzola.pl

15.09.2015 14:51

Moim zdaniem to jednak tradycyjna kuchnia gazowa będzie dobrym wyborem,głównie z racji tego że pasują do niej każde garnki,a do indukcyjnej trzeba jednak dobrać je zdecydowane i ostrożniej przez co całość traci na praktyczności.

PizzeriaZuzola.pl

Cleopatra

31.08.2015 10:50

Moim zdaniem najlepsza bedzie płyta indukcyjna. Miałam już gazową jak chyba każdy, miałam ceramiczną, a teraz mam indukcyjną jedną z nowszysch electroluxa i jestem z niej bardzo zadowolona. Zupełnie inny komfort gotowania i bezpieczenstwa.

andriu298

21.08.2015 11:12

Ja zawsze stawiam na płytę gazową. Uwielbiam smażeninę, szczególnie stir-fry. Na płycie indukcyjnej się to nie uda ;) No i wszystko leci mi z rąk, więc taka szklana płyta długo by nie wytrzymała..

smakosz92

09.08.2015 11:20

Proponuję poszperać w internecie. Ja swoją znalazłem na stronie electro.pl Mają duży wybór. Dopytałam fachowca i zdecydowałem się na Płyta BOSCH PIE 611B17E i jestem zadowolony. A boschod lat cieszy się dobrą opinią.

sss1989

06.08.2015 08:51

Witajcie, mam dylemat. Chciałabym zamontować nową płytę.
Moje pytanie, co u Was lepiej się sprawuje - indukcja czy gazowa?
Gotuje ktoś z Was na urządzeniach Solgaz? Czytałam trochę o ich produktach i ... temat tej firmy niesamowicie mnie zaciekawił:)
Czekam na Wasze opinie dotyczące użytkowania, utrzymania w czystości, funkcjonalności.