Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Jadalnio-kuchnia i stół >

KrystynkA, powiem Ci, że drewno też może być luksusem i też może...

Jagoda39, 16.08.2017 | czytaj dalej

dieta bezglutenowa >

Czy nie jeść glutenu, to powinien być wniosek alergologa, albo dietetyka. Ja...

maniotek, 14.08.2017 | czytaj dalej

Marki sprzetu kuchennego >

ciekawe rzeczy można znaleźć też na www.galerialucznik.pl nie wiem czy znacie, ale...

basiaczek, 14.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1944, wpisów: 29721
najnowszy wpis: 16.08.2017 00:38

Mamy 26973 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Jak urządzić kuchnię ? :)

Mariolka88

11.04.2017 11:19

A co myślicie o generalnym remoncie i wymianie okien na takie -> czapliccy.eu/oferta/okna/ ? Chyba drewniane to lepszy przepływ powietrza itd?

igagotuje

15.02.2017 13:40

Profesjonalne wyposażenie kuchenne można zamówić na gastrro.pl, mają między innymi duży wybór pięknej zastawy, szkła, dobre noże kuchenne i meble nierdzewne oraz oczywiście urządzenia.

post edytowany 3 razy, ostatnio 15.02.2017 13:42

Jagoda39

15.02.2017 12:39

W mojej wymarzonej kuchni chciałabym płytki. Do tej pory ciągle mam panele, których już mam dość. Zastanawiam się nad zmianą ich właśnie na płytki. Jest świetna promocja w sklepie Viverto: https://viverto.pl/plytki_kuchenne,109,0.html tylko nie wiem, które wybrać.

post edytowany 3 razy, ostatnio 15.02.2017 12:51

Gojner

19.01.2017 12:58

Może panele szklane? Coś takiego jak http://prolinea.eu/oferta/ekrany-panele-szklane - wydaje mi się to dość fajnym i świeżym pomysłem - doda ciekawego stylu do kuchni :)

aggy

12.01.2017 15:39

Ja od zawsze marzyłam o jasnej kuchni, najlepiej w kolorze białym i na szczęście udało mi się to zrealizować :). Kuchnia ma skosy, dlatego nie kupowałam gotowych mebli kuchennych, a zamówiłam meble na wymiar. Meble wykonał salon Max Kuchnie z mojego miasta. Ogólnie cała nasza współpraca przebiegała dobrze, nie mam żadnych uwag czy zastrzeżeń co do ich pracy, bo meble wykonali solidnie i szybko. W wolnej chwili chętnie opublikuję zdjęcie mojej kuchni i podzielę się efektem końcowym :)

maciek0zielinski

16.11.2016 15:41

Ja myślałem o kupnie narożnika do kuchni, mam dużą kuchnię a narożnik świetnie się sprawdzi. Myślę tylko jaki wybrać kolor mebla.

pati0132

08.11.2016 15:05

W kuchni równie ważne są akcesoria takie jak np. bateria kuchenna. Osobiście polecam baterie firmy Grohe, jeśli chodzi o kuchnie jeśli szukacie odpowiedniej baterii świetna jest bateria bauloop z obrotową wylewką wfirmie Termico pod numerek 31368 można ją znaleźć. Polecem.

kosa.iza

08.11.2016 11:19

Kuchnię mam połączoną z salonem i zaplanowałam sobie, że wszystko będzie w stylu skandynawskim. Blaty są drewniane, dlatego pomyślałam. Na tej stronie znalazłam duży wybór stołów, które przypadły mi do gustu: [url]http://takemehome.pl/7-stoly-i-biurka[/url]

post edytowany 2 razy, ostatnio 08.11.2016 11:21

gwiazd

22.08.2016 12:26

Najważniejsze, by kuchnia była funkcjonalna. Jak nam projektowano kuchnie (http://hld.com.pl/) to projektanci bardzo dużo wypytywali się o to ile osób będzie z niej korzystać, ile gotujemy itd. Bardzo szczegółowo. Jak się okazuje lokalizacja zlewozmywaka w stosunku do piecyka ma ogromne znaczenie. W życiu bym o tym sama nie pomyślała. A co do optyczniego powiększenia

DanielMyga

23.03.2016 10:15

Jak dla mnie najważniejsze aby meble http://www.allemeble.com były zgrabne i robione na wymiar. Nie może też wszystko stać na wierzchu.

post edytowany 1 raz, ostatnio 29.03.2016 09:44

aleksandraxd88

16.03.2016 22:20

Według mnie najlepiej skorzystać z oferty firmy, która się na tym zna. Korzystałam z usług firmy ArteCubo i zmienili moją kuchnie nie do poznania. Wcześniej można było obrócić się wokół własnej osi i to wszystko, a teraz owszem jest mała, ale ze smakiem! :D http://artecubo.pl/

ala.n

02.03.2016 21:05

Ja ostatnio znalazłam fajne pomysły na stronie wystroj-wnetrz.com.pl natknęło mnie na zmiane :)

rzviro

01.03.2016 15:04

@Mariolka88 Dobrze, że nie panu Zdzichowi

post edytowany 1 raz, ostatnio 01.03.2016 15:05

Mariolka88

01.03.2016 12:03

Ja inspiracji zawsze szukałam w necie na funpagach różnych i mając zarys zleciłam projekt i gotowiec przekazałam Panu Darkowi z GAD-BUD ( http://make-me-good.chost.pl )

ladyshining

28.08.2015 10:50

zależy na co się nastawiasz i jak często korzystasz z kuchni. Ja polecam standardowe ustawienia, stół plus krzesła do tego wydaje mi się, ze jasne kolory są duzo lepsze, zmywarka jeśli komuś jets potrzebna, raczej ustawienie szafek po jednej stronie na przeciw okna. Jeśli chodiz o sprzęty to ja lubię miec troche na widoku,w sklepie dajar kupowałam różne akcesoria i starałam się ładnie je uwydatnić na szafkach.

alka12

14.02.2015 17:16

Bardzo ważny jest wybór odpowiedniego stołu z krzesłami, przy którym będziemy jeść posiłki. Ważne jest, aby był solidnie wykonany,nie ulegał szybko zabrudzeniom i służył wiele lat. Można zajrzeć np. tam http://www.batdom.pl/zestawy-stoly-i-krzesla.ehtml i wybrać zestaw, który przypadnie do gustu.

mankell

25.01.2015 16:20

Zacząć powinnismy z pewnością od przemyślenia kwestii dostawcy naszych mebli. Takie wybory mogą nam zaprocentować na lata. Dlatego polecam tanie i solidnie robione meble pod wymiar z abcremont.pl

magdafras

24.10.2014 11:37

Wiecie co, ja zawsze miałam jakąś taką skąpą kuchnię...w domu rodzinnym była większa no ale urzędowała w niej mama... na stancji...no wiadomo nie inwestowałam bo nie mieszkałam u siebie.... potem pierwsze wynajmowane mieszkanie to też nie za duże szaleństwo, ale kuchnia była fajniejsza. Teraz mamy już własny kąt więc mogłam zaszaleć.... ustaliłam sobie dwa budżety na meble i na sprzęty... i wioooo :) sporo rzeczy do kuchni pojawiało się na naszej weselnej whis-liście:) a sami zafundowaliśmy sobie duży naprawdę duży kawiarniany ekspress ciśnieniowy, no młynek do zlewu z promatu...Młynek akurat był pomysłem teściowej, bo widziała jak po każdym myciu naczyń przez mojego męża wydłubywałam resztki z sitka..... :)

kuchcikplus

23.09.2014 10:45

A jak myślicie, czy w urządzaniu kuchni praktyczne jest uwzględnienie tapet ściennych?

post edytowany 2 razy, ostatnio 23.09.2014 10:47

myszsza

27.08.2014 13:43

Zgadzam się ze zdaniem ChocoLotta. A forumowiczom z Dolnego Śląska polecam Jumapol i Remontownię. Jedni mi i Rodzicom kuchnie zaprojektowali i wykonali, drudzy ulepszyli i odnowili cały dom w 3 tygodnie, w białych kombinezonach, z odkurzaniem. Mając za sobą 4 remonty, to ostatnie szczególie doceniam.

ChocoLotta

27.08.2014 11:41

A ja jednak polecam zwrócić się do profesjonalnego projektanta wnętrz, który znajdzie dla nas indywidualne rozwiązanie - zwłaszcza w przypadku małych pomieszczeń. Czasami po znajomych widzę jak próbowali coś wykombinować na własną rękę, a efekt czasami wychodził wręcz odwrotny. Z własnego doświadczenia mogę polecić usługi pani Kazimierskiej z Koszalina: http://www.2t-studio.pl/ Moja kuchnia niewielka pozostała, ale za to bardzo przytulna i funkcjonalna :) Zaintrygowanych projektami z galerii na stronie zachęcam do kontaktu, bo wiem, że zlecenia przyjmuje też spoza Koszalina.

myszsza

23.08.2014 15:50

Zaczął się jakiś festiwal storepedia? ackesroai?

miłka

22.08.2014 12:00

jeśli się przeprowadzasz to na pewno przydadzą się też jakieś akcesoria :D i tu moge ci polecić storepedia.pl :) maja swietne dodatki i ackesroai nawet 70% taniej. takie krótkie akcje promocyjne ale czesto własnie się coś kuchennego pojawia :)

Ania89

01.02.2014 12:35

Hej, mam takie do Was: jak macie urządzoną kuchnię? Za jakiś czas będę zmieniać miejsce zamieszkania i intensywnie myślę nad tym, jaki piekarnik wybrać - chodzi mi głównie o to, czy pod zabudowę, czy wolnostojący.
Oczywiście oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy, dużo już o tym czytałam, a sporo przydatnych informacji znalazłam między innymi tutaj: bit.ly/1cGa4Wq ale wciąż się zastanawiam. Jakie piekarniki stoją u Was? Jakie plusy i minusy wymienilibyście z praktyki? Z góry dzięki:)

post edytowany 1 raz, ostatnio 01.02.2014 12:37

zlotepielko

29.01.2014 14:47

Mimo małych rozmiarów kuchni, warto ją w totalny sposób zaadoptować w każdym możliwym fragmencie. Niedawno tak Właśnie zmieniła kuchnię moja przyjaciółka. NIe wiem jedynie co wg Ciebie znaczy "mała kychnia" bo ona na swoją też mowi, że jest mała ;) Przede wszystkim warto zainwestować do porządne energooszczedne lodówki LG, które można idealni wpasować w wystrój każdej kuchni, bo nie są tak okropnie wykonane jak to było 10 lat temu, a moja mama ma taką..

dariaa877

09.01.2014 13:00

Kuchnia to takie miejsce, w którym zdecydowanie trzeba postawić na funkcjonalność. Musisz czuć się tam dobrze, żeby gotowanie sprawiało Ci przyjemność :) Biel, drewno i zielone akcenty (świeże zioła) to jest to co ja lubię najbardziej :)

Sajana

13.12.2013 21:44

Adeella napisała 19.11.2013 15:34:
Mam małą kuchnię i planuję przeprowadzić remont, jak waszym zdaniem mogłabym ją optycznie powiększyć? Jakie kolory proponujecie ?? :)
Zdecydowanie jasne meble ustaw na jednej ścinie, żeby nie zagracać kuchni, mogą być ciemne wykończenia i ciemne blaty, dodadzą kuchni smukłości. Stolik może być podnoszony przy ścianie. Okno bez firanek, najwyżej małe zazdroski. Jak najmniej bibelotów i sprzęt kuchenny w szafkach a nie na wierzchu. Lodówka za drzwiami, nie na widoku. Coś jak tu: http://www.brw.com.pl/kuchnie

post edytowany 2 razy, ostatnio 13.12.2013 21:46

patelka

06.12.2013 10:48

Pewnie, że nie muszą, w sieci jest wiele pomysłów na białą kuchnię, ja ostatnio przeglądałam pomysły na aranżację kuchni na homebook.pl o tutaj: http://www.homebook.pl/inspiracje/kuchnia i można chyba nawet powiedzieć, że białe kuchnie wiodą prym w każdym stylu, czy to tradycyjnym, czy nowoczesnym. Biel jest przełamywana jaskrawymi kolorami, albo ciepłym spokojnym beżem i pięknie to wszystko razem wygląda :)

post edytowany 2 razy, ostatnio 06.12.2013 10:51

Farfal

03.12.2013 11:50

A ja też polecam białe meble, wcale nie muszą się kojarzyć ze szpitalem, zwłaszcza jeśli wybierzesz meble nielakierowane, stylowe, np. w stylu shabby chic. Naprawdę mają wiele uroku, a dodatkowo są bardzo uniwersalne, zawsze modne.

Szymonekk

28.11.2013 15:11

Widocznie pozostaje Ci jedynie remont :) Będziesz mogła użyć ciepłych kolorów i nie będzie problemu z małą kuchnią :)

Adeella

26.11.2013 18:16

Powiem szczerze, że zastanawiałam się nad białym, bo też czytałam gdzieś na ten temat, tyle, że kojarzy mi się ze szpitalem - nie wiem czemu i może jakieś inne propozycje. Mimo wszystko chciałabym kuchnię odbierać jako przytulne miejsce, gdzie będę czuła się komfortowo. Wiadomo, że nie będzie to żaden sposób na relaks, ale po prostu chcę jednak czuć ciepło i wygodę. W najgorszym wypadku będę musiała ją jakoś powiększyć - chociaż do wykonania byłoby to bardzo trudne.

cichare

20.11.2013 13:45

Na pewno biały :) Nie wiem jakie są wymiary etc ale to na pewno pomoże - może nawet białe całe blaty + szafki?

Adeella

19.11.2013 15:34

Mam małą kuchnię i planuję przeprowadzić remont, jak waszym zdaniem mogłabym ją optycznie powiększyć? Jakie kolory proponujecie ?? :)