Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26977 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wydajemy przyjęcie

FORUM kuchnia+ Impreza imieninowa temat przewodni

smakosz92

14.08.2015 17:09

Tak się składa, że na imieniny będę w Krakowie z dziewczynami z pracy. Wiadomo, starsze panie nie pójdą szaleć w mieście. Chce się posiłkować cateringiem z restauracji Mekong. Nas panów będzie tylko dwóch, więc myślę, że to dobry pomysł.

Justa1988

05.05.2015 12:00

najlepiej przygotuj kuchnie polską, którą lubią wszyscy i nie będziesz się stresować. Wymyśl coś oryginalnego i napewno goście będą zachwyceni...

albert7000

26.02.2015 12:25

Jak po co odgrzewać może po prostu, że imprezy dalej się jakoś przecież toczą u nas w Polsce i zdecydowanie dobrze jest czasem tak tutaj czasem coś ciekawego zamieścić. RObiłyście może jakąś imprezę właśnie w walentynkki czy tylko ze swoją 2 połówką sobie siedziliście grzecznie sam na sam ? Ja zrobiłem ze znajamomy valentines party

Street Sushi

15.04.2013 14:34

Street sushi powstało z pasji do podróży. Jej nieodłącznym elementem jest dobre jedzenie. Chcemy Państwa zabrać w podróż kulinarną do Japonii. Dowieziemy uliczkami Krakowa a może i A4 do Państwa smak wielowiekowej tradycji jedzenia ryby.
Zapraszamy do Krakowa.

www.streetsushi.pl

Polub nas na facebooku: Street-Sushi

ursi5

25.03.2013 08:24

Ten temat był rozpoczęty w 2011 r., więc po co to odgrzewać?

Martino79

23.03.2013 09:59

Dobre wędliny włoskie, sery, do tego grissini i wypieki z ciasta do pizzy na dziesiątki sposobów, sosy - Antipasto na stół gotowe, smaczne i aromatyczne. Polecam.

Selprim_pl

22.03.2013 20:00

Moim zdaniem kuchnia włoska będzie tutaj lepszym pomysłem. Każdy lubi pizze czy spaghetti,plus kilka zimnych przekąsek. Skupiłbym się właśnie na tym.

www.Selprim.pl

Nejt

10.02.2012 08:43

Mogę coś polecić - lecz to trochę odważne.

Dwa lata temu w Andrzejki zrobiliśmy taką imprezę i wyszło genialnie, ale potrzebna jest przynajmniej średniej wielkości kuchnia kompani, którzy od gotowania nie stronią.

Impreza.

Pada hasło - KAŻDY PRZYNOSI SKŁADNIKI DO KWOTY ........ (alkoholu nie wliczając - wszyscy czytający ten post osobnicy poniżej 18 roku życia pamiętajcie ALKOHOL SZKODZI ZDROWIU ALE EMULGATORY I SZTUCZNE BARWNIKI BARDZIEJ ;] )

Myśl przewodnia - dobra zabawa w kuchni.

Nikt nie może podać żadnemu z compadre listy swoich zakupów.

Zabawa rozpoczyna się po "butelce wina" wykładamy składniki na stół i zaczyna się burza mózgów kiedy na stole ląduje 5 kg mąki albo 3 kg pieczarek;]

Naprawdę polecam - zamiłowanie do gotowania, poczucie humoru i pozytywne nastawienie - i po co komu lanie wosku jak mozna zrobić lane ciasto ;]

post edytowany 1 raz, ostatnio 10.02.2012 08:44

Grillcenter_pl

09.02.2012 10:30

Może teraz kuchnia orientalna? Co powiesz na krewetki lub shushi? Wydaje mi się,ze to bardzo dobry pomysł na imprezę,goście na pewno będą zdziwieni i zaskoczeni.

Pozdrawiam Grillcenter.pl

DianaPentinelli

29.12.2011 19:57

Jesli chodzi o pomysl na impreze to moznaby np zorganizowac wspolne PIECZENIE MUFFINOW: przygotowac np jedna podstawe i dokladac do kilku porcji rozne dodatki. Kilka fajnych przepisow znajdziesz tutaj:http://barwysmakow.pl/szukaj/?phrase=muffiny Szczerze polecam, bo sama korzystam :)

ewkae

21.11.2011 20:30

Bardzo dziękuję za propozycje. Myślę że zdecydowanie łatwiejsza do realizacji a do tego bardziej lubiana przez większość gości będzie jednak kuchnia rosyjska. Zresztą na samą myśl o pysznych, dopiero co ulepionych pierożkach, leci mi ślinka ;) Zastanawiałam się jeszcze nad kolacją z wariacją na temat np. świeżego ogórka, kiszonego lub też ogórka w ogóle. Raz już zrobiłam tego typu imprezę tylko, że w roli głównej występował pomidor - bo po prostu się go lubi.

hotcurry

19.11.2011 20:48

Proponuję FONDUE w wersji serowej lub czekoladowej lub japońskiej (sukiyaki).
i oczywiście, w ogóle kuchnia japońska to jest to! Tyle, że trzeba zadbać o bardzo świeże składniki.

ursi5

19.11.2011 16:13

A może kuchnia rosyjska. Różnego rodzaju pierożki, pielmieni, solianka, bliny, kulebiak, boeuf strogonow itd. Podam tylko przykład jednej przystawki: niedużej wielkości bliny, na to łyżeczka gęstej śmietany i kawior bądź łosoś.

ewkae

19.11.2011 15:24

Witajcie, szukam inspiracji, jakiegoś tematu przewodniego na imieninową imprezkę. Była już kuchnia włoska, hiszpańska, fast food, zrób to sam, ale na tym pomysły się kończą. Bardzo proszę o propozycje jeśli macie jakieś pomysły ;) Pozdrawiam