Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Jadalnio-kuchnia i stół >

KrystynkA, powiem Ci, że drewno też może być luksusem i też może...

Jagoda39, 16.08.2017 | czytaj dalej

dieta bezglutenowa >

Czy nie jeść glutenu, to powinien być wniosek alergologa, albo dietetyka. Ja...

maniotek, 14.08.2017 | czytaj dalej

Marki sprzetu kuchennego >

ciekawe rzeczy można znaleźć też na www.galerialucznik.pl nie wiem czy znacie, ale...

basiaczek, 14.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1944, wpisów: 29721
najnowszy wpis: 16.08.2017 00:38

Mamy 26973 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Garnki Philipiak

ladyshining

17.02.2016 08:59

wszyscy własnie non stop pisza o tych garnkach, moja siostra też sie dała namówić na nie, no ja jak gotowałam u niej na święta to garnki jak garnki nic specjalnego, nie przypadło mi az tak do gustu. Ja mam swoje kupione w sklepei dajar, ale kupiłam inne troche, bo mam z kolekcji Stone zestaw, mnie urzekł po pierwsze ich wygląd a później funkcjonalność :D poza tym są praktyczne bo mogę też je do piekarnika włożyć

PizzeriaZuzola.pl

19.01.2016 16:15

Wszystko tak na dobrą sprawę zależy od budżetu jaki posiadasz na ten cel,moim zdaniem lepiej dołożyć a zdecydować się na naprawdę solidną firmę,której garnki wytrzymają przez lata.

Pozdrawiam PizzeriaZuzola.pl

rzviro

12.10.2015 17:44

Szkoda kasy........... Za grubo niższe pieniądze znajdziesz coś podobnego lub lepszego

kosmala

12.10.2015 16:08

Cześć, chciałbym sie was poradzić odnośnie garnków Philipiak. Gotowałem na nich już nie nie raz i wiem, że są to garnki dobrej jakości, są wykonane z dobrych materiałów, ogólnie słyszałem same dobre opinie, jednak nie były to moje własne garnki, teraz nadszedł czas, żeby kupić własne, i tu moje pytanie. Jak się sprawują na dłuższą metę?