Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Jadalnio-kuchnia i stół >

KrystynkA, powiem Ci, że drewno też może być luksusem i też może...

Jagoda39, 16.08.2017 | czytaj dalej

dieta bezglutenowa >

Czy nie jeść glutenu, to powinien być wniosek alergologa, albo dietetyka. Ja...

maniotek, 14.08.2017 | czytaj dalej

Marki sprzetu kuchennego >

ciekawe rzeczy można znaleźć też na www.galerialucznik.pl nie wiem czy znacie, ale...

basiaczek, 14.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1944, wpisów: 29721
najnowszy wpis: 16.08.2017 00:38

Mamy 26973 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Garnki dla teściowej

wiskamiska

06.06.2017 09:04

Hej, ja bym poszukała w necie. Ostatnio wchodziłam na stronę http://www.podarujkarte.pl/prezenty /vouchery-projekt-kuchni/ zobaczcie tam

Agnieszka81

29.05.2017 14:27

Jest wiele ciekawych propozycji wśród garnków, często zaglądam do sklepu
garnk stalowe do kuchni indukcyjnych i gazowych.

Ciekawym rozwiązaniem jest Komplet garnków ze stali nierdzewnej 18/10 VIVA Gerlach jest to komplet 4 garnków znanej i solidnej firmy.

marchewka138

11.01.2017 09:56

Nie wiem, jakie ma znaczenie, że garnki są akurat dla teściowej. Wydaje mi się, że wręczając je dowolnej osobie powinniśmy postarać się zakupić trwałe i praktyczne produkty. My w domu mamy garnki hendi śmiało mogę je polecić każdemu, nawet teściowej ;)

Nanako

10.12.2016 00:50

Poszukaj sobie w Cook Store mają spory wybór dobrych jakościowo naczyń tutaj dałem Ci odnośnik do brytfanki ze stali nierdzewnej. Ogólnie na teściowej nie ma sensu oszczędzać.

GastroSklep_pl

08.12.2016 11:30

Zdecydowanie najlepiej byłoby poszukać kompletu garnków dla teściowej w dobrych sklepach internetowych z artykułami do wyposażenia kuchni, gdzie masz szeroki wybór i teraz fajne, promocyjne ceny z okazji świat. To też może być bardzo dobrym pomysłem na prezent, zobacz na GastroSklep.pl

Aniela22

07.11.2016 21:13

Popieram @rivscha. Od ślubu testujemy zestaw Gerlacha. Powiedziałabym jednak, że największym atutem jest opcja odcedzania poprzez pokrywkę. Dodatkowo nic nie przywiera no i można myć w zmywarce. Polecamy z mężem.Ani

rivscha

05.11.2016 15:55

Możesz też kupić te od gerlacha z linii Superior bodajże. Na pewno teściowa się ucieszy bo gotuję sie w nich z wielką przyjemnością. Potrójne dno to ich atut, a na dodatek maja dysk który równomiernie rozprowadza ciepło po dnie.

All4gastro.pl

10.10.2016 14:18

Jeżeli szukasz dobrej jakości garnków z przeznaczeniem na kilka ładnych lat, wysokiej klasy w rozsądnej cenie, to zerknij na
www.All4gastro.pl gdzie pomożemy i doradzimy.

Nuta25

05.10.2016 14:29

Jestem na etapie oglądania różnych garnków. Jest wiele czynników, które ja brałam przy wyborze garnków. Myślę, że poprostu daj teściowej pieniądze i powiedz, że chciałeś jej kupić garnki ale nie wiesz jakie jej będą pasować więc bałeś się wybrać, żeby nie dostać garnkiem po głowie :P

jarzebinka

22.09.2016 09:49

Bardzo fajne są garnki Ambition. Dostaliśmy taki zestaw na ślub, z serii SELECTION. Nic nie przywiera, nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek, również na indukcję i do piekarnika. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

kipson

05.09.2016 11:20

Nie warto jest kupować tanich garnków. Co z tego,że zaoszczędzicie skoro i tak za rok będziecie musieli kupować nowe garnki bo stare będą już w kiepskiej kondycji.
Polecam kupić cos od Tefala albo Gerlacha. Obie firmy robią porządne garnkni, wykonane z dobrej jakości stali. Jesli nie masz pieniedzy aby kupić za gotówkę to zerknij sobie do rtv Euro agd:
http://www.euro.com.pl/

W sklepie na raty można brać nie tylko sprzęt ale również i garnki.

Prolida_pl

01.09.2016 14:10

Może przede wszystkim określ jaki budżet na zakup garnków i akcesoriów kuchennych posiadasz i dopiero wtedy doradzimy coś odpowiedniego,zobacz na Prolida.pl gdzie teraz są fajne,ciekawe rabaty.

TomikL

30.08.2016 17:01

Chyba najlepsze będą dobrej jakości ze stali nierdzewnej, pewnie niemieckie. A jak ktoś chce zaszaleć to można kupić żeliwne z kolorową emalią, ale one są ciężkie i nie każdemu to pasuje.

Lubisia

27.08.2016 18:00

Nie wiem - może coś z tefala? NIe wiem jak garnki, bo od lat mam inne ale jego patelnie kocham nad życie choć nie raz próbowałam zdradzić dla nowinek. Ale to tylko te z teflonem, za innymi w ogóle nie przepadam.

Robropjek

27.08.2016 17:49

hejka, jako idealny zięć chciałem zrobić mojej teściowej prezent - niespodziankę. Myślałem o jakimś nowoczesnym zestawie garnków bo te, na których teściowa gotuje to pamiętają chyba czasy PRL - macie jakieś pomysły?