Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Catering na festyn w Warszawie >

Grill to bardo dobry pomysł. Szczególnie,że kazdy to lubi :) Jeśli jest...

zdrowitka, 17.08.2017 | czytaj dalej

Jadalnio-kuchnia i stół >

KrystynkA, powiem Ci, że drewno też może być luksusem i też może...

Jagoda39, 16.08.2017 | czytaj dalej

dieta bezglutenowa >

Czy nie jeść glutenu, to powinien być wniosek alergologa, albo dietetyka. Ja...

maniotek, 14.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1945, wpisów: 29723
najnowszy wpis: 17.08.2017 10:24

Mamy 26974 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ emisja programów w Kuchni.tv

Chief_Botta

18.01.2010 11:35

Dzieki za info :)

P.s Przydałoby sie zrobic szefowie kuchni 3
lub tez cos nowego :P Np. Młodzi kucharze ruszaja w polske :)

Ola_D

18.01.2010 10:54

Dzień dobry,

taka jest kolej rzeczy - ta seria miała premierę w 2008 roku i wtedy była emitowana w "primetimie". Po dwóch latach kolejne powtórki są umieszczane już w innych porach.

Pozdrawiam,
OlaD

Chief_Botta

18.01.2010 09:39

Dlaczego szefowie kuchni sa zawsze tak pózno ??

Ela LISA

17.01.2010 16:17

Na takie programy, czeka na forum kilka osob. Jest tyle regionalnych specjalnosci.
Temat rzeka.

cebul'ka

17.01.2010 14:55

a mi się marzy więcej naszych, polskich programów kulinarnych. programów pełnych przepisów uwzględniających nasze rodzime produkty :) po cichu liczę, że się doczekam :)

snoozy

20.12.2009 10:32

Właśnie zerknąłem na program styczniowy i ku mojemu zaskoczeniu widze zmiany, zmiany na lepsze.Bardzo dziękuje za przsunięcie Ricka i Kuchni jak życie na inną godzine

snoozy

24.11.2009 20:41

Ja zauwazyłem taką prawidłowośc,że fajne programy np Anny Olson, Donny Dooher, Kuchnia jak Życie czy Pepina są nadawane w godzinach gdzie większośc ludzi albo kończy prace albo jest w drodze do domu.Seria się kończy i znowy jest nadawana w tych samych godzinach, znowy się kończy i znowu powtórka w tych samych godzinach.Natomiast programy z kiepską oglądalnością (bazuje tu na rankingu programówi opiniach części forumowiczów) są nadawane w najlepszych godzinach i tak jak te dobre notorycznie powtarzane w tych samych godzinach.Poza Marthą mozna tu spokojnie podac przykład Martina, który od sierpnia z uporem maniaka jest powtarzany do dnia dzisejszego na zmiane w 3 programach o 17.20. Czas już chyba ustąpic pola komuś innemu.

migotka333

24.11.2009 19:11

po prostu nie wierzę, że np. Martha zostanie przesunięta na inną porę godzinową. Znowu (jak w przypadku JPP) zostanie powiedziane,że program ma ooogromą oglądalność i jest niemożliwe przesunięcie lub jakakolwiek zamiana.
:-)

mag

24.11.2009 11:14

Co do sera to odszczekuję i chylę głowę - nic się nie zmieniło, sprawdziłam w programie. Widocznie ja jakoś trafić nie mogłam na program i odniosłam wrażenie że zmieniono porę emisji.

mag

24.11.2009 11:10

Też jestem za tym żeby kuchnię jak życie przenieść na porę bardziej ludzką. W czasie emisji programu jestem w pracy! Ser w plasterkach miał dobre godziny, niedziela później, w poniedziałek powtórka wcześniej i było dobrze. Dlaczego teraz tak nie jest! I też popieram pomysł żeby dac te programy "za" marthę. Nie dość że długie, nudne i sztywne to jeszcze zajmuje prawie godzinę najlepszego czasu.

MaxRedaktor

24.11.2009 10:46

Zgadzam się z Migotką i Snoozym co do Ricka Steina i oczywiśćie Kuchni jak Życie. Byłbym wniebowziety gdyby te programy były nadawane częściej i w nieco lepszych godzinach (propozycja aby zastąpiły one szoł Marthy Stewart jest super).

p.s.
Naprawdę leci już czwarta seria "Sera w plasterkach"? Wydawało mi się, że to są pierwsze odcinki.

Ola_D

24.11.2009 10:09

Migotko,
zmian nie przeprowadza się raz na rok - można je wprowadzać i co miesiąc,
tak jak zresztą do tej pory były wprowadzane (te drobne).
Pozdrawiam,
OlaD

migotka333

24.11.2009 09:35

wstępnie przejrzałam program na następne 2 tygodnie, drobne zmiany już zostały wprowadzone...czyli jak zwykle najpierw jest wprowadzona zmiana, a potem się nas pytacie co my chcemy, przy czym i tak wszystko z góry jest ustalone jak będzie, tak jak to na przykład było z Brygidą i Adamem
:-)

snoozy

23.11.2009 20:58

Przede wszystkim przenieśc jeden z najlepszych programów czyli Kuchnia jak Życie chociażby na czas Marty i z tym chyba się większośc zgodzi.
Rzeczywiście Steina powinno byc więcej a Martina mniej :-)

migotka333

23.11.2009 17:45

po pierwsze: wywalić z pasma wieczornego Marthę Stewart :-)
jak dla mnie wystarczy w paśmie porannym że jest;

po drugie: jak się da to Ricka Steina częściej, a nie tylko w niedzielę i powtórka w poniedziałkową noc. Wiadomo, że to Mistrzu, no i właśnie częściej serwujcie;

po trzecie: bardzo żałuję, że mało oglądam odcinków "Ser w plasterkach" a tu już czwarta seria przeleciała. Dla mnie w godzinach nie bardzo pasujących - muszę walczyć o pilota - pasmo seriali i kończy się na tym,że "dybię" na późno wieczorną powtórkę.

:-D

23.11.2009 14:58

Witam

Planujemy zmiany w układzie emisji poszczególnych programów, zwłaszcza w paśmie wieczornym. Czy macie jakieś swoje sugestie odnośnie programów, które chcielibyście oglądać również w godzinach wieczornych, a które do tej pory emitowane były w godzinach wcześniejszych? Czy bardziej intersują Was filmy fabularne, magazyny kulinarne, a może dokumenty? Czekamy na Wasze propozycje, postaramy się większość z nich uwzględnić w nowym układzie ramówkowym.

pozdrawiam