Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26977 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Kącik zdrowia

FORUM kuchnia+ Czy sałatki pomagają w odcudzaniu?

Justa1988

27.04.2015 14:47

moim zdaniem sałatki są pomocne w odchudzaniu, jeśli jest to zdrowa sałatka przygotowana z warzyw bez dużej ilości majonezu czy sosu to jest zdrowa

Lwiątko

28.08.2013 14:49

Oczywiście, że pomagają, ale trzeba uważać na dodatki do sałatek w formie różnych sosów :)

Selprim_pl

10.08.2013 14:46

Myślę,ze jak najbardziej tak. Sałatki owocowe lub warzywne stanowią bardzo istotny składnik każdej diety czy generalnie odżywiania się z racji swoich witamin i minerałów.

Pozdrawiam www.Selprim.pl

Ela LISA

18.06.2013 11:19

Z cała pewnościa, sałatki dobrze wpływaja na skórę.Ale jezeli dodamy do nich pól słoika majonezu ,czy butelkę oliwy, to nie schudniemy.Owoce też są tuczace.Ale gdyby czlowiek, miał tak ciagle myślec o tym ze cos tuczy, to po co zyc. Taka paranoja w która wpada wiele osób, tez na zdrowie dobrze nie wpływa. A jezeli mamy ochote, na zjedzenie michy czeresni, czy jakies sałatki. To ją zjedzmy.Organizm najlepiej wie czego potrzebuje.Z tąd takie dziwne połaczenia, jak np śledz z dzemem , czy cos innego na co mamy czasami ochote.Np kiedy jesteśmy chorzy.

Marek87

17.06.2013 20:19

Sałatki są świetne przy odchudzaniu, a po za tym powinny być po prostu nieodłącznym elementem zwykłej diety każdego z nas.

Reyna

18.12.2012 13:41

Jem bardzo dużo sałatek, staram się wystrzegać tłuszczów. Ponadto nie wiem, czy wiecie, ale jedząc dużo warzyw nie tylko jesteście w stanie schudnąć, ale także dostarczacie dużo substancji odżywczych do organizmu, które między innymi zmniejszają ciśnienie tętnicze. Stosowałam nawet specjalną dietę do tego - DASH (zainteresowanych odsyłam do szczegółowego opisu), bo miałam z tym problemy. Moim zdaniem sałatki to jeden z lepszych sposobów na odchudzanie - oczywiście nie możemy oczekiwać niesamowitych efektów, jednak czujemy się zdrowiej i lżej na żołądku, bo nie zapychamy go zbędnymi tłuszczami.

łakomczuszka

31.08.2012 09:26

No właśnie, sałatki wcale nie muszą zawierać oleju! Ja np. częto sobie robie proste wersje sałatek greckich, czyli pomidor, ogórek, ser feta i nie dokładam nawet oliwy, czasem tak troszeczke. Albo robię sobie sałatkę z kurczaka w curry, trochę smietany półodtłuszczonej + ananas - pycha. :) Najem się, a nie ma tam nic tłustego.

myszsza

15.08.2012 20:11

denia: sałatki wcale nie muszą zawierać oleju, raczej oliwę lub jogurt. Twoje posty są irytujące, bo nie wnoszą na forum nic ciekawego, są li tylko nachalnym spamem promującym sklep. To raczej zniechęca do zakupów.

Melonowa

21.07.2012 18:04

U mnie zdecydowaniu tak! A jakie są Wasze ulubione [url=http://www.fitandeasy.pl/]przepisy na sałatki[/url]? Podzielicie się doświadczeniami?