Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Szykuj się o depilacji laserowej pod okiem speca >

Przy atopowym zapaleniu skóry można?http://notariusz-guckler.pl/

justdobosz21, 17.10.2017 | czytaj dalej

Witam >

Witam miło tych zarejestrowanych i niezarejestrowanych.

jagodka8, 17.10.2017 | czytaj dalej

Czy grzyby mają wartości odżywcze? >

Większości można się spotkać z opiniami, że nie mają, ale ostatnio widziałam...

Katitcu, 17.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29947
najnowszy wpis: 17.10.2017 17:30

Mamy 27171 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wydajemy przyjęcie

FORUM kuchnia+ Czy catering to dobry pomysł?

Patrycjaat

06.10.2017 18:41

No ja raczej polecam catering, ale też nie byle gdzie. Restaurację Akademia często odwiedzam, mają też catering.
Spróbujcie najpierw koniecznie jakiś dań i sami zdecydujecie.

Agata11

21.09.2017 17:30

Kolejny informator co to nie potrafi zareklamować swojej knajpy bo mu kasy żal. A co jest w tej knajpie na bieżąco ? Wygląda, że trufle i pogoda dla bogaczy ?

olafro

21.09.2017 12:08

Jeśli katering jest dobry to jak najbardziej. Złe jedzenie może niestety zepsuć całą imprezę. Można znaleźć dobre firmy, które robią też całą oprawę imprez a nie tylko dowożą jedzenie więc to dodatkowy plus. Na przykład KSCC organizuje takie imprezy.

B.Sadowska80

01.09.2017 12:12

To prawda, katering to super rozwiązanie, ale czasem można się nie miło nadziać. Zwłaszcza, jeśli próbuję się jakąś nową, nieznaną nam firmę. Ale i tak jeden z najlepszych obiadów jakie jadłam to pieczony indyk jednej z koszalińskich firm cateringowych.

Catering super sprawa - byle sprawdzona firma.

Amethyst

20.07.2017 10:33

Osobiscie uwazam, ze katering to swietny pomysl.
Odkad zamawiam, mam bardzo dobre samopoczucie i duzo energii. Chce mi sie cos robic, zapisalam sie na silownie i bardziej planuje kazdy kolejny dzien. Mysle, ze jesli ktos nie potrafi sam czegos zmienic w swoim zyciu i diecie to taki katering moze byc swietna motywacja.
Przy okazji mozna zaoszczedzic sporo czasu i miec go wiecej dla siebie, swoje hobby czy pasje.
Ja zaczelam zamawiac katering z firmy Fit&Eat od Brzezinskich i smialo moge wszystkim go polecic.

ela677

19.07.2017 17:48

Catering to świetne rozwiązanie na wiele imprez. A z pewnością na imprezy firmowe, czy plenerowe z większą ilością gości. Firma

gastronautka

11.07.2017 11:57

To zależy. Na imprezach firmowych nie wyobrażam sobie innego rozwiązania niż catering właśnie, co do imprez prywatnych - wiele zależy od naszego czasu. Ja często go po prostu nie mam więc korzystam z usług cateringu.
catering dla firm Gastro Tour Serwis

ewiczka

03.07.2017 11:28

Ja też zamawiam często catering z firmy Aperitif Serwis z Warszawy, wszystko zawsze dobrze, a ile ja mam mniej pracy :D

basiaczek

12.06.2017 13:07

Ostatnio dowiedziałam się o czymś takim jak catering dietetyczny. Np. firma Lekko z dietą zajmuje się czymś takim. Dietetyk układa Ci jadłospis w oparciu o Twoje wskazówki i codziennie dostajesz 5 posiłków. Myślę, że jak najbardziej warto, bo samemu to nawet nie ma kiedy tego wszystkiego przygotować.

duszka123

25.05.2017 14:43

Catering jest doskonałym pomysłem! Może warto spróbować dań w innej wersji niż tradycyjnie? http://www.podarujkarte.pl/ pomysl-na-prezent/ wege-catering/

Kawa-kawa_pl

24.03.2017 09:34

Caternig to przede wszystkim wygodna opcja, tym bardziej jeżeli nie masz pomysłu ani tym bardziej czasu na to aby wszystkie potrawy przygotować samodzielnie. Inna sprawa, że to też zależy od ilości osób, im jest ich mniej tym łatwiej też coś zorganizować we własnym zakresie.

www.Kawa-kawa.pl

Nywan

14.03.2017 08:35

Teoretycznie to dobry pomysł, bo jako gospodarz nie musisz się niczym martwić tylko być przez cały czas z gośćmi. W praktyce i tak wszystkiego trzeba doglądać więc nie jest to tak, że przez 100% czasu będziesz mógł skupić się na przyjęciu. Do tego koszty o wiele większe niż normalnie.

Karina722

02.12.2016 12:42

Owszem dobra sprawa, ale wszystko zależy ilu będzie gości. Często spotykamy się ze znajomymi, razem jest jakieś 15 do 20 osób i zawsze sami wszystko szykujemy. Każdy coś od siebie przyniesie i jest ok. Niedawno znalazłam na kuchnianawidelcu.pl fajne foremki do formowania dań. Jak tylko mam czas robię nimi fantazyjne wzory małych kanapeczek, znikają w pierwszej kolejności.

kinga.d

28.11.2016 13:32

wedlug mnie jak najbardziej to jest dobry pomysl. pomysleliscie, krytykanci, ze moze nie maja czasu na stanie przy grillu? albo ze po prostu im sie nie chce, bo wola odpoczac? kazdy lubi co innego. ja tam bym nie narzekala jesli maz chcialby na ogrodkowe party zamowic catering, bo to by oznaczalo, ze nie musze zmarnowac polowy dnia tylko na to, by przygotowac posilki. nie wspominajac juz o poswiecneiu czasu na planowanie menu, zakupach itd. skoro mowa o cateringu to na pewno tez nie chodzi o grupke kilku osob, tylko o ciut wieksza impreze - tak przynajmniej mozna sobie to logicznie wytlumaczyc ;)

sushi spoko pomysl! mila odmiana od tlustego grilla, piwska i innych rzeczy. mysle ze szczegolnie damska czesc gosci bedzie zachwycona, bo sushi nie sprawi ze sie roztyja, nie trzeba zjesc go duzo by czuc ta przyjemna sytosc... ;) ale mezczyzni tez lubia rolki i znam niejednego, ktory sie nad nimi rozplywa, takze takie cos mogloby sie spokojnie udac :)

skoro okolice warszawy to poszukaj sobie jakos w googlu namiaru na Sushiberry. z tego co wiem to cateringiem sie tez zajmuja a jak chcesz sprawdzic czy maja dobre rolki to zawsze mozesz sie przejsc do nich do restauracji. polecam, bo smacznie karmia :)

wacik

17.11.2016 12:23

Oczywiście, że dobry catering to dobry pomysł. Najlepiej opierać się albo na doświadczeniach, albo opiniach znajomych. Może to dziwne, ale zdecydowałam się na catering z firmy http://frytkacatering.pl/ na tegoroczną wigilię. Niestety Święta zazwyczaj kojarzyłam ze staniem przy kuchence a nie spędzaniem czasu z rodziną. Postanowiłam spróbować i zobaczymy jak wyjdzie. Jedzenie podobno mają bardzo dobre, poza tym przy takim cateringu i ilości zamówień na wigilię muszę używać świeżych produktów. Także jak dla mnie zapowiada się całkiem nieźle.

decorator

26.09.2016 22:24

Czemu miałby być zły? Wystarczy wybrać dobry catering.

GoodFood

15.09.2016 14:45

Wcale tak nie uważam. Czemu oceniasz jeśli nie próbowałeś? Może akurat Tobie się trafiła kijowa firma, ale z Horeci korzystałam w kilku sytuacjach w życiu i potrawy nigdy mnie nie zawiodły, więc wiesz ;)

rzviro

29.08.2016 21:07

Jednak pozostanę przy swoim pomyśle. @GoodFood zaprzeczasz swojemu nickowi. Goodfood i katering, to dwie odrębne rzeczy...

post edytowany 1 raz, ostatnio 29.08.2016 21:09

GoodFood

29.08.2016 16:06

Catering to jest świetny pomysł, zaoszczędzi Wam bardzo dużo czasu. A jak jeszcze traficie na fajną firmę (ja np. korzystałam z http://horecaservice.pl/) to dostaniecie świetne jedzenie, które na długo zapadnie w pamięć gościom. Ja uwielbiam prostotę i elegancję na stolę więc często korzystam z usług firmy cateringowej.

SerafinEwa

24.08.2016 18:00

W końcu nie ma to jak porządna zabawa z przyjaciółmi przy grillu.

SerafinEwa

24.08.2016 18:00

Ja też oponowałabym za grillem

rzviro

24.08.2016 02:08

@dejwid, gdybym miał ogród to postawiłbym porządnego grilla, jakąś wędzarnię i zrobiłbym miejsce na ognisko. Najlepsze imprezy ogrodowe (i nie tylko) są przy własnych "wytworach". Taka kiełbacha czy inne mięcho (ryba?) pieczone czy wędzone w czasie imprezy - MNIAM! Najlepsze są takie "własnoróbki"... a nie jakieś kateringi, które zabijają klimat imprezki ogrodowej.

post edytowany 1 raz, ostatnio 24.08.2016 02:31

dejwid

22.08.2016 14:57

Czy catering na domowe przyjęcie ogrodowe to dobry pomysł? Żona sobie coś takiego ostatnio wymyśliła i szczerze mówiąc dosyć sceptycznie do tego podchodziłem... Po kilku chwilach rozważań zacząłem jednak wychodzić z założenia, że może faktycznie to nie jest taki zły pomysł. Nie wiemy tylko jak się takie coś organizuje i skąd, jakie potrawy najlepiej wypadną (żona wspominała, żeby nie było tłusto i ciężkostrawnie, ale raczej lekko). Ja z kolei uwielbiam sushi, a według mnie to dosyć delikatny przysmak i myślę, że mógłby się sprawdzić w tym przypadku. Skąd w takim razie zamówić sushi w dość sporym zestawie i najlepiej różnorodnym? Chodzi o Warszawę i okolice. Bardzo proszę o opinię bądź jakiś namiar na konkretne miejsce, czas goni. Z góry serdecznie dziękuję.