Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26979 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Kącik zdrowia

FORUM kuchnia+ czekoladowy sposób

aleksandrace

03.08.2017 07:37

Najlepszym wyborem będzie gorzka czekolada z dużą zawartością kakao. Raz na jakiś czas zdecydowanie wspomoże nasz organizm, nie tylko po wysiłku fizycznym. Jeżeli jednak mamy ochotę na odrobinę rozkoszy to polecam czekoladki https://czekolateria.pl. Przyjemność to nie tylko wyjątkowy smak, ale też ładny wygląd.

PizzeriaZuzola.pl

19.01.2016 16:17

Zgadza się i to nie musi być czekolada,niedobór węglowodanów,cukrów prostych,możemy uzupełnić jedząc wiele rzeczy,w tym słodyczy i batoników. Czekolada jest tutaj akurat najzdrowsza.

Pozdrawiam PizzeriaZuzola.pl

talia1989

13.01.2016 13:57

tylko że potem jak nam gwałtownie poziom cukru po czekoladzie spada, to organizm się wkurza i humor opada :P wiec ogolnie wychodzi gorzej niż na początku :P

ankaszym

18.12.2015 14:38

To oczywiste, że czekolada jest wskazana po wysiłku. Głownie chodzi o cukier znajdujący się w niej. Organizm podczas wysiłku potrzebuje cukru do wytworzenia energii, dlatego, czasami po wzmożonym wyniłku potrafią nam latać ręce i nogi - a jak zjemy coś co zawiera czekoladę od razu czujemy się lepiej

Justa1988

02.12.2015 15:39

nic nie poprawia samopoczucia jak czekolada zwłaszcza w jesienne długie wieczory. Jest wiele sposób , żeby wykorzystać czekoladę. Ostatnio nawet po przeczytania artykułu z http://www.modeling.pl na temat czekolady dowiedziałam się, że jest ona nawet wskazana po wysiłku fizycznym. Tego to nie wiedziałam. Nawet okazuje się, ze czekolada przeciwdziała próchnicy, a zawsze mówiono nie jedz tyle czekolady bo będziesz mieć dziury. Czego to się można dowiedzieć przeszukując sieć w jesienne , długie wieczory z kostką czekolady :)