Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26976 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Kącik zdrowia

FORUM kuchnia+ Cellulit

maggy91

11.07.2017 11:36

A gdzie kupujecie kremy? Bo ja ostatnio widziałam preparaty na cellulit w Biedronce. Używał ktoś?
gazetka biedronka aktualna

aggy

12.01.2017 15:38

peeling kawowy pomaga :)

zdrowitka

12.01.2017 10:09

Staacjonarnie to nie wiem. Chyba się nie znajdzie.Jest za to w sieci. Zobacz sobie tutaj
http://pl.vialise.com/

kipson

09.01.2017 12:47

Zdrowitka nie wiem czy przeczytasz czy nie. W jakim sklepie można kupić to serum? Bo na razie widzę,ze chyba jedynie przez internet jest....

zdrowitka

28.06.2016 08:15

Wszystko zależy od tego jaki krem w siebie wcierasz. Wiadomo,że rózne kremy to rózne działanie i rózne sklady. Sama proponuję stosować raczej kremy o naturalnym składzie, te które nie zawierają w sobie parafiny czy olei mineralnych. Są to jedynie zapychacze, ktore nie maja tak naprawdę działania a wręcz sprawiają,ze składniki naturalne się nie wchłaniają.

Obecnie uzywam na cellulit serum Vialise. Nie jest tak rozreklamowane ale ma bardzo dobry skład, który rzeczywiście wpływa u mnie na stan cellulitu ( znacznie się zmniejszył od czasu jak stosuję).

ijjk

06.05.2016 09:42

czy ktos z Was stosował może Cellinea? jakie sa wasze odczucia, czy to naprawde działa? co sadzicie o tych historiach: [url=http://medtutor.pl/forum/cellinea-pod-lupe] o cellinea [/url] prawdziwe czy nie? dla mnie mega szokujace,m nie wiedziałam ze stosowanie takich suplementow ,moze wywolac takie skutki!

post edytowany 1 raz, ostatnio 06.05.2016 09:43

PizzeriaZuzola.pl

07.07.2015 09:13

Można próbować wszystkie,ale zabiegi to już moim zdaniem ostateczność i lepiej będzie zacząć od codziennych regularnych ćwiczeń,dobrych kosmetyków oraz trzymać dietę,to bardzo istotne.

www.PizzeriaZuzola.pl

rzviro

28.06.2015 17:58

Dziewczyny - ujmę to, jako facet: celulit nie jest czymś fajnym, ale jest do zaakceptowania dla normalnego facia. Ja ( mam ponad 40 ) uwielbiam kobiece ciała i nie jestem fanem jakichś defektów w ich kształtach, ale - umówmy się - nikt nie jest idealny ( są ideały - spod skalpela..... - fuj ). Miałem dziewczyny z celulitem i w ogóle na to nie zwracałem uwagi. Liczył się całokształt - nie duperele... Jeśli ktoś patrzy WYŁĄCZNIE na ciało (celulit) - jest ....... ( tu padłoby słowo niecenzuralne - zostałoby wykasowane ). Tyle mojego, a reszta Wasza..... Nie przejmujcie się drobiazgami (gó..em)!!!!!

post edytowany 2 razy, ostatnio 28.06.2015 18:20

malina_

26.06.2015 02:46

Kremy Wam nie pomogą, polecam regularny masaż bańką chińską i regularną aktywność fizyczną, ja zauważyłam poprawę, a tak w ogóle to nie przejmujcie się cellulitem;)

kburza26

22.05.2015 10:32

Też mam ten sam problem. odchudzam się i żyję nadzieją na pozbędę się przynajmniej częściowo tej pomarańczy.

Justa1988

10.04.2015 19:38

hej, mam na imię Justyna. Witam wszystkie dziewczyny, które walczą z cellulitem. niestety ja mam ten sam problem. Już sama nie wiem co mam robić z tym dziadostwem. Jestem dość szczupła , a i tak mam cellulit. Stosowałyście może jakiś naturalne sposoby an pozbycie się cellulitu? Jak tak to napiszcie moze mi się coś przyda
Justyna

beowullf

27.02.2015 09:01

Dieta antycellulitowa czyli taka, która zawiera warzywa i owoce, ciemne pieczywo, pokarmy bogate w błonnik, antyoksydanty, witaminy. Warto wzbogacić jadłospis o ryby, kaszę, fasolę, a także pić dużo wody. Dla osób chcących zadbać o sylwetkę pomocne mogą się okazać zielona i czerwona herbata.

Agniechanowa

19.01.2015 14:09

Jak sobie z tym radzicie? Może jakieś naturalne produkty mogłyby pomóc? Kremy itd. nie pomagają, myślę o zabiegu mezoterapii. Czy ktoś ma podobny problem?