Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jest co najmniej kilka opcji. Do domu spokojnie wystarczy sonda na 1.5m...

beks, 23.08.2017 | czytaj dalej

jakie meble do kuchni >

Ja zawsze uważałem meble na wymaiar za zbyt duży wydatek. Moim skromnym...

misio12312, 23.08.2017 | czytaj dalej

pozyczki online >

Ja polecam [url=https://aasadlabiznesu.pl/]pożyczka przez internet[/url] skorzystałam z niej miesiąc temu, Aby otrzymać...

kosmag91, 22.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1947, wpisów: 29737
najnowszy wpis: 23.08.2017 13:04

Mamy 26987 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ błąd w programie

GieKa

09.03.2011 15:50

Zauważyłem taka pewną nieścisłość w programie na Kuchnia.tv. Na przykładu ta strona
Problem dotyczy dat z emisjami w porach nocnych. W emisjach podano:
9 marca, środa, godz. 00:05 - odc. 25 "Halloween"
Patrząc w program na stronie kuchnia.tv wszystko się zgadza bo pod 9 marca mamy program od 6 do 6. Ale jeśli będę chciał go nagrać na tunerze sat czy innym urządzeniu to zostanie nagrane coś zupełnie innego. Bo tak naprawdę powtórka odc. 25 jest 10 marca. Nie byłoby tego problemu gdyby program był prezentowany od godziny 0:00 do godziny 0:00.
Mam nadzieję że w miarę zrozumiale wszystko wyjaśniłem? :) Zauważyłem problem kiedy chciałem nagrać jeden z wcześniejszych odcinków i nagrywanie ustawiłem wg. ww. strony. Nagrało się zupełnie coś innego i już miałem wieszać psy że program nocny nie jest zgodny z rzeczywistością. :)

08.09.2010 10:46

Witam
Rzeczywiście odcinki zostały zamienione, niezmiernie przepraszamy za brak korekty w programie. Program "Nowe imperium kulinarne" zostanie wemitowany ponownie w okolicach listopadach. Nie jesteśmy jeszcze w stanie powiedzieć którego dnia dokładnie zostanie wyemitowany odcinek o Japonii, na pewno będzie to odcinek 8.

pozdrawiam

MarcinO

07.09.2010 18:13

Miało być dzisiaj: "Nowe imperium kulinarne: Japonia godz. 18:00", już się napaliłem... a tu Filipiny. Też fajne, ale to nie to samo jednak:D Czy mógłbym się dowiedzieć kiedy będzie o Japonii?

k.tyczynski

31.08.2010 14:41

chodzi tutaj o program tv w internecie i o mechanizm teraz na antenie

w mailu też napisałem ;)

post edytowany 1 raz, ostatnio 31.08.2010 14:47

31.08.2010 09:58

Witam
Dziękuję za zgłoszenie błędu, proszę jeszcze jednak o odpowiedź - najlepiej na adres e-mailowy [email protected] - czy chodzi tutaj o program tv w internecie i o nasz mechanizm teraz na antenie czy może o EPG - przewodnik telewizyjny pozwalający śledzić program tv odbiorcom telewizji cyfrowej.

dziękuję
pozdrawiam

k.tyczynski

31.08.2010 01:29

Szanowna administracjo strony, mam prośbę, o sprawdzenie takowej sprawy. Kiedy wchodzę w program, to teraz wyświetla mi, że leci Gotuj z Kuroniem, który zaczął się o 1.05, w telewizji jest program Wino - instrukcja obsługi. Na spisie programów na dzisiaj jest wszystko ok, ale w lewym okienku, gdzie jest aktualny program coś szwankuje. Gotuj z Kuroniem z tego co widzę, jest dopiero o 2.25.
A i czemu Gotuj z Kuroniem nie ma obrazka w czasie pokazywania bieżącego programu? dajcie jakieś fajne zdjęcie jak Ś.P. Kuroń głaszcze się po brzuszku, czy co ;) Pozdrawiam

post edytowany 1 raz, ostatnio 31.08.2010 01:30