Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Oryginalne menu w restauracji >

A my lubimy się wybrać raz na jakiś czas do dobrej resturacji,...

zdrowitka, 17.10.2017 | czytaj dalej

365 obiadów Mariety Mareckiej 2 >

Moim zdaniem programy na kanale się poprawiły. Nie jest tak jak pisza...

Katulla, 16.10.2017 | czytaj dalej

Błąd >

Cześć. Przez straszny błąd lekarzy moje zdrowie podupadło. Kompletnie nie wiem co...

mądraala, 16.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1973, wpisów: 29940
najnowszy wpis: 17.10.2017 07:50

Mamy 27168 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Bitchin' Kitchen

zielony kotek

14.02.2014 20:37

pliz uzupełnijcie przepisy

skull83

26.03.2013 20:53

bardzo fajny program, kobita ma ogień w sobie :) fakt że bardziej się skupiasz na tym co gada niż na jej gotowaniu hahah, ale relaksuję i bawi, najlepsze to jej te "lizusy",

adm

16.12.2011 17:26

heh, dość taki kobiecy trans :), w tym oświetleniu na zdjęciu rzeczywiście trochę dziwnie wygląda. Może specjalnie - to napędza marketing jak po sieci ploty krążą, ale w dzisiejszych czasach kto to rozpozna. W każdym razie można zauważyć, że program o gotowaniu by się "sprzedać" musi być nietypowy, a samo gotowanie jest na drugim miejscu...

Pozdrawiam
Adm
Oświetlenie Led - moje aranżacje wnętrz oparte o oświetlenie led.

RobertoMani

10.05.2011 10:03

O ile zamieszczone info w necie jest prawdziwe to nie kobieta a trans, nie ma to wpływu jednak na jakość potraw a i osobiście wolałem ten zwariowany program niz atelie smaku.

babsy

24.03.2011 14:30

UWIELBIAM ten program! Z jajem i biglem, prowadząca- super, gagi generalnie śmieszne (choć nie zawsze). Oglądam codziennie nawet nie ze względu na przepisy, które są OK, ale ze względu na fajną formułę.

spicysweet

26.01.2011 21:45

troche pojechany, ale sam nie wiem za co lubie i nie przepadam?

08.11.2010 10:40

Witam

Premierowa seria Bitchin Kitchen już dobiegła końca, powtórka przewidziania jest na koniec grudnia. Godziny emisji jeszcze nie są ustalone.
pozdrawiam

paroofek

06.11.2010 02:11

Podoba mi się ten program. Byłem mile zaskoczony po pierwszym zetknięciu się z nim. Fajna forma, klimat i zgrabna Nadia, do tego fajne przepisy, wypróbowane jak narazie Diaboli Fritti (nie pamietam jak się to pisze ;p )

cytryna

03.11.2010 17:41

Dlaczego nie emitujecie już Bitchen Kitchen o 21???

k.tyczynski

31.10.2010 00:11

sofiia napisała 29.10.2010 22:09:
dziewczyna jest fantastyczna, wie co robi i robi to kapitalnie. oglądam jak dobry film. Panowie Kuroniowie pooglądajcie i błagam przestańcie się wygłupiać na ekranie bo obrażacie nas widzów tą swoją nieudolnością
moim zdaniem program Kuroniów to obraza Ś.P. Kuronia, nazwisko robi swoje, widać, że na nim jadą, ale dziwi mnie, że skoro są zawodowymi kucharzami, to czemu nie potrafią gotować? Śmiem twierdzić, że ja gotuję lepiej, jako uczeń 3 klasy technikum :D Ale to nie temat o nich, jak już wspominałem, to prowadząca wymiata ;)

sofiia

29.10.2010 22:09

dziewczyna jest fantastyczna, wie co robi i robi to kapitalnie. oglądam jak dobry film. Panowie Kuronowie pooglądajcie i błagam przestańcie się wygłupiać na ekranie bo obrażacie nas widzów tą swoją nieudolnością

saisan

29.10.2010 11:10

To mój ulubiony program na kuchnia.tv. W Bitchin Kitchen wszystko jest inne niż w tradycyjnych programach dotyczących gotowania. Wspaniała alternatywa dla tego, co już znamy i dla tego, co już staje się nudne. Ciekawy wystrój kuchni, prowadzącą jakby z innego świata, wesoła, uśmiechnięta, wygadana, wystrojona, jakby gdzieś za chwilę wychodziła. Dla mnie ten program jest super!

amaretta

28.10.2010 21:12

Taaa.... i ja też nadal oglądam, pomimo że za pierwszym razem nie wytrzymałam. ręce prowadzącej nadal mnie denerwują ale można się do tego przyzwyczaić :) A tak jak już wspominałam - przepisy są całkiem fajne i kolorowe.

Yahretzky

22.10.2010 23:25

Pierwsza myśl była: "What the hell?!?!"; Po jakimś czasie: "I don't believe I'm still watching it..."; W końcu olśniło mnie: "The show's different - unlike anything else till now. And she's great!". Dlaczego myślałem po angielsku? Bo tylko wtedy jestem w stanie zrozumieć charakter programu. Lektor polski nie może oddać wielu niuansów słownych i przejaskrawionych zachowań jakże charakterystycznych i typowych dla wciąż obcej nam kultury anglosaskiej.

ElaBK

21.10.2010 23:24

Halo Polska! Tu Ela z Bitchin Kitchen!! Cala ekipa was wita do naszego programu! Cieszymy sie ze lubicie nasza serie i zapraszamy was no naszego 'websitu' ;) www.bitchinlifestyle.tv . Morzecie takrze nas znalesc na Facebooku: pod Bitchin Kitchen i na Twitter pod: Bitchin Lifestyle. Morzecie takrze nas widziec na YouTube: BitchinKitchenOnline. Dziekujemy za udzial w naszym programie.
ps. Nasz przystojny Hans terz jest Polakiem! :)

marghe

21.10.2010 21:23

nie, to jednak nie jest program dla mnie
Nie jestem w stanie sie skupic na przepisach, a te są dla mnie najważniejsze

Salmonella

21.10.2010 16:31

Nareszcie coś innego Dla mnie bomba, gotowanie z powerem i szczypta czegoś świeżego. Oby tak dalej. Znakomita alternatywa dla czasem zbyt przesłodzonych i momentami nudnawych pozycji w ramówce.

lutka

19.10.2010 21:26

bardzo mi się podoba! uwielbiam klimat rockabilly :) dlaczego gotowanie ma być zawsze zachowawcze w nudnych sweterkach jak Martha czy Delia? Jamie może zaszaleć, ale kobieta już nie? Otóż może! I niech szaleje kulinarnie na zdrowie :)

sugarbox

19.10.2010 16:07

A mnie się podoba! Taki program daje trochę pieprzu w całej ramówce Kuchni :) Trochę luzu w kuchni - raz na jakiś czas - nie zaszkodzi!

Gonzo

18.10.2010 01:00

Programu rzeczywiście nie da się oglądać ani jako kulinarnego ani jako kabaretowego ( w tej kategorii wypada jeszcze gorzej, chyba, że moja opinia o kabaretach kształtowana na podstawie dawnych kabaretów typu "Kabaret Moralnego Niepokoju", że już o Piwnicy Pod Baranami nie wspomnę, jest już mocno zdezaktualizowana), ale juz nie chcę go oceniac, bo obawiam się efektu programu Przykazy, gdzie ogrom negatywnych ocen uplasowało program na wysokiej pozycji w kategorii popularności (ilości głosów).

rebelia

17.10.2010 18:47

Dużo gadania, mało gotowania. Proponowane dania wydają się być zjadliwe, niestety pani prowadząca spycha je na drugi plan. Ale to dobrze, że jest chociaż jeden program, w którym gotuje się w szpilkach ;) Mając do wyboru braci Kuroniów i Bitchin' kitchen - wybieram to drugie.

k.tyczynski

17.10.2010 13:33

Nie no, tak szczerze mówiąc, to nie jest program robiony na styl Marthy czy podróży p. Makłowicza. To jest taki kabaret i trzeba się na to nastawić oglądając program. Prowadząca to pomieszanie Dody z Kasią Kwiatkowską :D Jeżeli nastawiamy się na program prowadzony jak nasze polskie, to można się rozczarować, moim zdaniem pozytywnie!!!

maxec72

17.10.2010 11:42

Ohydna formuła, ohyda prowadząca, ohyda klimat...Brrr, ja podziękuję:(

k.tyczynski

16.10.2010 20:19

Jako przedstawiciel płci uważanej za mniej piękną może się wypowiem... no comments :D

ursi5

16.10.2010 12:35

A może wypowiedzieliby się panowie. tu chyba bardziej chodzi o wrażenia wizualne:-)

MaxRedaktor

15.10.2010 13:16

Ten program też mi nie leży. Zmęczył mnie po kilku minutach.

cookerka

15.10.2010 11:06

Tragiczny jest ten program. Poziom sięga zamulonego dna...

amaretta

14.10.2010 21:19

No niestety nie dałam rady i musiałam przełączyć kanał. Potrawy wydają się fajne, ale prowadząca mnie tak irytuje jak mało kto !!!! Miałam wraże nie ze telewizor mi wybije tymi machającymi rękami...

BeeJay

12.10.2010 22:23

Faktycznie wygląda jak Doda. Ale te pomysły na "odgrubianie" facetów chyba nie przejdą. To już wolę lekkie smakołyki.

migotka333

11.10.2010 17:08

To się nieźle zapowiada
:-DDD
Wygląda jak nasza Doda
:-D