Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jest co najmniej kilka opcji. Do domu spokojnie wystarczy sonda na 1.5m...

beks, 23.08.2017 | czytaj dalej

jakie meble do kuchni >

Ja zawsze uważałem meble na wymaiar za zbyt duży wydatek. Moim skromnym...

misio12312, 23.08.2017 | czytaj dalej

pozyczki online >

Ja polecam [url=https://aasadlabiznesu.pl/]pożyczka przez internet[/url] skorzystałam z niej miesiąc temu, Aby otrzymać...

kosmag91, 22.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1947, wpisów: 29737
najnowszy wpis: 23.08.2017 13:04

Mamy 26987 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Bezpieczeństwo w kuchni

NozWidelec_pl

09.04.2015 12:21

Podstawa to poprawna instalacja butli gazowej bo od tego trzeba zacząć,fachowiec który ją instaluje powinien upewnić się czy aby na pewno nie ma żadnych luzów oraz czy gaz nie wydostaje się na zewnątrz.

NozWidelec.pl

kasiatoja

03.03.2015 22:05

kuchenkę na gaz zazwyczaj u mnie przynajmniej sprawdza kominiarz:) czy nie ma żadnego wycieku i czy wszystko dobrze funkcjonuje :) moim zdaniem powinnaś zadbać przede wszystkim o to żeby kupować butlę gazu ze sprawdzonego miejsca, no chyba, że masz podciągnięty rurami :) ogólnie to przy instalacji kuchenki i tak dalej fachowiec powinien Ci wszystko sprawdzić :)

usmiechnietabassia

01.03.2015 16:33

Witam. Jestem właśnie na etapie kończenia urządzania kuchni i chcę teraz spojrzeć na to trochę od innej strony, a mianowicie bezpieczeństwa. Posiadam zarówno piecyk jak i kuchenkę na gaz i tak pomyślałam, że powinnam mieć w związku z tym zakupione artykuły bhp, łatwo dostępne dla dorosłych domowników, tym bardziej, że w domu są małe dzieci. Pomóżcie mi i podpowiedzcie, co dokładnie powinno znajdować się w mojej kuchni, żeby było tam bezpiecznie zarówno dla mnie i męża jak i naszych dzieci.