Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

pozyczki online >

Ja polecam [url=https://aasadlabiznesu.pl/]pożyczka przez internet[/url] skorzystałam z niej miesiąc temu, Aby otrzymać...

kosmag91, 22.08.2017 | czytaj dalej

Diety >

Zastanawiam się nad skorzystaniem z Dietmap ... Stosował ktoś tą dietę? Polecilibyście?

aneczka95, 22.08.2017 | czytaj dalej

Olej kokosowy dobry na wszystko >

Dlatego warto poczytać czym różni się nierafinowany od rafinowanego, jakie mają właściwości...

Olivia, 22.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1947, wpisów: 29735
najnowszy wpis: 22.08.2017 21:07

Mamy 26985 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ BABECZKI WIELKANOCNE

więcej >>

verde

22.03.2013 11:16

zrobilam pasztet i pieczen, dwa zakalce, zmarnowalam czas i mnostwo pieniedzy,nieprzygotowane niby-profesjonalistki,

myszsza

15.04.2012 23:01

Facet, wrzuć na luz i obiektywnie spojrzyj na moje posty. Czasem krytykuję (po to jest forum), czasem wrzucam przepisy i sposoby na kuchenne ułatwienia, czasem dzielę się 30 letnim doświadczeniem w kuchni. Ale nigdy nie zaakceptuję i będę zwalczać jak tylko mogę posty typu "zdejmijcie to z anteny". Z bardzo prostego powodu: nie podoba się - nie oglądaj. Ale nie wzbraniaj oglądania innym, choćbym to była tylko ja. Babeczki od dawna są moim ulubionym programem, z postów sądzę, że nie tylko moim.
Nie jestem sfrustrowana, raczej spełniona rodzinnie i zawodowo.
Duże i małe litery są esencją polskiego języka. Jeśli ktoś nie chce ich używać, jego sprawa, ale pisząc nazwisko z małej, nie pisze po polsku. Kilkanaście osób nie lubiących programu lub jego prezenterki dla mnie nic nie znaczy, bo znam również kilkanaście lubiących.
Pozdrawiam
Małgorzata Górecka

post edytowany 1 raz, ostatnio 15.04.2012 23:32

mancol68

15.04.2012 12:58

Kobieto!! Czy ty musisz każdemu zwracać uwagę na tym forum?
Myszsza. Twoje wpisy bywają czasem bardziej irytujące niż obecność Gosi Molskiej w kuchni plus.
Zachowujesz się jak sfrustrowana nauczycielka. Jeżeli ktoś nie chce używać wielkich liter to chyba jego sprawa.
Kiedyś w gronie kilkunastu osób oglądałem program w udziałem lubianej przez Ciebie p. Gosi. Niestety nie było ani jednej aprobującej opinii...zatem chyba jednak jest coś na rzeczy.

adam mancewicz

myszsza

14.04.2012 16:09

glista gosia napisał 14.04.2012 15:14:
gosi mloskiej nie wolno krytykowac, kiedys zglosilam oburzenie jej brakiem kompetencji to mi konto zablokowano... najwyrazniej ma kontakty i nie wyrzuca jej zbyt szybko mimo ze jest totalna porazka kuchnia tv
Krytykować wolno każdego, ale niekoniecznie domagając się zdjęcia programu z anteny. Ja ją lubię i chcę oglądać.
Poza tym masz jakąś fiksację na puncie Gosi Molskiej? Bo w innym temacie też o niej piszesz.
Dodam też, że reguły języka polskiego nakazują pisanie imion i nazwisk z dużej litery. I nie ma tu nic do rzeczy szacunek czy jego brak, takie są zasady, pisząc inaczej robisz błąd ortografczny.

glista gosia

14.04.2012 15:14

gosi mloskiej nie wolno krytykowac, kiedys zglosilam oburzenie jej brakiem kompetencji to mi konto zablokowano... najwyrazniej ma kontakty i nie wyrzuca jej zbyt szybko mimo ze jest totalna porazka kuchnia tv

glista gosia

14.04.2012 15:11

szumek napisał 15.04.2009 13:11:
Wlasnie zrobilem pasztet z wg przepisu Pani Hanny, wyszedl wysmienity. Poczytalem sobie forum i zrobilo mi sie smutno ze, zamiast zglaszac poprawki lub modyfikacje do przepisow zaczyna sie krytykowanie pracy innych:) Wg mnie program prowadzony przez dwie normalne kobiety dla normalnych krajan. Przepisy nie sa trudne w realizacji i dostepne przy sredniej zasobnosci finansowej, a przeciez o to chodzi:)
Pozdrawiam Forumowiczow
ona niejest normalna, jest denerwujaca i pretensjonalna mloda molska

erika

17.04.2009 12:00

A mnie sie nawet podobało - młodsza babeczka jest taka lekko nadęta (co jest dosc zabawne, bo ona tez ma do samej siebie hyba jednak dystans), a druga taka akuratna, i tez autoironiczna lekko. Fajne :)

szumek

15.04.2009 13:11

Wlasnie zrobilem pasztet z wg przepisu Pani Hanny, wyszedl wysmienity. Poczytalem sobie forum i zrobilo mi sie smutno ze, zamiast zglaszac poprawki lub modyfikacje do przepisow zaczyna sie krytykowanie pracy innych:) Wg mnie program prowadzony przez dwie normalne kobiety dla normalnych krajan. Przepisy nie sa trudne w realizacji i dostepne przy sredniej zasobnosci finansowej, a przeciez o to chodzi:)
Pozdrawiam Forumowiczow

retep

14.04.2009 23:27

Babeczki są cudowne!
Przepisy co prawda nie rzucają na kolana, ale sam program oglądam z przyjemnością. Poza tym bardzo podoba mi się pomysł programu (a nie tylko odcinków/odcinka) 'pod kalendarz'. Proponuje 'babeczki wiosenne' itp., albo już minione 'babeczki wielkopostne' - staropoloska kuchnia postna była bardzo bogata i z powodzeniem starczyłaby na roczny program.

kkocha

12.04.2009 16:15

Obejrzałam dopiero pierwszy odcinek tej Pary, przyznaję że faktycznie Panie bardzo sztucznie zachowywały się przed kamerą ale to chyba sprawa reżysera. denerwował mnie brak możliwości zanotowania składników lub opisu czynności (wiem mogę zajrzeć na stronę ale nie każdy jest internautą:-) ale to chyba też produkcja?. Pani Hania była sztywna i miała takie "zdenerwowane oczy". A to że nie kroja jarzyn jak maszynki mnie nie przeraża, sama się z tym męczę. Cieszy mnie jedno: produkty są do kupienia w sklepach a to duży plus a to czy ten przepis komuś smakuje czy nie to rzecz gustu. Reasumując trzeba to i owo poprawić a w końcu jak się komuś aż tak bardzo nie podoba to niech przełączy na inny program.

minutka

12.04.2009 11:39

babydi napisała 11.04.2009 17:39:
Blagam.... jak mozna poakazywac stara, ledwo ruszajaca sie pokrake i zupelnie nieprofesjonalna kobiete w programie kulinarnym, ktory co gorsza obrazuje glownie ich twarze, zamiast dokladnego ukazania procesu obrobki potrawy??!
Tego sie nie da ani ogladac ani powielic..
Porazka.
Wyśmiewanie się z czyjegoś wieku jest wysoce niestosowne, nie wspominając o braku szacunku dla człowieka jako takiego. A p. Szymanderska na ten szacunek zasługuje i to nie tylko ze względu na wiek, ale również szeroką wiedzę o kulturze nie tylko w kuchni.
Można mieć uwagi do mantażu, ale komentowanie wieku jest nie fair. Babyli, ciesz się swoją młodością, ale nie zarzucaj innym, że urodzili się wcześniej.

kalisia

12.04.2009 01:17

Ja bardzo lubię ten program. Pozytywne zderzenie pokoleń. Pani Hanna robi mega pozytywne wrażenie, mimo racji wieku. A Gosia Polańczyk jest sympatyczna i wprowadza ciekawe pomysły do tradycyjnej, świątecznej kuchni. Chcę zrobić jej pasztet z czerwoną nitką, bo już czuję, że będzie pyszny... Najbardziej jednak podoba mi się naturalność w programie, one się śmieją, żartują i widać, że mają doświadczenie w kuchni, większe lub mniejsze, ale jednak. Wiedzą o czym mówią, a ja chcę więcej takich profesjonalistów w kuchnia.tv.

marghe

11.04.2009 23:23

babydi napisała 11.04.2009 17:39:
Blagam.... jak mozna poakazywac stara, ledwo ruszajaca sie pokrake
nie ma to jak życzliwy komentarz.
Zgłosiłam do usuniecia..

marghe

08.04.2009 21:39

Obejrzałam dziś fragment.. Z przyjemnością spróbowałabym zupy chrzanowej (chociaż sama bym jej nie ugotowała, zdecydowanie zbyt pracochłonna), natomiast wynalazek p. Gosi to jakieś nieporozumienie.
Sama lubię się w kuchni bawić, mieszać , eksperymentować ale to co zaproponowała ww Gosia moim skromnym zdaniem jadalne nie było. Bryndza, pomarańcze, ziemniaki, kolendra, mleko kokosowe, papryczki , pory , śmietana.. brrr

Czasami mniej naprawdę znaczy lepiej.

snoozy

08.04.2009 21:02

Powiem jedno-APOKALIPSA

kakadoo

08.04.2009 13:10

Małolata - sztywna i nabzdyczona, za to dojrzała pani zna się na kuchni, jest sympatyczna i bardzo medialna... Chciałabym zobaczyć ją w autorskim programi, lub w innym towarzystwie.

Ela LISA

26.02.2009 07:23

Pani Hanna jest kims przed kim chyle czola.To fachowiec z olbrzymia wiedza,i swietny pisarz.Cenie Pania Hanne za ksiazki kucharskie. Natomiast sam program jest do bani.Nie jestem w stanie go ogladac.

madź

25.04.2008 17:57

KALA : mnie również pasuje domowe gotowanie aczkolwiek lubie szczypte profesjonalizmu :)

KALA

11.04.2008 22:54

A ja mam wraznie, ze konwencja tego programu polegala wlasnie na tym zeby pokazac dwie normalne kobitki , kotre gotuja w domowej kuchni. Sama do taich naleze i tez nie umiem profesjonalnie kroic warzyw. Gosia chyba faktycznie nie jest profesjonalna kucharką ale jej propozycje sa proste i fane. Pani Hania moze jest faktycznie troche sztywana ale ciekawie opowiada.Seria wielkanocna podobala mi sie troche mniej niz wigilijna ale mimo to daje jej solidne 4 z plusem.
Oby wiecej takich domowych programow a nie sterylnych Szefow Kuchni.

o rety!

10.04.2008 13:47

Mam dwie główne uwagi: Pani Hanna jest fatalnie reżyserowana, postronny obserwator mógłby pomyśleć, że połknęła kij, natomiast wiadomo, że za to jak zachowują się i ustawiają prezenterzy odpowiada reżyser. Wielki - dla niego za robienie kretynki z Pani Hanny. Co się tyczy Pani Małgorzaty uprzejmię proszę o oddanie swoich pensji tytułem programu na szlachetne cele bo to co Pani uprawia to nie gotowanie lecz złodziejstwo.Wbrew pozorom nie jest tak, że każdy może stanąć przed kamerą i błaznować, że gotuje.Wpadki nie do przejścia - wsadzenie pora w całości pod kran i udawanie, że się go myje (swoją drogą, ciekawe czy próbowała Pani kiedyś tak umytego pora?).Nazywanie jagnięciny-młodą jagnięciną. Absolutna nie umiejętność krojenia warzyw. To tylko kropla w morzu wszystkich wpadek. Dyrekcji Kuchni.Tv życzę większego krytycyzmu w dopusczaniu na antenę polskich produkcji.

madź

03.04.2008 19:48

Generalnie nic nie zrobiłam,bo nic mi nie pasowało,ale lubie to oglądać ^^

EwaEE

28.03.2008 10:22

Witam serdecznie
Oglądam wiele Państwa programów w programie Kuchnia, wiele mam nagranych. Często programy są powtarzane, czy mogę liczyć na powtórkę serii Babeczki Wigilijne i Babeczki Wielkanocne, jeśli tak to kiedy.
pozdrawiam serdecznie Ewa

Chenia

25.03.2008 09:55

Robiłam ten pasztet wg przepisu Babeczek. Z braku laku zastąpiłam wątróbki indycze, kurzymi, a grzyby leśne pieczarkami. W przepisie nie podaliście ilości jajek, wbiłam dwa, masa była dosyć spójna, ale po upieczeniu pasztet bardzo się kruszył... Rodzinie smakowało bardzo, choć nie uświadamiałam ciężarnej siostry o dodaniu ginu ;-)

Treska

22.03.2008 22:51

Ojej,
chcieliśmy i mamy ???

Tak naprawdę, to nie mogłam się skupić nad tym co "babeczki" proponują. Wpadam z pracy akurat w tym momencie, gdy one się "produkują", kurcze...
Niewiele DOCIERA ...
Chyba nie powinnam się wypowiadać w takim razie ?
J.
PS. Jacku, nie jest tak źle :)

jacek1f

21.03.2008 19:59

coraz bardziej nie przekonuje mnie H.Sz.... :-(

Chenia

19.03.2008 14:51

Na święta próbuję Pasztet z wątróbek indyka :-)