Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Jadalnio-kuchnia i stół >

KrystynkA, powiem Ci, że drewno też może być luksusem i też może...

Jagoda39, 16.08.2017 | czytaj dalej

dieta bezglutenowa >

Czy nie jeść glutenu, to powinien być wniosek alergologa, albo dietetyka. Ja...

maniotek, 14.08.2017 | czytaj dalej

Marki sprzetu kuchennego >

ciekawe rzeczy można znaleźć też na www.galerialucznik.pl nie wiem czy znacie, ale...

basiaczek, 14.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1944, wpisów: 29721
najnowszy wpis: 16.08.2017 00:38

Mamy 26973 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Atelier Smaku na Sycylii

więcej >>

Olka fasolka

09.07.2012 00:36

Na początek jem mięso.Z ciekawosci zrobilam smalec weganski,bo smalec lubie,szczegolnie na razowym:)))Byl niedobry,wiec zrobilam druga i trzecia wersje,ale nadal nie da sie tego jesc.Mysle,ze to moze problem tego tluszczu roslinnego,bo w smaku jest fuuuuuj.Dodam,ze nie znalazlam akurat tego z przepisu,tylko cos o nazwie Frytex niby 100% roslinny, biały itd.Poradzcie jak go poprawic.Reszta smakuje nawet niezle, ten granulat sojowy,majeranek,smazona cebulka...

Krzakowa

25.04.2012 00:59

kuchnia sycylijska niewątpliwie jest trudna,a Ci Państwo po raz kolejny udowodnili,że nie nadają się do prowadzenia programów w Kuchni+.Mnie także się nie podobają

mancol68

09.10.2011 17:09

Należy mieć pewną wiedzę na temat programu by póżniej go skrytykować. Zatem argumentacja w stylu "nie musisz ich oglądać" jest bzdurą. Sam obejrzałem...z trudem kilka ich programów i uważam, że są porażką. Nie dlatego, że Ci Państwo nie gotują portaw z mięsa lub ryb...bo to jest akurat ok ale dlatego, że oni są cholernie sztuczni, nienaturalni, bez odrobiny dystansu i poczucia humoru. Tyle

toskaniau

26.07.2011 15:12

Nie ogladam ich pasjami, poprostu mam polska tv i ogladam tylko kuchnie tv, nie przelaczam na inne programy, nie oplaca mi sie przeskakiwanie na inny program na 5 minut, bo czesto po ich wypocinach nadchodzi ciekawy program, na ktory czekam.. A z reszta, siedzimy sobie tu w Nl i boki zrywamy z fryzurki tej Pani, to lepsze niz idiotyczne reklamy, ubaw po pachy.. Szczegolnie jak pan ten strzela zalotnie oczkami do kamery (hahha), a pani ta mwoi, ze czosnek trzeba dodac ale nie dodamy bo my nie lubimy, kminek tu nie pasuje, ale dodamy, bo y bardzo lubimy.. hahaha, to tak jak dodac sol do lodow, bo cukier nie zdrowy i ktos nie lubi..:) ale co tam... niech beda w kuchni, bo nudno sie zrobi..:)

MaxRedaktor

26.07.2011 14:49

Nie zabraniam Ci ich oglądać, ani wyrażać krytyki. Skoro jednak tak ich nie lubisz, to po co dalej oglądasz ich program, a potem narzekasz?
Też za nimi nie przepadam, więc nie zmuszam się, aby ich programy oglądać. Tu ludzie już od samego początku wieszają psy na ich programach, a powstają nowe odcinki, więc nie sądzę, aby opinia kogokolwiek z forum miała wpływ na decyzję odnośnie kontynuacji czy zaprzestania nadawania "Atelier smaku".

post edytowany 1 raz, ostatnio 26.07.2011 15:38

toskaniau

26.07.2011 12:07

ogladam programy po to, zeby z nich cos wyciagnac, przejac, zapisac cos ciekawego i ocenic.. dlaczego nie moge wyrazic krytyki? to tak jak z kiepskim filmem, lub kiepskim jedzeniem.. trzeba sie nauczyc przyjmowac krytyke.. piszemy tu o tym programie po to, zeby admin zrozumial, ze ten program zaniza wartosc calosci.. jest jeszcze kilka innych kruczkow w takim samym, slabym stylu ale to juz na innym forum..pozdrawiam tych, ktorzy kochaja dobrze zjesc, nawet jesli jestes vega..:)

MaxRedaktor

26.07.2011 09:47

Przecież nikt nie każe Ci ich oglądać :) Przełącz na inny kanał lub wyłącz TV i po kłopocie.

toskaniau

26.07.2011 00:32

to straszne... a jeszcze te przekrety w ich stylu i zachwycanie sie placuszkiem i ziemniaczanym.. fuj// teraz ogladam ich na szlaku i normalnie zoladek mnie boli jak ich widze.. totalna porazka.. powiesze ich zdjecie w kuchni to mi rodzina z glodu umrze.. sztuczne snoby..

anulka7

25.07.2011 23:27

nie kolejny raz się powtórzę to jest jedna wielka porażka,jedzenie fujj nawet nie mam ochoty spróbować a prowadzący jak lalki barbie stuszność aż bije w oczy

Paullina

25.07.2011 19:40

Aż się zarejestrowałam...właśnie obejrzałam kolejny program Joli i Mirka - Atelier smaku bez cukru. Ja nie wiem dlaczego oni nam to robią.

syspl

22.07.2011 14:45

O matko, co to jest? Ani ciekawe, ani ładnie zobrazowane. Totalny niewypał. Mam nadzieję, że nie będzie nowych sezonów z tym państwem, że powtórki sobie odpuścicie.

Kromek

10.07.2011 15:46

Program ,rak samo jak wszystkie poprzednie w ogole mi sie nie podobaja. Zawsze jak ogladam Kuchnie.tv od dwoch godzin non stop i widze chmurke w rogu ekranu "za chwile: atelier smaku..." mowie na glos :no nie. Jedynym pocieszeniem jest ,ze program jest krotki. Dania kompletnie nieapetyczne.

post edytowany 1 raz, ostatnio 15.07.2011 09:57

vlodi

10.07.2011 01:00

Program nudny niesamowicie. Dajcie sobie spokój bo zniechęcacie ludzi do kuchni.tv

RobertoMani

10.05.2011 09:41

Program koszmarny, prowadzący nudni i odpychający ale rozumiem, że lubią podróżowac i ktoś z TV dzięki wstawianiu takiej nudy im te wyjazdy sponsoruje. Kuchnia to sztuka i dla mnie wizerunek osoby która dla mnie gotuje jest równie wazny jak sama potrawa. Zobaczcie że np. McD...d nie zatrudnia otyłych ludzi, dlaczego? Żeby ich jedzenie w ten prosty sposób nie było wiazane z przybieraniem na wadze. Prowadzący i program marne. Przepisy niespecjalne. Zostawcie w spokoju kuchnię Sycylijską z którą kiepsko sobie radził Jamie (dla mnie też kucharz jedynie sprawny technicznie, ale przy tej parze arcymistrz!)

MaxRedaktor

26.04.2011 10:50

A ja myślę, że to nieładnie komentować wygląd osób prowadzących program, co innego jego zawartość merytoryczną. Radzę unikać takich wycieczek osobistych.

lichy1972

22.04.2011 20:43

Zgadzam sie z poprzednikami.
Jedyne słowo jakie mi przyszło na myśl po zobaczeciu tego programu dzisiaj to PORAŻKA
Ludzie przestańcie męczyć siebie i widzów.
Myślałem że po serii pór roku to będzie koniec, a tu masz ciągną dalej.
Ja też was proszę dajcie już sobie spokój.

kuba sbl

29.03.2011 18:57

totalne dno
przestancie gotowac
prosze

anulka7

28.03.2011 22:37

dla mnie tragiczny program,prowadzący bardziej zniechęcają do przepisów niż zachęcają skąd oni ich wzieli

szefkuchni_polka

28.03.2011 21:16

Mirek, Jola - Warzylion!:)

szefkuchni_polka

28.03.2011 21:04

Jola ale sobie nowe ufo zrobiłaś na głowie! Kosmos podoba mi się!

kamil

26.03.2011 21:09

jezu, błagam, teraz ośmieszają pyszną, aromatyczną kuchnię sycylisją swoim Atelier bez Smaku

migotka333

26.03.2011 16:08

:-DDDDD
teraz będzie cała seria ze wszystkich kuchni świata
to się nazywa parcie na szkło