Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jest co najmniej kilka opcji. Do domu spokojnie wystarczy sonda na 1.5m...

beks, 23.08.2017 | czytaj dalej

jakie meble do kuchni >

Ja zawsze uważałem meble na wymaiar za zbyt duży wydatek. Moim skromnym...

misio12312, 23.08.2017 | czytaj dalej

pozyczki online >

Ja polecam [url=https://aasadlabiznesu.pl/]pożyczka przez internet[/url] skorzystałam z niej miesiąc temu, Aby otrzymać...

kosmag91, 22.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1947, wpisów: 29737
najnowszy wpis: 23.08.2017 13:04

Mamy 26987 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Produkty poszukiwane

FORUM kuchnia+ Arriba, czyli meksykańskie produkty w Kato

qielbus

24.06.2013 10:09

Pozwolę sobie odświeżyć temat i zaprosić na camacho.pl - sklep z sosami chili (z Meksyku, USA, Kostaryki itd), marynatami, musztardami itak dalej. Mnóstwo smaków do wybnoru, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie!

Redmadlen

22.07.2009 13:11

Arczi, zachęcam do odwiedzin :) W tej chwili w promocyjnej cenie (5 zł) chipotle molido! do grilla w sam raz :)
Na stronie w nowych produktach umieściłam notkę o "słodyczach", które właśnie sprowadziliśmy.
Dziękuję chłopaki za pozdrowienia! W razie potrzeby można pisać bezpośrednio na maila [email protected] Saludos! M.

jacek1f

22.07.2009 11:45

Magdo, czyli ja tez jestem posrednio klientem, bo uzywam z rozkosza Kuchni Świata w Warszawie:-)
A widząc Wasza oferte (otrzymana od Pawła, dzieki raz jeszcze!) bardzo namawiam Was do zrobienia poszerzonego sklepu on-line. I pozdrawiam!

Arczi

22.07.2009 11:23

identyfikacja Arcziego jest prosta - wystarczy wpisać "Kratos" w google grafika, potem odjąć blizny, tatuaże, oraz wrogi wyraz twarzy :D Reszta się zgadza, bo podobnie jak Kratos jestem bogiem wojny i nie lubię się opalać (no dobra, aż tak blady nie jestem, ale blisko).

No a odkładając żarty na bok, to ze skruchą przyznaję że dawno w Arribie nie gościłem, ponieważ po przekroczeniu jej progów pieniądze same wylatują mi z portfela :D A jako że w obecnej chwili mam ciężkie wydatki na remont, to boję się tej wizyty tym bardziej... Ale długo już pewnie nie wytrzymam, bo sezon grillowy w pełni, a ja jeszcze nie zrobiłem wszystkich zaplanowanych na ten rok przepisów :D

post edytowany 1 raz, ostatnio 22.07.2009 11:27

Redmadlen

22.07.2009 09:59

Witam entuzjastów kuchni meksykańskiej!
Ciekawe, który z naszych detalicznych klientów ukrył się pod nickiem "Arczi" ;)? Dzięki za miłe słowa :)
Sprecyzuję podaną informację o szkoleniach kulinarnych. Nie jest prawdą "że można u nas wykupić kurs" ... szkolenia kulinarne w rzeczywistości odbywają się dla personalu różnych punktów gastronomicznych, zawsze w bloku 3 -5 godzinnym w kuchni restauracji, która zainteresowana jest wprowadzeniem do menu kilku potraw rodem z Meksyku.
Jeśli chodzi o bazę do deseru flan. Będę upierać się, że robienie tego deseru jest pracochłonne (pieczenie w kąpieli wodnej, schładzanie) ale przyznam rację, że robiony metodą tradycyjną ten deser nie ma sobie równych. Baza do deseru flan została sprowadzona testowo, a że znalazła swoich zwolenników wsród klientów uzupełnia bogaty asortyment naszej oferty. Tym, którzy poczuli się zdegustowani flanem polecam jalapeńo nadziewane tuńczykiem (na naszej stronie wśród przepisów domowych). Wreszcie sprawa sklepu on-line... Arriba w swoich założeniach nigdy nie miała sprzedaży detalicznej. Dojrzewamy do sklepu ... po meksykańsku ;) Póki co nasze produkty można znaleźć w sieci delikatesów Kuchnie Świata. Wiele osób zamawia telefonicznie bądź mailowo, a kto mieszka w okolicy nabywa na miejscu. Los invitamos amigos! Magda

post edytowany 2 razy, ostatnio 22.07.2009 10:40

jacek1f

21.07.2009 15:50

sie skontaktowalem, na razie jednostronnie - napisalem:-) dzieki.

Arczi

20.07.2009 15:42

Hmm, wiesz co - w sumie niezły pomysł. Sam bym chętnie czasami przeszukał ich ofertę on-line. A jeśli chodzi o Ciebie, to zdaje się że mają już filię w Warszawie - coś tam na stronce było na ten temat. Także jeśli Cię weźmie na Meksyk, to skontaktuj się z nimi, a pewnie nie będziesz żałował :D Pozdrawiam.

jacek1f

20.07.2009 11:19

alez ja CI tylko zazdroszczę uprzejmie:-), ze masz tam u siebie takie miejsce...
Nie jest wiele w sieci specjalistycznych takich sklepów, więc może ich zdopingujesz jakoś, bo to obciach totalny ruszać z taka stroną:-) A klientele by mieli z pewnością,a co...

Arczi

20.07.2009 10:08

no dobra - strona jest do kitu ale co z tego... Nigdzie indziej na miejscu nie dostanę tego co tam mają, także kompletnie mi to tito :D

snoozy

19.07.2009 19:35

Jak flan jest pracochłonny to ja jestem fanem kuchni chińskiej.Ja swoje przyprawy mam z netu od tej samej osoby od lat albo od znajomychh jak jadą do jakiegos kraju albo jak sam gdzies jade.Najlepszą papryke czerwona pieczona sproszkowaną mam ze Skopje i własnie na takich straganach przyprawy sa naj

jacek1f

19.07.2009 17:34

Jestem z Warszawy niestety, a moze stety,
bo wpis na stronie, ze flan jest bardzo pracochlonnym daniem i polecanie produktu budyniowo-proszkowego od razu najeżyl mnie niesympatycznie do nich...

Carramba, basta!

Ale sa daleko w Katowicach, wiec nie bede mial okazji uyc budyniu w proszku, a jesli od 2007 roku nie potrafili postawic strony na www, to jeszcze dlugo nie dadza rady...:-(

Mam nadzieje, e inne produkty sa tam fajniejsze... i jednak zazdroszcze, bo nawet w rajusmakosza jest pełen popular jedynie i masowka marketowa:-(

Arczi

19.07.2009 11:02

Witam,

jeśli ktoś (tak jak ja) jest wielkim entuzjastą kuchni meksykańskiej (ale nie przyrządzanej z gotowców a'la Casa Fiesta, tylko robionej samemu od podstaw), to zdecydowanie polecam wycieczkę do firmy Arriba, która rozprowadza autentyczne produkty made in Mexico.

Jest to w zasadzie hurtownia, ale byłem tam wiele razy kupować detalicznie i nigdy nie było żadnych problemów. A mają naprawdę zatrzęsienie wszelkich goodies'ów: najrozmaitsze chiles, sosy, przyprawy, kaktusy czy też grzyby kukurydziane, oczywiście tortille we wszelkich możliwych odmianach, oraz mnóstwo "gotowców" dla restauracji (oczywiście niezłych firm wiadomo skąd). Ludzie którzy tam pracują są bardzo mili, uczą też gotowania (można sobie wykupić kurs), mają też na sprzedaż książki i wyposażenie restauracji (podstawki na tacos, pojmniki na tortille, sosjerki itd.). Szkoda tylko że ich strona wiecznie ma jakieś niedoróbki (np. nie działa sklep on-line itd.)

Także podsumowując, jeśli chcecie spróbować fajnych, nowych rzeczy,to szczerze polecam! Ja pojawiam się tam co jakiś czas i zawsze wydaje więcej kasy niż bym chciał, bo jestem najprawdziwszym meksykańskim zboczeńcem :D Ay, carramba!