Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

co sieje na dzialce >

A co z przycinaniem drzewek owocowych? Niektórzy mówią, że najlepiej na jesień...

B.Sadowska80, 18.10.2017 | czytaj dalej

Produkty bez laktozy >

Sprawdźcie koniecznie na tej stronie, bo tam mają bardzo dużo produktów i...

B.Sadowska80, 18.10.2017 | czytaj dalej

Szykuj się o depilacji laserowej pod okiem speca >

Przy atopowym zapaleniu skóry można?http://notariusz-guckler.pl/

justdobosz21, 17.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29949
najnowszy wpis: 18.10.2017 13:08

Mamy 27173 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Produkty poszukiwane

FORUM kuchnia+ Argentyńska wołowina

osid

12.03.2012 07:40

garimicho
nie przeczytałeś do końca mojego posta !! a przynajmniej nie na tyle dokładnie
aby wiedzieć że byłem w macro i wiem że mają tam argentynkę mrożoną :)
pozdrawiam

garimicha

10.03.2012 16:30

osid napisał 23.02.2012 12:03:
Witam
Odświeżam temat
Czy ktoś z was wie gdzie można kupić wołowinkę na steki w północnej części Warszawy, ew. Marki, Legionowo ?
Nie znam Warszawy, ale myślę, że moja podpowiedź może się przydać: poszukaj w "Makro" (Aleje, Ząbki, Bielany). Swego czasu bywały całe polędwice i to świeże, a nie mrożone.

osid

23.02.2012 12:03

Witam
Odświeżam temat
Czy ktoś z was wie gdzie można kupić wołowinkę na steki w północnej części Warszawy, ew. Marki, Legionowo ?
Szukam od dłuższego czasu jakiegoś sklepu i nic nie mogę znaleźć  wszystkie interesujące na dalekim południu
Jakieś 30 minut temu byłem w Bomi w Klifie i miła pani powiedziała że owszem kiedyś mieli z Argentyny ale już nie mają i mieć nie będą 
Za to ryb i owoców morza mają sporo świeżych: żabnica, odnóża kraba królewskiego, krewetki świeże nie gotowane, mule, małże
No jest w czym powybierać ale mięcha nie ma, jedynie mają polędwicę ale naszą Polską a ta jest prawie wszędzie
Wiem że można przez internet zamówić ale trzeba większe ilości, a u mnie w domku woła lubię tylko ja i nie potrzebuję 2 czy 3 kilo rostbefu
Widziałem że steki na sztuki mrożone są w macro, kiedyś mieli w sellgros-ie ale chyba im nie szły i argentyna jest ale mrożona w całości
Więc znowu 2 czy więcej kilo a poza tym jak już odmrożę to nie zamrożę ponownie

stryj

07.02.2010 14:56

No tak włoskie rzeczy są rzeczywiście w dobrej cenie, ale mam wrażenie że ten wątek dotyczy wołowiny...

snoozy

03.02.2010 23:26

Proszę bardzo.Nie wypowiadam sie na temat wołowiny argentyńskiej bo tej nie jadam ale jezeli chodzi o produkty włoskie, francuskie czy hiszpańskie polecam sklep w Wawie przy metrze Stokłosy.Sklep Picollo Italia.Przykład.Orginalna szynka z Parmy-w vip czy almie itp po 1450-150 zł za kilogram, w Picollo po 75,Fontina po 45 zł, mortadela mediolańska po 45 zł, pancetta-55 zł, mozarella-4 zł, parmezan-50, szeroki wybór innych produktów mniej więcej o połowe taniej niz w innych sklapach.Dlaczego?Bo właścicielem jest Włoch, który bezposrednio dostarcza do sklepu, bez pośredników i dlatego cena jest bardzo niska.Towar jest zawsze świeży, miła obsługa bo ma się kontakt ze sprzedawca a nie w molochu czy przez neta.Wiem,ze nie wszyscy maja taki dostęp i zostaje internetowy sklep VIP ale naprawde ceny w nim są powalające.Ocet balsamiczny 20 letni mozna spokojnie kupic o wiele taniej w Vom Fass.Tak jak pisałem wczesniej.Nazwa sklepu mówi sama za siebie.Nie sztuka jest pochwalic się,ze kupiło się coś świetnego za full kasy tylko,ze udało się to kupic o wiele taniej

stryj

03.02.2010 23:13

snoozy za jakość się płaci, ja nie szukam zamienników, bo lubię dobrze zjeść.
Ale skoro mówisz ze znasz kilka innych sklepów podziel się proszę adresami, chętnie skorzystam.

jaskotel

25.01.2010 14:03

Co to jest wołowina limousine?

jaskotel

25.01.2010 14:03

snoozy
26.11.2009 21:01
.Patrząc na ceny większości artykułów to sa komletnie nieadekwatne do towaru.Znam w Wawie wiele sklepów oferujace takie same artykuły a ich cena jest sporo nizsza i nie mówie tu o jakiś podróbach.No ale nazwa sklepu mówi sama za siebie-VIP.Żenada
Kochany Snoozy: skoro znasz takie sklepy to podaj adresy. z gory dziekuje. jaskotel

vesca

07.12.2009 20:07

Wołowinę Limousine i wszystkie inne rodzaje mięś oraz pyszne regionalne wędliny można kupić w Warszawie przez internet. W sklepie befsztyk.pl . Dowożą do domu ze stacjonarnego sklepu Befsztyk przy Puławskiej. Na pewno wiele osób zna. Kupuję tam od lat i polecam. Maja produktu Slow Food. Moje dzieci uwielbiają wędliny od nich. Ciesze sie ze zdecydowali sie uruchomic sprzedaz internetową.

snoozy

26.11.2009 21:01

Patrząc na ceny większości artykułów to sa komletnie nieadekwatne do towaru.Znam w Wawie wiele sklepów oferujace takie same artykuły a ich cena jest sporo nizsza i nie mówie tu o jakiś podróbach.No ale nazwa sklepu mówi sama za siebie-VIP.Żenada

stryj

25.11.2009 21:52

polecam sklep www.vipdeliakatesy.pl maja tam swieże : jagnięcinę nowozelanddzka, wołowine argentynska brazylijska irlanddzka , wagyu, US beef, pyszna cielecine, mieso z prosiaka, drób francuski, ryby i owoce morza, duzy wybor serów francuskich , trufle i inne specjalnosci. Przywioza do domu.
Super jakosc , dobre ceny

escoffier-ka

26.09.2009 17:56

A probowales sklep Befsztyk na Pulawskiej w Warszawie?
Ich wolowina Limognes (filet) prawie depcze po pietach wolowinie wagyu ( a i zaloze sie ze niedlugo i ja beda mieli)
Smacznego

kropiak

18.09.2009 19:57

:)
Mogłam się tego spodziewać.
Dziękuję :)

jacek1f

18.09.2009 18:25

jak zwykle - w warszawie odesle Cie do Bomi w Klifie, jest caly czas kilka wolowin od Argentyny przez Kiwiland po specjalne polskie...

kropiak

18.09.2009 12:52

A czy ktoś wie, gdzie w Warszawie można kupić naprawdę dobrą wołowinę, niekoniecznie argentyńską, ale z krów mięsnych, a nie mieszanych, czy mlecznych? To co kupuję w okolicznych sklepach nadaje się co najwyżej na długo gotowany gulasz, a mi się marzy domowy stek, z którego nie wyjdzie obrzydliwa podeszwa...

Pawcio

18.09.2009 11:21

tomek wszystko co chcesz jest w Makro

jacek1f

13.08.2009 16:10

polecam LaMaree lub Le Diplomat.
Zamaiwasz co chcesz i po dwoch dnaich odbierasz.

tomekpio

12.08.2009 20:56

Gdzie kupić argentynską wołowinę, jagnięcinę nowozelandzką, steki ze strusia w Warzawie?