Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26976 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Kącik zdrowia

FORUM kuchnia+ Aplikacje o zdrowym odżywianiu

WeronikaMa

07.08.2016 17:10

Niestety nikt chyba jeszcze nie pomyślał o aplikacjo żywieniowej w języku polskim, po angielsku jest to o tyle trudne, ze trzeba najpierw oswoić się z terminologią i nazwami, a nie mam na to czasu :(

najjsterju

09.03.2015 16:46

Nie są przecież wszystkie po angielsku..Zdecydowanie musiałeś to wszystko źle szukać. Moim zdaniem po prostu musisz się lepiej rozejrzeć : ) czasem takie aplikację właśnie możesz znaleźć gdzieś z tyłu gazety z tego to powodu, że po prostu tam są czasem aplikacje

klemeniak

02.03.2015 09:25

Bo wiecie życie ma się tylko jedno i po prostu trzeba je szanować i tak nikt z niego nie wyjdzie cało. Zdecydowanie u mnie to po prostu no nie wiem uczyłem się całe życie niemieckiego i faktycznie jak szukam na necie to takich fajnych i ciekawych aplikacji jest kilka ale niestety to wszystko po angielsku ee

termon

27.02.2015 11:03

Dużo jest fajnych ale większość po angielsku. Mi to osobiście nie przeszkadza, choć niektórzy mogą mieć z tym problem.

zenny

25.02.2015 11:52

Nie słyszałam o takich aplikacjach ale chyba będę musiała z nich sobie skorzystać bo naprawdę z tego co piszecie to są bardzo fajne i mogą mi się właśnie przydać od kiedy przeszłam na dietę potrzebuję jedynie jeść takie niskokaloryczne posiłki i zero fast foodow

smakosz091

19.01.2015 12:35

Ja tylko niestety znam BEFIT. Kiedyś właśnie jeszcze znałem takie coś jak po prostu dietetyk to była dobra aplikacja moim zdaniem ale bardzo już stara i chyba faktycznie nie ma możliwości wgrania jej na swojego tableta. Może poszukaj na innych stronach z aplikacjami na zagranicznych

nowy.sacz

27.08.2014 10:44

Jeżeli wyszukujesz sklepu ze zdrową żywnością, przechodzisz na dietę lub lekarz polecił ci zdrowe pożywienie to zalecam sklep ze żywnością ekologiczną. Wyszperacie tam właściwie ekologiczne towary. Pozyskuję artykuły wyłącznie w tym sklepie, gdyż reflektuję zdrowo odżywiać się. Gorąco zalecam wszystkim, którzy reflektują kupować suplementy diety i nie zawierającą konserwantów żywność eko

kamilsakalus

11.08.2014 14:20

To nie aplikacje będą się za nas zdrowo odżywiać, tylko my sami. To człowiek idzie do sklepu i kupuje pieczywo za zakwasie, albo dmuchaną bułkę z Lidla z mrożonego ciasta. I tego wyboru nie dokona za nikogo żadna aplikacja.

obiady domowe toruń

jagggoda

10.08.2014 16:50

jest jeszcze fajna ale nie pamiętam nazwy - taki słowiczkek od konserwantów i różnych E - jest podane jak nam może zaszkodzić

patelka

15.07.2014 16:50

Miałam na Androidzie aplikację 'Wiesz co jesz' czy 'Wiem co jem' - jakoś tak. Jest darmowa, niestety minus to reklamy.

sobieslaw

16.06.2014 16:34

Sa takie aplikacje na andoida, ale nie znam dokładnej nazwy, trzeba by poszukac na skepie Androida. Pomagają one w utrzymaniu prawidłowej sylwetki na zasadzie mierzenia wskaznika BMI. Wiem że są też takie, które mają tabele z kaloriami, więc myślę że warto poszukać na bezposredniej stronie androida. Napewno mają też tam coś dla dzieci.

jagodzinka

28.12.2013 23:28

cronometer?

Marek87

27.12.2013 17:37

Znacie może jakieś ciekawe aplikacje na telefon/tablet na temat zdrowego odżywiania? Ja wyszukałem ostatnio mojemu synkowi aplikację o nazwie BEFIT, która ma zachęcić go do częstszego jedzenia warzyw. Jest bardzo ciekawa wizualnie i najważniejsze, że synkowi się spodobała. Znacie może jakieś inne?