Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26979 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ Agnieszka Kręglicka

kuchosz

28.06.2007 23:29

Droga aggiee.
Są gusty i gusciki, o których się nie dyskutuje. Masz prawo do takiej, czy innej opinii. Musisz być chyba bardzo zapatrzona w siebie, ( z seksem to pewnie WIBRATOR ?) Jak można napisać, że kobieta jest brzydka, gruba i robiąca coś obleśnie. Facet, który świetnie gotuje, a o to chodzi w tych programach, w Twoich oczach jest paskudny. Bo nosi koszule, które Tobie się nie podobają. Pewnie pomyliłaś programy. Nie trzeba być pięknym aby świetnie gotować. Myślę sobie, że jesteś "piękną i szczupłą kobietą ????????", ale w głowie pusta i nijaka. Gotować też pewnie nie potrafisz. ;(

Marlej

26.06.2007 02:42

IST OK !!!!!!

marieta5

25.06.2007 16:00

No właśnie, Aga wymiata!!!

Chenia

25.06.2007 14:21

Agnieszka jest super !!!!!

marieta5

24.06.2007 18:32

Co racja, to racja... I nie wiem czemu sądzisz, że jest gruba... Dla mnie to piękna kobieta, która umie pysznie gotować. Nic więcej o niej nie mogę powiedzieć, bo jej nie znam.

mereszka

24.06.2007 16:25

Aggiee - to co napisałaś faktycznie wiele wyjaśnia i wnosi do tematu :-///

marieta5

24.06.2007 14:04

;D

aggiee

24.06.2007 11:55

Aaa, zycie seksualne mam udane, jakby kto pytał:D

aggiee

24.06.2007 11:55

A ja nie lubię. Pretensjonalna, brzydka, gruba, obleśnie oblizuje paluchy i ma paskudnego brata w różowych koszulkach.

mereszka

22.06.2007 20:40

Lubię, lubię... czytać i oglądać też :-) choć długo dochodziłam do tej sympatii :-)

marieta5

20.06.2007 19:15

Lubię ją i ten program. Nie wydaje mi się sztuczna jak niektóre osobistości w kuchni.tv

Magdalena83

20.06.2007 16:32

Ja bardzo lubię czytać felietony Pani Agnieszki w "Wysokich obcasach". A programu jej i jej brata nie oglądam - widziałam go tylko raz i jakieś urywki i na podstawie tych niewielkich doświadczeń mogę stwierdzić, że sympatycznie wypadają na wizji.

Oglądałam niedawno powtórkę programu wielkanocnego - piekli baby drożdżowe, kulebiaka itd. Co mnie najbardziej urzekło to to, że nie wszystko było perfekcyjne. Ciasto trochę nie wyszło - trudno. A przecież to nie program na żywo, mogli upiec "idealne". Ale na szczęście tego nie zrobili i chwała im za to, bo na co dzień w kuchni nie wszystko jest idealne!

kuchosz

19.06.2007 16:37

Kochani, moim zdaniem Pani Agnieszka jest świetna. A Pan Marcin super. Po ich prezentacjach, aż ślinka cieknie i przychodzi chęć na gotowanie. Oboje są o niebo lepsi niż ci wszyscy " SZOŁMENI " którym lepiej wychodzi gadanie niż gotowanie. To co pokazują Kręgliccy można spokojnie samemu upitrasić, a nie tylko słyszeć " Bajery " o czymś , czego w naszych sklepach się nie kupi. Program jest na luzie i właśnie taki powinien być.

post edytowany 1 raz, ostatnio 26.06.2007 15:40

Regina

17.06.2007 20:46

Soniu, nie tylko jedna pozytywna opinia, bo i ja się przyłączam do chwalących. Moim zdaniem rodzeństwo Kręglickich doskonale wypada. Oboje są bardzo sympatyczni i urokliwi. Tego natomiast nie mogę powiedzieć o Angielkach prezentujących swoje przepisy.
Pani Agnieszka z bratem serwują smaczności, które średnio zdolny może przyrządzić( oczywiście po obejrzeniu).
Tak więc Kręgliccy górą!

morderska

12.04.2007 17:55

Nie rozumiem idei najeżdżania na osobę - nie lubicie, nie oglądacie. Ja Parę lubię. Nie lubię Bończyk w TVP więc nie oglądam. Ludzie, dorośnijcie wreszcie.

sonia

13.11.2006 23:02

Miło,że wreszcie jakaś pozytywna opinia o programie"Para w kuchni".Ja lubię ten program,klimat ich kuchni a najbardziej podoba mi się to jak uczą nas przygotowywać nowe dania,które zawsze się udają.Wprowadzam je do mojej kuchni bez problemu,miałam natomiast kilka wpadek z wypiekami z innych programów.Głos p.Agnieszki ot jak głos mnie ani razi,ani przeszkadza.Pozdrawiam

jacek1f

13.11.2006 14:02

Milej sie ogląda, rzeczywiscie:-)
Mysle, ze to sia dysonansu, kiedy z fachowo, zawodowo, dopieszczonych programów nagle wpada sie pierwszy raz na Parę... Wtedy na prwade razi dźwiek, głos pani Agnieszki, jezyk..:-( (tamci inni tez improwizuja oprócz Delii:-)), ale lektor ich przykrywa...) i lekkie bałaganienie na planie...
Ale po kilku razach jest lepiej i lepiej... Taki program na stacji normalnej nie raziłby wcale, a nawet zyskiwałby pewnie sympatyków w zestawieniu z innymi polskimi produkcjami - Oni sa zawodowacami i miłosnikami wspaniałymi przeciez!

Tło dla Pary jest truuudne.

Kciuki cały czas 3 mam.

nikanna

12.11.2006 23:54

Rewelacja !!!
Nie myślałam ,że to tu napiszę.Dziś oglądałam o schabie itd.wielka poprawa.Tępo, kolejność,wstawki ... wszystko jest świetnie , tylko muzyczka za leniwa.

maja

12.11.2006 17:10

Kolo Luzaku witam w klubie milosnikow rogramu panstwa Kreglickich , choc jedna pokrewna dusza

nikanna

10.11.2006 20:18

Mi się najbardziej podobało jak pani Agnieszka szczerze powiedziała ,że chce coś na bekonie.Może więcej luzu i potrawy które są pani ulubione nawet jak to będzie kaszanka.Może migawki z prawdziwej restauracji.Zdaję sobie sprawę,że musicie mieć swoje sekrety .
Głos jaki jest taki jest. Jamie troszkę fafluni (teraz to mnie zlinczują)a p.Makłowicz jest przystojny inaczej.
Życie s.... mam udane a dla jego owoców i męża radośnie pitraszę.Pozdrawiam.

JoShiMa

06.11.2006 09:50

Acha. To jak komuś sie nie podoba jakiś program w TV i ma odwagę o tym napisać to oznacza, ze ma nieudane życie ? A ja naiwna myślałam, ze po prostu ma określony gust...

kolo luzak

30.10.2006 17:51

Czytam te posty i oczom nie wierzę, ileż jadu i zawiści... Widać jak ktoś ma nieudane życie osobiste to dowartościowuje się wbijaniem szpil innym. Widziałem program i jest naprwdę OK w porównaniu z innymi polskimi produkcjami...

Aggie66

25.10.2006 22:03

Bosz, już jest z pięc wątków na temat pani Kręglickiej, która NIE NADAJE się na wizję i prowadzi z bratem kompletnie nieudany program, ileż można klepac o tym samym. A "Amfitriona" vel panią Agnieszkę prosimy - niech Pani dalej pisze felietony i prowadzi restauracje, bo to Pani lepiej wychodzi...

Ulla

25.10.2006 09:08

A ja jej nie znam osobiście .. ale podoba mi się ! więc popieram amifitrion .. a poza tym to Kręglickich pierwszy program więc dajmy im chwilkę na rozkręcenie :)
u.

JoShiMa

24.10.2006 23:26

Nie znam jej osobiście i moze dlatego jestem bardziej obiektywna. Sęk w tym, ze mam zdanie zupełnie przeciwne do Twojego.

amfitrion

24.10.2006 21:37

Znam Panią Kręglicką od kilku lat. Spotykamy się przy różnych okazjach towarzyskich. Muszę stwierdzić że zaskakująco dobrze wypada w roli prowadzącej autorski program kulinarny. Ma charakter i tak zwany "pazur", który odróżnia ją od wielu ugrzecznionych prowadzących z innych stacji. Tym którym nie podoba się jej sposób mówienia suegruję ciągłe oglądanie pronozy pogody.