Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

pozyczki online >

Ja polecam [url=https://aasadlabiznesu.pl/]pożyczka przez internet[/url] skorzystałam z niej miesiąc temu, Aby otrzymać...

kosmag91, 22.08.2017 | czytaj dalej

Diety >

Zastanawiam się nad skorzystaniem z Dietmap ... Stosował ktoś tą dietę? Polecilibyście?

aneczka95, 22.08.2017 | czytaj dalej

Olej kokosowy dobry na wszystko >

Dlatego warto poczytać czym różni się nierafinowany od rafinowanego, jakie mają właściwości...

Olivia, 22.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1947, wpisów: 29735
najnowszy wpis: 22.08.2017 21:07

Mamy 26985 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ A może kuchnia chińska w Krakowie? Co wy na to?

Danieloss

24.01.2017 17:12

Jak Kraków to polecam iść na tzw "Pieczonego Kartofla" już nie pamiętam na jakiej ulicy to było ale jest to Centrum

majeczka31

04.07.2016 09:06

Smakuje mi jedzenie jakie serwują w Ganesh. Ogólnie to nie przepadam za orientalnym jedzeniem, ale to co oni podają z kuchni indyjskiej to rzeczywiście jest dobre. Fajnie, że nie liczą sobie ekstra za dodatki, tylko wszystko jest już uwzględnione w cenie potrawy. Miła obsługa, przyjemny chłodek zabytkowej piwnicy.

PizzeriaZuzola.pl

24.05.2016 15:54

Akurat nie jestem zwolennikiem kuchni chińskiej,jeśli już to zdecydowanie bardziej wole włoską,w szczególności pizzę,a jeżeli chcecie spróbować jak smakuje to zapraszamy do nas www.PizzeriaZuzola.pl

itallase

02.05.2016 10:13

Mnie baardzo smakowało w Chińskim Pałacu na Mackiewicza 14. Mają naprawdę pyszną kaczkę i kurczaka. Czasami czeka się trochę długo, bo jakieś wycieczki się zbierają no i ceny dość wysokie, ale za to jakość jedzenia jest świetna :)Planuję znów odwiedzićKraków. Księgowa, która tam pracuje zawsze mnie oprowadza po nowych miejscach, może i tym razem trafię na jakieś ciekawe miejsce, to je opiszę :)

post edytowany 4 razy, ostatnio 02.05.2016 10:14

rEwelka

14.03.2016 18:43

Bardzo lubię chińską kuchnie, niestety w Krakowie jeszcze nie trafiłam na jakąś dobrą.

claire

10.03.2016 07:44

Jakoś z klimatami Krakowa nie kojarz mi się chińszczyzna i zdecydowanie wolę zjeść np. pstrąga z Doliny Będkowskiej serwowanego w restauracji Biała Róża http://www.restauracjabialaroza.pl/ - jedzenie bardziej tradycyjne, nawiązujące do historycznych smaków Małopolski na pewno jest ciekawszym wyborem :)

seba40

25.02.2016 19:53

Faktycznie nie ma to jak kuchnia włoska. Tym bardziej, że restauracja Kraków Tradycyja serwuje dania tejże kuchni, przygotowywane w oryginalnym stylu. Kuchnia chińska raczej nie jest dla niej konkurencją.

PizzeriaZuzola.pl

16.02.2016 13:35

Kuchnię chińską trzeba po prostu lubić,ja akurat za nią nie przepadam,nie przemawiają do mnie tamtejsze połączenia smakowe,zdecydowanie bardziej wole kuchnie włoską :)

www.PizzeriaZuzola.pl

alexred

14.02.2016 16:38

Gdzieś z tydzień temu zdecydowałem się spróbować coś niezwykłego i zamówiłem kilka dań z kuchni chińskiej przez serwis pyszne.pl . Zamówiłem kurczaka chrupiącego, kurczaka w sosie słodko-kwaśnym i 2 sajgonki. Każde danie jest jako zestaw z ryżem i surówką. Restauracja od której zamówiłem ma nazwę Fire WOK( czyli ognista patelnia która jest wykorzystywana przeważnie w kuchni chińskiej). Jedzenie naprawdę było super i teraz mam wrażenie że zakochałem się w chińszczyznę. Co Wy myślicie o kuchni chińskiej? Może ktoś też dobre doświadczenie z chińszczyzną?