Kuchnia+ poleca

wideo z programu

programy kuchni+ >>

program tv >>

Z.U.P.A.

seria poradnikowa, Polska, 2013, 13 min

pozycja w rankingu: 70

suma głosów: 2.741

średnia głosów: 4,62

odsłon: 13887

Z.U.P.A., czyli Zdrowa, Ulubiona, Pyszna, Apetyczna - to program studyjny, w którym prezentowane będą różnego rodzaju zupy, zarówno polskie, jak i te ze świata. Prowadząca Kinga Paruzel, finalistka I polskiej edycji kulinarnego show MasterChef udowodni, że można je przyrządzić na wiele sposobów, często z zaskakujących produktów.

W polskiej tradycji zupy są zwykle pierwszym daniem. Jednak przez wielu potrawa ta jest pomijana. Program pokaże, że zupa może być równie treściwa jak drugie danie, a jej wykonanie jest niezwykle proste. W każdym odcinku zostaną zaprezentowane trzy potrawy z jednego tematu: zupy mięsne, serowe, owocowe, dietetyczne i chłodniki.

Program będzie realizowany za pomocą 5 kamer. Pojawią się także zdjęcia lotnicze, a czołówka zrealizowana będzie kamerą Phantom HD.

Kinga Paruzel, finalistka I polskiej edycji znanego na całym świecie kulinarnego show MasterChef. Autorka popularnego bloga kulinarnego www.kingaparuzel.pl (Ale Babka i robi to co lubi). Pasjonatka fotografii kulinarnej, twórczyni cieszących się ogromnym sukcesem e-booków. Ceniona przez zawodowców i tych, którzy na co dzień korzystają z jej przepisów. Chcąc rozwijać się w dziedzinie kulinariów rozpoczęła studia w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku: Food Design (projektowanie kulinariów).

PARTNERZY PROGRAMU:


ostatnie komentarze >>

klos

postów: 3

02.10.2014 10:08

no muszę powiedzieć, że staram się być zawsze pozytywnie nastawiony do programów na waszej stacji i przyznam szczerze, że ten... wyjątkowo mnie bawi :D prowadząca wydaje się być sympatyczna, ale jej przepisy są bardzo przeciętne. ona jakoś specjalnie umiejętnościami kulinarnymi również nie grzeszy. Śmiać mi się chce, kiedy kroi warzywa. Nie dość, że latają po całej kuchni, to jeszcze są krojone z prędkością światła. A najbardziej boję się o palce prowadzącej ;)

Lilly

postów: 1

21.09.2014 23:25

Zgadzam się z przedmówcami, program ZUPA to kompletna porażka ! Prowadząca sprawia wrażenie wypacykowanej dziuni z parciem na szkło, mającej przy tym problem z mówieniem.
Pewnie niebawem kuchnia+ uraczy nas ZUPĄ 2 :)

norbert_tnt

postów: 2

14.09.2014 13:13

Kinga Paruzel i jej program Z.U.P.A. to POmyłka. Po raz pierwszy ujrzałem prowadzącą w nielubianym przeze mnie "Masterchef'ie" i dalej mam identyczne odczucia co do pani "otwieram makaron, otwieram lodówkę". Raczy moje oczy i uszy tą wspaniałą szklaną "deską" do krojenia - istna orgia. Z antenty zeszły na prawdę dobre programy, które zastąpiono takim chłamem lub nudnymi (poza "Kuchnia jak życie") dokumentami, czy telezakupami. Wcześniej oglądało się ten kanał z przyjemnością, natomiast od ponad roku wybiórczo lub w ogóle. Na szczęście jest alternatywa w postaci BBC.

PyterN

postów: 1

27.07.2014 22:56

Jeszcze trochę pracy (jeśli takowa nastąpi) przy tym programie będzie potrzebne.

etrusc

postów: 2

21.07.2014 14:13

My całą rodziną mamy niezły ubaw na tym programie :)
Mankamentów jest sporo. Począwszy od mówienia, poprzez deski szklane, problemy z krojeniem jakimiś ogryzkami z porcenalny. Generalnie dziewczyna bardziej skupia się nad wyglądaniem niż finezją w kuchni. No i ostatecznie dziewuch gotuje wyłącznie dla szczerbatych. Rozumiem coś zblendować, ale do cholery nie wszystko.