wideo z programu

programy kuchni+ >>

program tv >>

Z.U.P.A.

seria poradnikowa, Polska, 2013, 13 min

pozycja w rankingu: 72

suma głosów: 2.648

średnia głosów: 4,63

08:00
- odc. 5, poniedziałek, 1 września
08:00
- odc. 6, wtorek, 2 września
08:00
- odc. 7, środa, 3 września
odsłon: 8495

Z.U.P.A., czyli Zdrowa, Ulubiona, Pyszna, Apetyczna - to program studyjny, w którym prezentowane będą różnego rodzaju zupy, zarówno polskie, jak i te ze świata. Prowadząca Kinga Paruzel, finalistka I polskiej edycji kulinarnego show MasterChef udowodni, że można je przyrządzić na wiele sposobów, często z zaskakujących produktów.

W polskiej tradycji zupy są zwykle pierwszym daniem. Jednak przez wielu potrawa ta jest pomijana. Program pokaże, że zupa może być równie treściwa jak drugie danie, a jej wykonanie jest niezwykle proste. W każdym odcinku zostaną zaprezentowane trzy potrawy z jednego tematu: zupy mięsne, serowe, owocowe, dietetyczne i chłodniki.

Program będzie realizowany za pomocą 5 kamer. Pojawią się także zdjęcia lotnicze, a czołówka zrealizowana będzie kamerą Phantom HD.

Kinga Paruzel, finalistka I polskiej edycji znanego na całym świecie kulinarnego show MasterChef. Autorka popularnego bloga kulinarnego www.kingaparuzel.pl (Ale Babka i robi to co lubi). Pasjonatka fotografii kulinarnej, twórczyni cieszących się ogromnym sukcesem e-booków. Ceniona przez zawodowców i tych, którzy na co dzień korzystają z jej przepisów. Chcąc rozwijać się w dziedzinie kulinariów rozpoczęła studia w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku: Food Design (projektowanie kulinariów).

PARTNERZY PROGRAMU:


ostatnie komentarze >>

PyterN

postów: 1

27.07.2014 22:56

Jeszcze trochę pracy (jeśli takowa nastąpi) przy tym programie będzie potrzebne.

etrusc

postów: 2

21.07.2014 14:13

My całą rodziną mamy niezły ubaw na tym programie :)
Mankamentów jest sporo. Począwszy od mówienia, poprzez deski szklane, problemy z krojeniem jakimiś ogryzkami z porcenalny. Generalnie dziewczyna bardziej skupia się nad wyglądaniem niż finezją w kuchni. No i ostatecznie dziewuch gotuje wyłącznie dla szczerbatych. Rozumiem coś zblendować, ale do cholery nie wszystko.

rzviro

postów: 24

05.06.2014 01:24

Ogólnie: możemy sobie pisać, co chcemy, a włodarze c+ i tak zrobią, co chcą....... Od kilku(-nastu?) dni lecą powtórki tej beznadziei....... A inne ( fajne programy ) albo zniknęły albo lecą o WYBITNIE DURNYCH GODZINACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli w środku nocy ( wyłącznie !!!!!!!!!!!!!! )

xenia

postów: 2

03.06.2014 15:29

jednak tak sobie myśląc to chyba najbardziej zachwycają mnie wciąż te same fryzury, przepaska na głowie i ubrania. wszystko tak samo monotonne jak cała ta zupa - pyszna - mniam

xenia

postów: 2

03.06.2014 15:22

do Keval:
szczękościsk to niejedyny problem Kingi, prócz przepisów ściągniętych żywcem z innych blogów, książek i broszurek kulinarnych - typu jak zrobić pączka za 3 zł z kiosku, to dziewczyna ma nielada problem z nogami - kaczy chód, garb, mierne uzębienia (dlatego te druty) i wygładzanie sie jak nie botoxem to wszystkie zdjecia przechodzą przez oprogramowania i ulepszania - skoro jej rodzina zajmuje sie tylko poprawą grafiki. a było juz tak pięknie