wideo z programu

programy kuchni+ >>

program tv >>

Z.U.P.A.

seria poradnikowa, Polska, 2013, 13 min

pozycja w rankingu: 71

suma głosów: 2.716

średnia głosów: 4,62

19:20
- odc. 6, czwartek, 2 października
19:20
- odc. 7, piątek, 3 października
19:20
- odc. 8, poniedziałek, 6 października
odsłon: 10984

Z.U.P.A., czyli Zdrowa, Ulubiona, Pyszna, Apetyczna - to program studyjny, w którym prezentowane będą różnego rodzaju zupy, zarówno polskie, jak i te ze świata. Prowadząca Kinga Paruzel, finalistka I polskiej edycji kulinarnego show MasterChef udowodni, że można je przyrządzić na wiele sposobów, często z zaskakujących produktów.

W polskiej tradycji zupy są zwykle pierwszym daniem. Jednak przez wielu potrawa ta jest pomijana. Program pokaże, że zupa może być równie treściwa jak drugie danie, a jej wykonanie jest niezwykle proste. W każdym odcinku zostaną zaprezentowane trzy potrawy z jednego tematu: zupy mięsne, serowe, owocowe, dietetyczne i chłodniki.

Program będzie realizowany za pomocą 5 kamer. Pojawią się także zdjęcia lotnicze, a czołówka zrealizowana będzie kamerą Phantom HD.

Kinga Paruzel, finalistka I polskiej edycji znanego na całym świecie kulinarnego show MasterChef. Autorka popularnego bloga kulinarnego www.kingaparuzel.pl (Ale Babka i robi to co lubi). Pasjonatka fotografii kulinarnej, twórczyni cieszących się ogromnym sukcesem e-booków. Ceniona przez zawodowców i tych, którzy na co dzień korzystają z jej przepisów. Chcąc rozwijać się w dziedzinie kulinariów rozpoczęła studia w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku: Food Design (projektowanie kulinariów).

PARTNERZY PROGRAMU:


ostatnie komentarze >>

Lilly

postów: 1

21.09.2014 23:25

Zgadzam się z przedmówcami, program ZUPA to kompletna porażka ! Prowadząca sprawia wrażenie wypacykowanej dziuni z parciem na szkło, mającej przy tym problem z mówieniem.
Pewnie niebawem kuchnia+ uraczy nas ZUPĄ 2 :)

norbert_tnt

postów: 2

14.09.2014 13:13

Kinga Paruzel i jej program Z.U.P.A. to POmyłka. Po raz pierwszy ujrzałem prowadzącą w nielubianym przeze mnie "Masterchef'ie" i dalej mam identyczne odczucia co do pani "otwieram makaron, otwieram lodówkę". Raczy moje oczy i uszy tą wspaniałą szklaną "deską" do krojenia - istna orgia. Z antenty zeszły na prawdę dobre programy, które zastąpiono takim chłamem lub nudnymi (poza "Kuchnia jak życie") dokumentami, czy telezakupami. Wcześniej oglądało się ten kanał z przyjemnością, natomiast od ponad roku wybiórczo lub w ogóle. Na szczęście jest alternatywa w postaci BBC.

PyterN

postów: 1

27.07.2014 22:56

Jeszcze trochę pracy (jeśli takowa nastąpi) przy tym programie będzie potrzebne.

etrusc

postów: 2

21.07.2014 14:13

My całą rodziną mamy niezły ubaw na tym programie :)
Mankamentów jest sporo. Począwszy od mówienia, poprzez deski szklane, problemy z krojeniem jakimiś ogryzkami z porcenalny. Generalnie dziewczyna bardziej skupia się nad wyglądaniem niż finezją w kuchni. No i ostatecznie dziewuch gotuje wyłącznie dla szczerbatych. Rozumiem coś zblendować, ale do cholery nie wszystko.

rzviro

postów: 33

05.06.2014 01:24

Ogólnie: możemy sobie pisać, co chcemy, a włodarze c+ i tak zrobią, co chcą....... Od kilku(-nastu?) dni lecą powtórki tej beznadziei....... A inne ( fajne programy ) albo zniknęły albo lecą o WYBITNIE DURNYCH GODZINACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli w środku nocy ( wyłącznie !!!!!!!!!!!!!! )