MENU
Ugotuj mi mamo! 2

wideo z programu

programy kuchni+ >>

program tv >>

Z.U.P.A.

seria poradnikowa, Polska, 2013, 13 min

pozycja w rankingu: 57

suma głosów: 3.499

średnia głosów: 4,67

15:50
- odc. 1, wtorek, 2 czerwca
23:30
- odc. 1, czwartek, 4 czerwca
14:20
- odc. 1, piątek, 5 czerwca
odsłon: 29953

Z.U.P.A., czyli Zdrowa, Ulubiona, Pyszna, Apetyczna - to program studyjny, w którym prezentowane będą różnego rodzaju zupy, zarówno polskie, jak i te ze świata. Prowadząca Kinga Paruzel, finalistka I polskiej edycji kulinarnego show MasterChef udowodni, że można je przyrządzić na wiele sposobów, często z zaskakujących produktów.

W polskiej tradycji zupy są zwykle pierwszym daniem. Jednak przez wielu potrawa ta jest pomijana. Program pokaże, że zupa może być równie treściwa jak drugie danie, a jej wykonanie jest niezwykle proste. W każdym odcinku zostaną zaprezentowane trzy potrawy z jednego tematu: zupy mięsne, serowe, owocowe, dietetyczne i chłodniki.

Program będzie realizowany za pomocą 5 kamer. Pojawią się także zdjęcia lotnicze, a czołówka zrealizowana będzie kamerą Phantom HD.

Kinga Paruzel, finalistka I polskiej edycji znanego na całym świecie kulinarnego show MasterChef. Autorka popularnego bloga kulinarnego www.kingaparuzel.pl (Ale Babka i robi to co lubi). Pasjonatka fotografii kulinarnej, twórczyni cieszących się ogromnym sukcesem e-booków. Ceniona przez zawodowców i tych, którzy na co dzień korzystają z jej przepisów. Chcąc rozwijać się w dziedzinie kulinariów rozpoczęła studia w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku: Food Design (projektowanie kulinariów).

PARTNERZY PROGRAMU:


ostatnie komentarze >>

puma165

postów: 5

07.12.2014 11:26

Nie rozumiem i nie widzę powodu dla którego powstała Z.U.P.A. 2 - męczący, banalny, irytujący program.Najwyraźniej prowadząca i twórcy uparli się, żeby zrobić najbardziej obciachowy program kulinarny ever

Ninurta

postów: 1

28.11.2014 16:51

nie jestem maniaczką zdrowego odżywiania, ale jeśli promuje się coś jako "zdrowe", to chyba nie wypada dorzucać do jednego dania kupnej przyprawy do kurczaka i dwóch kostek rosołowych. co to w ogóle za filozofia ugotować zupę na gotowej chemii?

karolla

postów: 2

17.11.2014 14:54

Trafiłam na forum przypadkiem a dawno tak się nie uśmiałam;)) Zgadzam się z wszystkim ,już myślałam ,że tylko ja mam takie odczucia... ABC gotowania i Z.U.P.A .. mam ochote walnąć pilotem o ekran tv jak widze prowadzące tych programów. Irytujący niebotycznie dzwięk krojenia,mlaskania,obijania garnków..niepotrzebne i nic nie wnoszące komentarze i tak naprawdę ani jednego ciekawego przepisu.. odnoszę wrażenie ,że są to programy nakręcone przez znajomości byleby zaistnieć .. Uwielbiam Kuchnie+ ale błagam.. pomyłka.

rzviro

postów: 94

17.11.2014 11:12

Lilly napisała 21.09.2014 23:25:
Zgadzam się z przedmówcami, program ZUPA to kompletna porażka ! Prowadząca sprawia wrażenie wypacykowanej dziuni z parciem na szkło, mającej przy tym problem z mówieniem.
Pewnie niebawem kuchnia+ uraczy nas ZUPĄ 2 :)
No i ... wykrakałaś! Mamy z.u.p.k.ę 2 ( nie mam pojęcia - po co ??? ).
Tak na marginesie - gdyby "gwieździe programu" zabrać blender, pewnie popełniłaby rytualne samobójstwo topiąc się w jednej z tych swoich zupek [ z korzyścią dla widzów ;)]

kasiahy

postów: 3

17.11.2014 00:33

Pani Kinga jest tak piękną kobietą,zupełnie nie rozumiem po co, te sztuczne uśmiechy?.
Druga seria zdecydowanie lepsza niż pierwsza.
Powodzenia Pani Kingo.