Kuchnia+ poleca

wideo z programu

programy kuchni+ >>

program tv >>

Z.U.P.A.

seria poradnikowa, Polska, 2013, 13 min

pozycja w rankingu: 67

suma głosów: 2.872

średnia głosów: 4,63

odsłon: 16403

Z.U.P.A., czyli Zdrowa, Ulubiona, Pyszna, Apetyczna - to program studyjny, w którym prezentowane będą różnego rodzaju zupy, zarówno polskie, jak i te ze świata. Prowadząca Kinga Paruzel, finalistka I polskiej edycji kulinarnego show MasterChef udowodni, że można je przyrządzić na wiele sposobów, często z zaskakujących produktów.

W polskiej tradycji zupy są zwykle pierwszym daniem. Jednak przez wielu potrawa ta jest pomijana. Program pokaże, że zupa może być równie treściwa jak drugie danie, a jej wykonanie jest niezwykle proste. W każdym odcinku zostaną zaprezentowane trzy potrawy z jednego tematu: zupy mięsne, serowe, owocowe, dietetyczne i chłodniki.

Program będzie realizowany za pomocą 5 kamer. Pojawią się także zdjęcia lotnicze, a czołówka zrealizowana będzie kamerą Phantom HD.

Kinga Paruzel, finalistka I polskiej edycji znanego na całym świecie kulinarnego show MasterChef. Autorka popularnego bloga kulinarnego www.kingaparuzel.pl (Ale Babka i robi to co lubi). Pasjonatka fotografii kulinarnej, twórczyni cieszących się ogromnym sukcesem e-booków. Ceniona przez zawodowców i tych, którzy na co dzień korzystają z jej przepisów. Chcąc rozwijać się w dziedzinie kulinariów rozpoczęła studia w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku: Food Design (projektowanie kulinariów).

PARTNERZY PROGRAMU:


ostatnie komentarze >>

karolla

postów: 2

17.11.2014 14:54

Trafiłam na forum przypadkiem a dawno tak się nie uśmiałam;)) Zgadzam się z wszystkim ,już myślałam ,że tylko ja mam takie odczucia... ABC gotowania i Z.U.P.A .. mam ochote walnąć pilotem o ekran tv jak widze prowadzące tych programów. Irytujący niebotycznie dzwięk krojenia,mlaskania,obijania garnków..niepotrzebne i nic nie wnoszące komentarze i tak naprawdę ani jednego ciekawego przepisu.. odnoszę wrażenie ,że są to programy nakręcone przez znajomości byleby zaistnieć .. Uwielbiam Kuchnie+ ale błagam.. pomyłka.

rzviro

postów: 46

17.11.2014 11:12

Lilly napisała 21.09.2014 23:25:
Zgadzam się z przedmówcami, program ZUPA to kompletna porażka ! Prowadząca sprawia wrażenie wypacykowanej dziuni z parciem na szkło, mającej przy tym problem z mówieniem.
Pewnie niebawem kuchnia+ uraczy nas ZUPĄ 2 :)
No i ... wykrakałaś! Mamy z.u.p.k.ę 2 ( nie mam pojęcia - po co ??? ).
Tak na marginesie - gdyby "gwieździe programu" zabrać blender, pewnie popełniłaby rytualne samobójstwo topiąc się w jednej z tych swoich zupek [ z korzyścią dla widzów ;)]

kasiahy

postów: 2

17.11.2014 00:33

Pani Kinga jest tak piękną kobietą,zupełnie nie rozumiem po co, te sztuczne uśmiechy?.
Druga seria zdecydowanie lepsza niż pierwsza.
Powodzenia Pani Kingo.

klos

postów: 3

02.10.2014 10:08

no muszę powiedzieć, że staram się być zawsze pozytywnie nastawiony do programów na waszej stacji i przyznam szczerze, że ten... wyjątkowo mnie bawi :D prowadząca wydaje się być sympatyczna, ale jej przepisy są bardzo przeciętne. ona jakoś specjalnie umiejętnościami kulinarnymi również nie grzeszy. Śmiać mi się chce, kiedy kroi warzywa. Nie dość, że latają po całej kuchni, to jeszcze są krojone z prędkością światła. A najbardziej boję się o palce prowadzącej ;)

Lilly

postów: 1

21.09.2014 23:25

Zgadzam się z przedmówcami, program ZUPA to kompletna porażka ! Prowadząca sprawia wrażenie wypacykowanej dziuni z parciem na szkło, mającej przy tym problem z mówieniem.
Pewnie niebawem kuchnia+ uraczy nas ZUPĄ 2 :)