#AKCJAIMPROWIZACJA Akcja Improwizacja LURPAK

przepisy z programu

wideo z programu

programy kuchni+ >>

program tv >>

David w Europie 2

seria poradnikowa, Polska, 2014, 16 x 25 min

pozycja w rankingu: 208

suma głosów: 869

średnia głosów: 2,44

02:00
- odc. 1, sobota, 28 maja
02:00
- odc. 2, niedziela, 29 maja
02:00
- odc. 3, poniedziałek, 30 maja
odsłon: 31771

Sympatyczny i niezwykle uzdolniony młody szef kuchni francuskiego pochodzenia David Gaboriaud powraca w nowym sezonie swojego programu. Tym razem prowadzący zabierze widzów na zagraniczne, kulinarne wojaże.

Można mówić o kuchni europejskiej z polskiej perspektywy, ale znacznie lepiej mówić o niej wyjeżdżając do kilku europejskich krajów. I tak też robi David w drugim sezonie swojego programu. W porównaniu do pierwszego sezonu format programu uległ zmianie. Tym razem nagrywany jest w kilku europejskich krajach. Prowadzący przedstawia kulturę kulinarną oraz atrakcje turystyczne Francji, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. W każdym odcinku odwiedza inne miejsce. Będą to m.in. Alpy, Liguria, Andaluzja, czy Nicea i Lizbona.

W poszczególnych krajach David odwiedzi cztery lokalizacje, w których zaprezentuje znane mu miejsca lub warte odwiedzenia kawiarnie, gospodarstwa i restauracje. Przygotuje także dwie potrawy oparte na miejscowych produktach i przepisach. Uzupełnieniem programu będzie udział Davida wraz z poznanymi na miejscu osobami w rozmaitych aktywnościach: wspinaczce, jeździe na skuterach wodnych, degustacji wina czy biegach.

David Gaboriaud - Francuz, od kilku lat mieszkający w Polsce, kucharz z zamiłowania. Organizator wielu warsztatów i imprez kulinarnych, propagator slow food - idei celebrowania i delektowania się posiłkami. Swoją niespożytą energią zaraża innych do gotowania.

ostatnie komentarze >>

rzviro

postów: 178

05.05.2016 18:00

Kolejna mameja (popierdółka nieumiejąca się wysłowić po polsku) pchana na siłę do tv (jak ZUPA, Przykaza, ten od roślinek - Łuczaj?....). Kiedy w tej gooownostacji zaczną nadawać to, co ludzie chcą oglądać???!!!