Przepisy na Sylwestra i Karnawał

program tv >>

Anthony Bourdain - miejsca nieznane

Anthony Bourdain Parts Unknown

seria dokumentalna, USA, 2013, 8 x 60 min

Prowadzący: Anthony Bourdain

pozycja w rankingu: 217

suma głosów: 842

średnia głosów: 4,95

20:10
- odc. 5, środa, 18 stycznia
01:05
- odc. 4, środa, 18 stycznia
20:10
- odc. 6, czwartek, 19 stycznia

Anthony'ego Bourdaina nie trzeba przedstawiać. To człowiek tak wyrazisty i jednocześnie otwarty, że programy z jego udziałem są wyjątkowo barwne. W tej serii odwiedza miejsca, o których prawdopodobnie nie słyszeliście, lub nigdy Was nie interesowały. Oczywiście w każdym z nich Anthony sprawdzi, co ciekawego można zjeść.

Pierwszy sezon programu "Anthony Bourdain - miejsca nieznane" składa się z ośmiu odcinków. W każdym z nich Anthony odwiedza inne miejsce, w którym czasami zdarza mu się zmierzyć z politycznymi problemami. Jednak ostatecznym jego celem jest odkrycie unikalnych smaków i aromatów lokalnego jedzenia. Naturalnie zrobi to w charakterystyczny dla siebie sposób.

Prowadzący odwiedzi m.in. Los Angeles, ale nie będzie to Beverly Hills, a Koreatown, czyli mało znana dzielnica na przemieściach Miasta Aniołów. W Kongo podąży śladami Charlesa Marlowa, bohatera książki "Jądro ciemności". Z kolei w kanadyjskiej prowincji Quebec będzie polował na bobry i łowił ryby z lokalnymi szefami kuchni.

Program został trzykrotnie nagrodzony prestiżową nagrodą Emmy.