MENU
ABC Gotowania 5

wideo z programu

program tv >>

ABC GOTOWANIA

magazyn, Polska, 2013, 25 min min

pozycja w rankingu: 32

suma głosów: 5.731

średnia głosów: 4,16

odsłon: 182404

"ABC GOTOWANIA" to autorska produkcja kuchni+. Program prowadzony przez Marietę Marecką w krótki i przystępny sposób prezentuje interesujące i praktyczne porady, z którymi powinien zapoznać się każdy amator gotowania. Program to wyjątkowy telewizyjny elementarz dla każdego, kto zaczyna przygodę z kuchnią.

Marieta Marecka to znana widzom kuchni+ uczestniczka i laureatka "Warsztatów smaku kuchni+", która poprowadziła jeden z odcinków programu "Warsztaty smaku kuchni+: wyjadacze". Prowadząca przedstawi przydatne w kuchni ciekawostki i porady, które każdy z widzów będzie mógł zastosować w praktyce.

ostatnie komentarze >>

jacekw57

postów: 7

24.08.2015 10:38

Witam Panią,
widziałem ostatni Pani program o podrobach w kuchni. Zawsze zastanawiałem się, jak przygotować serca z kurczaków, tzn czy usuwać krew z wnętrza serca czy nie? Kilka razy próbowałem w domu czyścić serca ale to bardzo czasochłonne. Trzeba każdą sztukę przekroić i wygrzebać wszystkie skrzepy. W programie Pani tylko okroiła serca bez usuwania krwi z wewnątrz. Proszę mi powiedzieć czy rzeczywiście usuwanie tej wewnętrznej krwi jest zbędne? Czy Pani nigdy tego nie robi? Czy to nie psuje wyglądu serc podczas konsumpcji powodując, że potrawa staje się nieapetyczna?
Będę bardzo wdzięczny za jakąś podpowiedź, bo z problemem tym borykam się od dawna a jak dotąd nie udało mi się znaleźć żadnych informacji na ten temat w internecie.
Pozdrawiam serdecznie
Jacek Wróblewski

Adames

postów: 6

22.04.2015 10:30

Bardzo fajny program, sympatycznie i przyjemnie się ogląda.
Co do odcinków to a Youtubie może się coś znajdzie.

BGŻ

albert7000

postów: 10

26.02.2015 12:33

A przeszukaliście już całe te internety, żeby właśnie znaleźć ten odcinek 12 ? Czasem trzeba się bardzo namęczyć nad tym, żeby coś znaleźć sensownego ale po prostu no nie wiem chyba warto bo to jest taka moja rada, że zdecydowanie później żałować, że czegoś nie było i była jakaś lipa z tym związana po prostu niedobre to

marysiak12

postów: 9

06.02.2015 15:27

Bardzo lubię ten program. Prowadząca bardzo miła, przepisy proste, ale ciekawe. Często wplatam je w codzienny jadłospis, z czego zadowolona jest cała moja rodzina.

Orinta

postów: 10

31.01.2015 11:50

Jakoś nie mogłam nigdzie znaleźć tych przepisów nigdzie z 12 odcinka niestety ehh Czy ktoś może mi pomóc i po prostu tutaj je jakoś wstawić bo nie wiem po prostu chciałbym coś takiego mieć bo mnie bardzo to interesowało - oglądałam 12 odcinek ale niestety nie wszystkie przepisy spisałam sobie do mojego notesa : (