program tv

Maryla al dente

magazyn, Polska, 2010, 12 x 13 min

 

oceń program

  • +5
  • +4
  • +3
  • +2
  • +1


pozycja w rankingu:47
suma głosów:3.111
średnia głosów:4,75

emisje

  • 28 maja, poniedziałek, godz. 09:20 - odc. 8
  • 28 maja, poniedziałek, godz. 13:55 - odc. 1
  • 28 maja, poniedziałek, godz. 20:15 - odc. 7
  • 29 maja, wtorek, godz. 13:55 - odc. 2
  • 29 maja, wtorek, godz. 20:15 - odc. 8

Polacy kochają kuchnię włoską. Maryla Musidłowska w swoim najnowszym programie "Maryla al dente" zdradza własne przepisy inspirowane kuchnią włoską i przygotowywane z najlepszych polskich produktów, przede wszystkim makaronu, mięs i warzyw.

W każdym odcinku gospodyni programu przygotuje wyśmienite dania dla zaproszonych gości, ale zanim usiądą do stołu Maryla zabiera widzów na wycieczkę po warszawskich sklepach, w poszukiwaniu najlepszych składników. Zawiodą się widzowie, którzy spodziewają się zakupów w supermarketach - czas odwiedzić lokalne bazarki, małe osiedlowe warzywniaki, prawdziwego rzeźnika czy podwarszawskie gospodarstwa rolne! Świeże składniki to podstawa w kuchni!

Maryla przygotuje szybkie i efektowne dania, które wszyscy z łatwością mogą przyrządzić w domu. Zdradzi, o jakie produkty warto się postarać, jak je wykorzystać i odkryje swoje kulinarne tajemnice, które zainspirują do kreatywności w kuchni. Program z pewnością zaciekawi miłośników włoskich smaków! Buon appetito! W pierwszym odcinku Maryla Musidłowska przygotuje carpaccio z buraków, pyszne ciasto kasztanowe oraz makaron orkiszowy z fasolą i tuńczykiem.

Maryla Musidłowska jest dziennikarką zajmującą się tematyką kulinarną i wnętrzarską. Pracuje też jako stylistka i scenograf. W Kuchni.tv prowadziła programy "Spiżarnia Maryli" i "MamMaryla", pracowała przy programach: "Słodki Drań", "Para w kuchni", "Dietosfera", "Jak Piotr Przykazał", "Teraz Brygida!". Jest autorką felietonów kulinarnych w magazynie "Elle" i materiałów o kuchni i wnętrzach w "InStyle" i "Olivii".

gospodarz programu: Maryla Musidłowska


Partner programu:



ostatnie komentarze

rozgotowana

postów: 5

21.02.2011 12:08

Ponieważ admin najprawdopodobniej odsypia weekend. Moje zdjęcie na autoryzację czeka od piątku, więc myślę, że od piątku admin tutaj nie zaglądał.
A co się tyczy takich wpisów, jak ten poniższy, to najlepiej ignorować.

21.02.2011 13:33

 

Witam
Ursi5, jeśli chodzi o dane osobowe to data urodzenia w połączeniu z wymyślonym nickiem nie jest trakotwana jako dana osobowa gdyż nie zagraża Twojej anonimowości. Traktowana jest bardziej jako dana statystyczna. Osób o podobnym lub nawet takim samym nicku, urodzonych w tym samym roku, w danym mieście może być więcej.

pozdrawiam

ursi5

postów: 206

21.02.2011 15:48

To tylko po części jest prawda, bo są osoby, które dołączają swoje zdjęcie.

21.02.2011 15:58

 

Witam
Zdjęcie jest formą opcjonalną, a jego wybór należy już do użytkownika.

pozdrawiam

syspl

postów: 4

22.07.2011 14:27

Bardzo lubię programy z udziałem pani Maryli. Jest naturalna, nie narzuca się swoją osobą i nie pręży się na ekranie. Pokazuje kuchnię nieco ciekawszą od tej codziennej i niezbyt skomplikowaną. Mam nadzieję, że od września będą nowe odcinki.

zobacz także

magazyny kuchni+